Boğazda Yüzme Turu

Boğazda Yüzme Turu

Boğazda yüzme turu organize ederek Beykoz ya da Sarıyer koylarında tam gün yat kiralayarak denize girebilir, aileniz ve dostlarınızla keyifli saatler geçirebilirsiniz..

Boğazda yüzme turu organize ederek hafta içi ya da hafta sonu ayrımı olmadan aileniz, dostlarınız ya da iş arkadaşlarınızla birlikte keyifli saatler geçirebilir, bunaltıcı yaz sıcaklarını eğlenceli bir hale çevirebilirsiniz. Boğaz sularındaki yüzme turlarını sadece kişi ve gruplara özel olaca şekilde düzenlediğimiz için bu turlara dışarıdan münferit katılım olması mümkün değildir. Günübirlik olarak sabah 10:00'da başlayıp akşam üzeri 18:00'da sona eren yüzme turları tüm sün sürmektedir. Misafirlerden talep gelirse sabah başlangıç saatleri 1 saat daha erkene alınabilir ama akşam turları 19:00'dan sonra başladığı için bitiş saati 18:00'dan ileriye alınamaz. Bu nedenle yüzülen yerden de en geç saat 17:00 gibi hareket edilmesi gerekir. Arzu edenler kendi kahvaltılıklarını yanlarına getirebilecekleri gibi firmamızın zengin ve kaliteli içeriğe sahip kahvaltı menüsünü de talep edebilirler.

Boğazda Nerelerde Yüzülür

Boğazda yüzmek için ya Beykoz ya da Sarıyer koylarına gidilir. Sarıyer tarafında yüzmek isteyenleri Büyükliman'a, Beykoz'da yüzmek isteyenleri de Poyrazköy'deki 3. köprünün ayaklarına ya da Beykoz koyuna götürüyoruz. Büyükliman ve Poyrazköy tarafları Karadeniz'e çok yakın olduğu için denizi çok daha akıntılıdır. Akıntılı sular yüzmeyi çok iyi bilmeyenler için sağlıklı olmaz ve yüzmenin keyfi tam olarak çıkarılamaz. Daha sakin bir yerde yüzmek isterseniz Beykoz koyu çok daha uygun olacaktır. Genelde müşterilerimizi Beykoz koyuna yönlendiriyoruz çünkü: hem denizi çarşaf gibi sakindir hem de kiralanan yatın bağlı olduğu Arnavutköy, Bebek ve Kuruçeşme sahillerine geri dönüş yolculukları daha kısa süreceği için yüzmek için misafirlere çok daha fazla zaman kalacaktır. Bu hesapla 45 dakikalık bir zaman daha yüzülen yerde fazladan geçirilebilir..

Misafirler Nereden Alınır

Yüzme turu sabahı hareket yeri olarak genelde yatların boğazda bağlı olduğu Kuruçeşme, Bebek, Arnavutköy ve Beykoz sahillerini kullanıyoruz. Ancak yüzme turu güzergahı üzerinde bulunan İstinye, Emirgan, Rumeli Hisarı, Kandilli, Kuleli, Kavacık ve Tarabya sahillerini de yata biniş ve iniş yeri olarak fiyat farkı almadan kullanabiliriz. Güzergah üzerindeki ücretli (marina ve iskele) yerlerin kullanılmasını talep eden misafirler buralardaki palamar ücretini ödemekle yükümlüdür çünkü şirketimiz boğazdaki ücretsiz alış ve bırakış yerlerini kullanmaktadır. Palamar ücreti 50 TL'dir.

Fiyat Aralıkları Nedir

Boğazda yüzme turu fiyatları kiraya verdiğimiz en ekonomik yat için 2500 TL, en lüks yat için de 4250 TL'dir. Kiralık yatlar arasındaki bu fiyat farkının nedeni yatların ekonomik ya da lüks olmasından kaynaklanmaktadır. Yani kiralanacak olan yat ne kadar lüks ise günlük kiralama ücreti de o oranda yüksek olacaktır. Şuan için filomuzda yüzme turları için kiraya verdiğimiz 18 adet yat bulunmaktadır. Bu yatlardan hangisine boğazda günlük yat kiralama ücreti olarak ne kadar ödeme yapmanız gerektiğini kesin bir şekilde öğrenmek isterseniz boğazda yüzme turu sayfasına bakabilirsiniz. Kiralık yat listesinin olduğu bu sayfadan kişi kapasitesi sizin için uygun olan ve görüntüsünü beğendiğiniz yatın detay sayfasına giriş yaparak tur süresi, kişi sayısı, menü ve ekstra hizmet seçeneklerini işaretleyerek sitemiz üzerinden anında kendi yat kiralama paketinizi oluşturabilirsiniz. Fiyat hesaplama tablosunu işaretlerken dikkat etmeniz gereken konu tur süresini kısmından seçim yaparken "Günlük Boğaz Turu" seçmeyi unutmamaktır!