Bebek Yat Kiralama

Bebek Yat Kiralama

Bebek sahilinde gördüğünüz birbirinden lüks kiralık yatlar, saatlik ve günlük yat kiralama hizmeti dahilinde 12 ay boyunca kesintisiz olarak kiralanabilir.

Uzaktan bakıldığında şık görüntüleri nedeniyle fiyat olarak gözünüzü korkutan ve zaten diğer yat kiralama şirketleri tarafından da gerçekten çok ciddi ücretler ödenmesi karşılığında kiralanan Bebek sahilindeki lüks yatları Boğaz Çocuğu olarak son derece ekonomik ücretler ödeyerek kiralamanızı sağlıyoruz. Her Türk vatandaşının her şeyin en iyisine, en güzeline layık olduğunu düşündüğümüz için özel günlerini yatlarda organize etmek isteyen bireyler ve kurumların lüks yat kiralama fırsatını yakalaması için elimizden geleni yapıyoruz.

Ekonomik Fiyatlarla Lüks Yat Kiralama

Bebek sahilinde bulunan hangi lüks yat için toplamda ne kadar ödeme yapmanız gerektiğini öğrenmek için kiralık yatlar sayfasına giderek karşınıza çıkan listeden İskele: kısımlarında Bebek yazanlar arasından beğendiklerinizin detay sayfasına giderek fiyat hesaplama tablosunu kullanabilir ve online olarak fiyat teklifi alabilirsiniz. Tüm misafirlerimize aynı fiyat tekliflerini verdiğimiz için web sitemizin içeriğinde lüks yatların fiyatları ile birlikte menüler ve sunduğumuz ekstra hizmetler için talep ettiğimiz tüm ücretleri ne olarak paylaşıyoruz.

Bebek Kalkışlı Lüks Yatlar

Bebek'te bağlı olan lüks yatlar organizasyon günü sizleri Bebek parkının içindeki iskeleden yani Bebek İskelesi'nden ya da Chilai isimli restorandan başlayıp Sarıyer tarafına doğru Aşiyan ve Rumeli Hisarı'na kadar olan alandan ücretsiz olarak yata alabilir ve tur sona erdiğinde lüks yattan indirebilirler. Daha uzak yerleri başlangıç ya da bitiş noktası olarak kullanmak isterseniz ekstra ücretler ödemeniz gerekebilir.

Hareket noktasına özel araçla geleceksiniz Bebek merkezdeki İspark ve Özel Otopark'lara araçlarınızı bırakabilme imkanı olduğu gibi yolun sağ tarafındaki mekanların Vale'lerine aracınızı teslim edebilirsiniz. Tabi her durumda aracınızı emanet ettiğiniz işletmeden teslimat fişi ya da kartını almayı unutmayın.  Şirketimizin bu işletmelerle hiçbir bağı olmayıp organizasyon günü aracınızı park etmek için yer ararken tur sürenizin boşa gitmemesi için sizlere bazı tavsiyelerde bulunuyoruz. Dikkate alıp almamak tamamen sizlerin tercihine bağlıdır..

İstanbul'daki otomobil trafiği yoğunluğunu da dikkate alarak tam organizasyon saatinde hareket noktasına gelmeye çalışmak yerine çok daha erken varabileceğiniz şekilde yola çıkarsanız çok daha iyi olacaktır. Geç kalmanız durumunda kendi sürenizden gideceği ve sizden sonra başka bir organizasyon olması durumunda süre uzatması yapılamayacağı için tur saatinden 30 dakika önceden yata biniş noktasında olacak şekilde yola çıkmanız mantıklı olur. Erken geldiğiniz takdirde Bebek'teki mekanlarda sıkılmadan zaman geçirebilir ve tam saatinde  yata giriş yapmış olabilirsiniz.

Bebek sahilinden yat kiralayıp Anadolu yakasında ikamet eden ya da organizasyon günü ulaşım kolaylığı açısından lüks yata Anadolu yakasından binmek isteyen misafirleri Kuleli sahilinden alabiliriz. Eski ismiyle Kuleli Askeri Lisesi'nin hemen önündeki küçük çıkıntıya (genelde orada balık tutan kişiler olur) yanaşarak misafirleri kolaylıkla yata alabilir ve tura başlayabiliriz. Özel araçla gelecek olanlar sahile araçlarını bırakabilirler ancak arada bir de olsa araçların çekilme ve ceza yazılma riski olduğundan 100-150 metre ilerideki (Üsküdar tarafına doğru) Yakamoz Restoran'ın valesine de aracınızı bırakabilirsiniz. Yine aynı şekilde bu işletmeye de aracınızı teslim ettiğinize dair fiş ya da kart istemeyi ihmal etmeyin.