Adalar Yat Kiralama

Adalar Yat Kiralama

Adalar yat kiralama talepleri açısından en yoğun günlerini yaz aylarında ve özellikle günlük olarak düzenlenen yüzme turu sezonunun başlamasıyla birlikte yaşamaktadır.

Adalar yat kiralama sezonu 12 ay boyunca devam ediyor olsa da en yoğun günlerini havaların ısınmaya başladığı Nisan ayı ile sıcakların azalarak da olsa devam ettiği Eylül ayları arasında yaşamaktadır. İstanbul Boğazındaki herhangi bir noktadan Adalar'a gitmek ya da Adalar'dan yat kiralayarak Boğaza gelmek isteyenlerin yatları günlük olarak kiralaması gerekir çünkü: Boğazdan Adalar'a gidiş ortalama 1.5 saat, Adalar'dan Boğaza geliş de normal seyir hızıyla 2 saat sürdüğü için toplamda 3.5 saat gibi bir zaman sadece yolda geçecektir. Bu nedenle saatlik kiralamalara oranla daha uygun fiyatlar sunduğumuz 8 saat süren günlük yat kiralama hizmeti alarak Ada turlarını daha ekonomik şekilde organize edebilirsiniz.

ADALAR'DA NELER YAPILABİLİR
Adalar'da günlük olarak organize ettiğimiz gezilerin büyük çoğunluğu yüzme turu içindir. Adalar'da birbirinden güzel koylarda denize girerek serinlemek isteyen misafirlerimizi sabah 10:00 ile akşam üzeri 18:00 saatleri arasında ağırlıyoruz. Koylarda yüzmek dışında Adalar restoranlarında öğlen ve akşam yemeği yemek, faytona ya da bisiklete binerek Adalar'ın tarihi güzelliklerini keşfetmek için günlük ada turu düzenlemek isteyen misafirlerin sayısı da bir hayli fazladır. Hiçbir özel neden olmadan da Adalar'a yatla gidip keyifli vakit geçirebilirsiniz..

NEREDE DENİZE GİRİLİR
Hafta içi ya da hafta sonu güneşlenerek bronzlaşmak ya da yüzerek keyifli zaman geçirmek, stres atmak isteyen misafirlerimizi Adalar'ın en temiz ve serin sularına sahip koylarına götürmeye çalışıyoruz. Misafirlerimizden farklı bir talep gelmemesi halinde genelde yüzmek için Büyük Ada'da Yörük Ali Plajına, Heybeli Ada'da Çamlık Koyu'na gidiyoruz. Bu koyları tercih etmemizin nedeni suyunun temiz ve yosunsuz olmasıdır..

YATA NEREDEN BİNEBİLİRİZ
Filomuzdaki tüm yatlar Bebek, Kuruçeşme, Arnavutköy, Beykoz ve Haliç sahillerinde bağlıdır. Organizasyon günü yata binmek için bu sahiller ve Adalar'a gidiş güzergahındaki yatın yanaşma imkanı olan her yeri kullanabiliriz. İskele ve marina gibi ücretli yerleri kullanmak isteyen misafirler bu noktalardaki palamar ücretini ödemekle yükümlüdür. Yatlarımız Boğazda bağlı olduğu için yata boğazdan da binseniz Adalar'a çağırıp oradan da binseniz aynı ücreti ödemeniz gerekecektir çünkü kiraladığımız yat 10:00-18:00 saatleri arasında sadece size hizmet verecektir.

ADA TURU FİYATLARI NEDİR
Adalar turu fiyatları 4500 TL ile 6500 TL arasında değişmektedir. Kiralık yatların lüks olma özellikle arttıkça günlük kiralama ücretleri o oranda arttığı için kiraya verdiğimiz hangi yat için net olarak ne kadar ödeme yapmanız gerektiğini öğrenmek isterseniz yatlar sayfasına bakabilirsiniz. Listeden seçtiğiniz yatın detay sayfasından tur süresi, kişi sayısı, menü ve ekstra hizmet tercihlerinizi işaretlediğiniz an tüm hizmet fiyatlarını ayrı ayrı ve toplam rakam şeklinde karşınızda göreceksiniz. Ada turları için fiyat hesaplama tablosundaki tur süresi kısmından "Günlük Adalar Turu" şıkkını işaretlediğinizden emin olmalısınız.. Aksi halde ekranda boğazdaki saatlik ücretleri görürsünüz..