Boğazda Yat Kiralama

Boğazda Yat Kiralama

Boğazda yat kiralama niyetindeyseniz fiyatlar dahil bilmeniz gereken tüm detayları ve kiralık yat rezervasyonu için atmanız gereken adımları detaylı olarak anlattık.

Boğazda yat kiralama hizmetini Boğaz Çocuğu olarak İstanbul Boğazı sınırları içinde yani Avrupa yakasında Beşiktaş-Tarabya, Anadolu yakasında da Üsküdar-Beykoz arasında veriyoruz. Yat kiralama süresine göre kaptanlar tarafından belirlenen güzergahta, düşük seyir hızında, kıyaya en yakın mesafeden boğaz turu yapılmaktadır. Kiralama süresi ne kadar uzun olursa boğazda gezilip görülecek olan sahillerin sayısı da o oranda fazla olur. Boğazın tamamının gezilebilmesi için en az 4 saatlik bir kiralama yapılması gerekecektir. Daha kısa süreli kiralamalarda misafirler daha çok nereleri görmek istiyorsa kaptanlar dümeni o tarafa doğru kıracak ve süre yettiği kadar misafirlerin istekleri doğrultusunda bir güzergah belirleyeceklerdir.

Yatlar Boğazda Nerede Bağlıdır

Boğazdaki kiralık yatlar çoğunlukla Bebek, Arnavutköy, Kuruçeşme, Beykoz ve Haliç sahillerinde bağlıdır. Dolayısıyla organizasyon günü kalkış ve tur sonu varış noktaları olarak kiralık yatlar bağlı oldukları yerleri ve 5-10 dakikalık yakın mesafedeki İstinye, Rumeli Hisarı, Emirgan, Üsküdar, Beylerbeyi, Kuleli ve Kandilli gibi sahilleri ekstra ücret talep etmeden kullanabilirler. Şirketimiz boğazdaki ücretsiz alış ve bırakış yerlerini kullandığı için marina ve iskele gibi ücretleri yerlerden alınmak ya da bırakılmak isteyen misafirlerin buralardaki ücretleri ödemeleri gerekecektir.

Hangi Organizasyonlar Yapılabilir

İhtiyacınız olan tüm bireysel ve kurumsal organizasyonlar yemekli ya da yemeksiz olacak şekilde boğazdaki kiralık yatlarda organize edilebilir. En yoğun talep görenler yatta sürpriz evlenme teklifi, evlilik yıldönümü yemeği, doğum günü kutlaması, bekarlığa veda partisi ve iş yemeği görüşmesi olsa da mezuniyet balosu, düğün eğlencesi, nişan töreni, iftar yemeği programı, fasıl gecesi, yüzme turu, kahvaltı ve akşam yemeği turları için de boğazda yat kiralama talepleri saatlik ve günlük olarak gelmektedir.

Fiyatlar Ne Kadardır

Boğazda yat kiralama fiyatları en ekonomik yat için saatlik 400 TL, en lüks yat için de 800 TL'dir ve kiralama süresi en az 2 saattir. 15 dakika gibi kısa bir süreliğine bile yat kiralanmak istense seçilen kiralık yatın 2 saatlik kiralama ücretinin ödenmesi gerekecektir. Bu durumda en ekonomik yata 2 saatliğine 800 TL, en lüks yata da 2 saat için 1600 TL ödenmesi gerekecektir. Bu fiyatlar sadece yat kiralama bedelleri olup menüler ve diğer ekstra hizmetlerin hiç biri bu rakamlara dahil edilmemiştir. Organizasyon bilgilerinizi girerek fiyat teklifi almak için boğazda yat kiralama linkine şimdi tıklamanız yeterlidir. Açılan sayfadan yapmak istediğiniz organizasyonu ve katılımcı sayısını işaretleyip "bul" butonuna basarsanız karşınıza uygun kiralık yatlar listelenecektir. Bu aşamada kiralamak istediğiniz yatın detay sayfasından hangi hizmetleri almak istediğinizi işaretleyerek kendi yat kiralama paketinizi hızlıca oluşturabilirsiniz. Paket oluşturduktan sonra rezervasyon yaptırmak için bizimle temas kurabilirsiniz.

Rezervasyon Nasıl Yapılır

Seçtiğiniz kiralık yatı boğazda organizasyon yapmak istediğiniz gün ve saatler arasında kendi adınıza rezerve etmek için atmanız gereken ilk adım şirketimize kaparo ödemesi göndermektir. Kaparo göndermediğiniz sürece rezervasyon işlemini tamamlamış sayılmazsınız ve dolayısıyla seçilen kiralık yat diğer müşterilerden gelecek olan rezervasyon taleplerine açık haldedir. Peki kaparo olarak ne kadar ödeme yapılması gerekiyor sorusunu merak edenler için de hemen cevaplayalım: boğazda yat kiralama organizasyonu için ödenmesi gereken toplam ücretin yarısıdır!