Günlük Yat Kiralama

Günlük Yat Kiralama

Günlük yat kiralama organizasyonlarının hangi saatler arasını kapsadığını, kiraya verdiğimiz ekonomik ve lüks yatların fiyat aralıklarının ne olduğunu paylaşıyoruz..

Günlük yat kiralama Adalar ve Boğazda tam gün olarak organize edilen, sabah 10:00 ile akşam üzeri 18:00 saatleri arasını kapsayarak toplamda 8 saat süren, sadece gruplara özel olup dışarıdan münferit katılımın mümkün olmadığı yat kiralama modelidir. Akşam yat organizasyonları 19:00'dan itibaren başladığı için günlük olarak kiralanan yatların en geç 1 saat öncesinden yani 18:00 sularında terk edilmesi gerekir. Misafirlerden talep geldiği takdirde başlangıç saati daha erken saatlere örneğin 09:00'a alınabilir ve fiyat farkı alınmadan kiralama süresi 9 saate tamamlanabilir. Günlük kiralama güneşli havaya sahip yaz aylarının yanında soğuk havalar, kar ve yağmur yağışlı günlerde de yapılabilir. Günlük kiralama genelde Boğazda ve Adalar koylarında denize girmek için organize edilen yüzme turları için tercih edilse de doğum günü kutlaması, kahvaltı ve bekarlığa veda partisi için de sıklıkla talep görmektedir. Günlük yat kiralayarak tüm gün dinlenebilir ve arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirebilirsiniz..

AVANTAJLARI NELERDİR
Günlük yat kiralamanın müşterilere sağladığı en önemli fayda saatlik kiralamaya oranla ekonomik açıdan önemli bir kar elde ettiriyor olmasıdır. Örnek vererek daha net bir şekilde açıklamak gerekirse saatlik kiralama ücreti 500 TL olan kiralık yat için günlük kiralama ücreti olarak 8'le çarpılıp ortaya çıkan 4000 TL yerine 3500 TL gibi ödeme yapılması yeterli olmaktadır. Günlük yat gezileri ücretlerinin saatlik kiralamalara oranla daha düşük olmasının nedeni organizasyon süresince kiralık yat sürekli hareket haline olmayacak, kısa bir boğaz turu yapıldıktan sonra demir atılarak geri dönüş saatine kadar sabit kalınacaktır. Demir atılan yerde misafirler denize girebilir, dinlenebilir, toplantı yapılabilir ya da eğlence ve parti ortamı sağlanabilir. Yat günlük olarak kiralanıp organizasyon süresince sürekli boğazda gezi yapılması istendiğinde saat başı ödeme yapılması gerekecek, saatlik kiralama ücreti toplam saat ile çarpıldığında ortaya çıkan rakam üzerinden herhangi bir indirim yapılmadan ödemeler alınır.

FİYAT ARALIKLARI NEDİR
Günlük yat kiralama fiyatları en ekonomik kiralık yatlar için 3000 TL, en lüks yat için de 6500 TL'dir. Günlük olarak kiraya verdiğimiz birbirinden farklı kapasite ve özelliklere sahip kiralık yatların tam listesine bakarak kendi yat kiralama paketinizi sistem üzerinden hızlı bir şekilde hazırlamak isteseniz hemen şimdi alttaki yatlar linkine tıklayın. Kiralık yat listesinden göz zevkinize ve bütçenize en uygun olanların üzerine tıklayarak teknik özellikleri ve fotoğraf galerinin olduğu sayfadan fiyat teklifi alarak kendi paketinizi hızlıca oluşturabilirsiniz. Günlük olarak kiralamalarda fiyat teklifi almak için şirketimize telefon açmak ya da e-mail göndermek zorunda değilsiniz çünkü günlük yat kiralama bedellerinin yanı sıra menüler ve sunduğumuz tüm ekstra hizmetler için talep ettiğimiz net rakamları tüm site ziyaretçilerinin görebileceği şekilde sayfamızda paylaştık. Bizi diğer yat kiralama firmalarından ayıran en önemli özellik şeffaf fiyat politikamızdır. Şirketimizden yat kiralamak isteyen tüm kurum ve bireylere aynı fiyat tekliflerini gönderdiğimiz için tüm ücretleri sitemizde net olarak paylaşmakta hiç bir sakınca görmüyoruz.. Sitemizde gördüğünüz ücretler kesin rakamlar olup pazarlık payları yoktur. Ayrıca sitemizde yazılı olan fiyatlara %18 oranındaki KDV dahil edilmemiştir.