Evlenme Teklifi Paket Fiyatları

Evlenme Teklifi Paket Fiyatları

Evlenme teklifi paket fiyatları hakkında ihtiyacınız olan tüm bilgileri sitemizin içeriğinde bulabilir hatta kendi yatta evlenme teklifi paketinizi hızlıca hazırlayabilirsiniz..

Evlenme teklifi paket fiyatları hesaplanırken yat kiralama fiyatının üzerine menü ve ekstra hizmet ücretleri eklenerek çıkan toplam rakama bakılır. Evlenme teklifinin yapılacağı kiralık yat seçimine göre paket fiyatları değişliklik göstermektedir. Yani evlenme teklifi paketleri oluşturulurken kahvaltı, kokteyl, öğlen ya da akşam yemeği fiyatları ile süsleme, lazer gösterisi ve canlı müzik gibi ekstra hizmetler için talep edilen ücretler standart olup kiralık yatların saatlik ve günlük kiralama fiyatları değiliklik gösterir. Evlenme teklifi için seçeceğiniz yat ne kadar lüks olursa kiralama ücreti ve haliyle hazırlayacağınız evlenme teklifi paket fiyatı da o ortanda yüksek olacaktır.. Yani evlilik teklifi paketlerinde toplam fiyatı belirleyen şey kiralık yattır.

1000 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLAR
Şuan için filomuzdaki en uygun kiralık yat kullanıldığında 2 saatlik gezi ve alkolsüz yemek menüsü için ödenmesi gereken ücret 1300 TL'dir. Yat kiralama fiyatları saatlik 500 TL ile 1250 TL arasında değişiklik gösterdiği, alkolsüz yemek menüsü de kişi başı 150 TL olduğu için 2 kişilik ve 2 saat sürecek yatta evlenme teklifi organizasyonu için en uygun 1300 TL ödenmesi gerekir. Bu rakamlardan yola çıkılarak filomuzdaki en lüks yata da aynı program için 2800 TL gibi bir bütçe ayrılması gerektiğini söyleyebiliriz. Ekstra hizmet olarak masa süslemesi 200 TL, lazer gösterisi 600 TL, çiçek aranjman 200 TL, bay kemancı 350 TL, bayan kemancı 600 TL, balon süsleme 400 TL ve fasıl ekibi için de 1000 TL ödeme yapılması gerekiyor.

KENDİ EVLENME TEKLİFİ PAKETİNİZİ HAZIRLAYIN
Evlenme teklifi paket fiyatları için belirleyici faktörün kiralık yatlar olduğunu söylemiştik. Peki hangi kiralık yat için net olarak ne kadar ödeme yapılması gerektiğini öğrenmek isterseniz yatta evlenme teklifi sayfasına giriş yaparak saatlik ve günlük kiralamalar ile menüler ve ekstra hizmetler için ödemeniz gereken ücretleri tablolarda görebilirsiniz. Seçtiğiniz kiralık yatların detay sayfalarındaki hesaplama tablosunu kullanarak hızlı bir şekilde paket oluşturabilirsiniz. Karşınıza çıkan tabloya kaç kişi olacağınızı, yat turunun ne kadar süreceğini, menü olarak neleri tercih edeceğinizi ve hangi ekstra hizmetleri pakete dahil etmek istediğinizi seçtiğiniz an yatta evlenme teklifi için uygun olan tüm kiralık yatlara toplamda ne kadar ödeme yapmanız gerektiğini anında öğreneceksiniz.