Boğazda Romantik Akşam Yemeği

Boğazda Romantik Akşam Yemeği

Doğum günü, evlilik teklifi ve yıldönümü gibi özel geceleri boğazda romantik akşam yemeği eşliğinde kutlayabilmeniz için 2 kişilik lüks yat kiralama organizasyonları düzenliyoruz..

Sevgilinizin;
Doğum günü gecenizi iki kişilik baş başa bir ortamda boğazda romantik akşam yemeği eşliğinde kutlamak,
Boğazda romantik akşam yemeği esnasında hiç beklemediği bir anda sürpriz şekilde evlenme teklifi etmek,
Evlilik yıldönümü yemeğinizi özenle hazırlanmış son derece romantik bir masada yemek ya da
Hiçbir özel neden olmadan sevgilinizle boğazda romantik akşam yemeği yiyerek aşk tazelemek istiyor ancak mekan seçiminde kararsız kalıyorsanız yat kiralama alternatifini mutlaka ilk tercih olarak değerlendirmelisiniz. 12 ay boyunca yaz ve kış ayrımı olmadan kesintisiz olarak hizmetinizdeyiz.

Mum ve Gül Yaprakları Eşliğinde Romantik Yemek

Abartıya kaçmadan masasını sadece romantizmin sembolü olan mum ve gül yapraklarıyla süsleyeceğimiz yatta yemek yiyeceksiniz..

Baş Başa 2 Kişilik Akşam Yemeği

Lüks yatta sadece siz ve sevgiliniz olacak.. Gece boyunca sizlere hizmet edecek olan kaptan ve servis elemanı hariç yatta yemek organizasyonu ile alakası olmayan yabancı hiç kimse olmayacak. Yatta akşam yemeğini kiralık yatın arka kısmındaki havuzda personelin bulunduğu ortamdan uzakta yiyecek, profesyonel garsonlardan hizmet alarak gecenin keyfini çıkaracaksınız. Fonda sevdiğiniz aşk şarkıları çalarken romantizmin doruklarına çıkacak ve bu unutulmaz anları fotoğraf ve video kayıtlarıyla ölümsüz kılacaksınız.

Yat Menüsü Balık ya da Karışık Izgara

Boğazda akşam yemeği olarak önünüzdeki iki seçenek Balık ya da Karışık Izgara menüsüdür. Yat kiralama günü hangi menüleri tercih edeceğinizi bize bildireceksiniz ve tur saati geldiğinde sizleri yata aldıktan sonra Beylerbeyi İskelesi'nin yan tarafına yanaşarak Ziya Şark Sofrası restoranında hazırlattığımız menüleri sıcak halde alarak hemen servis edeceğiz. Zengin ve kaliteli içeriğe sahip menülerde: 6 çeşit soğuk meze, 2 çeşit ara sıcak, ana yemek, mevsim salatası, karışık mevsim meyveleri ve limitsiz içecekler yer almaktadır. Yatta akşam yemeği menülerinin kalitesinden ve doyurucu olacağından kesinlikle endişe etmeyin..

Yatta Canlı Müzik ve Boğazda Lazer Gösterisi

Bu özel gecenize canlı müzik olarak fasıl ekibini ya da sadece kemancıyı dahil ederek romantizmin dozajını yükseltebileceğiniz gibi sevgilinize söylemek istediğiniz aşk sözcüklerini lazer gösterisi ile boğaz köprüsüne yazdırabilirsiniz. Yatta yemek gecesine dahil edeceğiniz bu ekstra hizmetler sayesinde sevgilinize hoş sürprizler yapmış olacak ve ömrü boyunca asla unutamayacağı saatler yaşamasını sağlayacaksınız..

Lüks Yatta Akşam Yemeği

Yatta akşam yemeği yiyerek boğazdaki lüks mekanlara ödeyeceğiniz ücretin daha azıyla çok daha kaliteli ve romantik akşam yemeği ortamına sahip olacaksınız. Manzaraya karşı kapalı bir mekanda yüksek fiyatlar ödeyerek değil de direkt manzaranın içinde lüks yatla gezerken çok daha zengin menülerden tadacak ve ekonomik açıdan daha az para ödeyeceksiniz. O halde akşam yemeği için yat kiralama koşulları hakkında detaylı bilgi almak ve kendi yatta akşam yemeği paketinizi hazırlamak için yatta akşam yemeği sayfasını ziyaret ediniz. Bu sayfa yatta organize ettiğimiz akşam yemekleriyle ilgili tüm bilgi ve görselleri içeriğinde fazlasıyla barındırmaktadır.