Günlük Yat Kiralama

Günlük Yat Kiralama

Günlük yat kiralama hizmeti genelde Adalar ve Boğazda günübirlik olarak organize edilen yüzme turları için tercih edilir ve 10:00-18:00 saatleri arasında toplamda 8 saat üzerinden planlanır.

Günlük yat kiralama seçeneğini müşteriler çoğunlukla havaların iyice ısındığı Haziran, Temmuz ve Ağustos aylarında Adalar ve Boğazda günübirlik olarak organize edilen yüzme turları için tercih ediyor olsalar da ihtiyacınız olan her türlü bireysel ve kurumsal organizasyon için şirketimizden 12 ay boyunca ne zaman isterseniz günlük yat kiralama hizmeti alabilirsiniz. Keyifli zaman geçirmek, dostlarınızla birlikte hasret gidermek ya da şirketinizin önemli misafirlerini ağırlamak için Boğaz Çocuğu yatını günlük olarak kiralamak önünüzdeki seçeneklerden en iyisidir.

AMACINIZ:

Gününüzü yatta geçirmekse

Yatı günlük olarak kiraladığınızda amacınız denize girmek değilse boğazda 2 saatlik bir turun ardından sakin bir koyda demir atılır ve geri dönüş saatine kadar orada beklenir. Bekleme esnasında özel günlerinizi kutlayabilir, dostlarınızla keyifli vakit geçirebilir ya da sakin bir ortamda toplantı yapabilirsiniz. Demir atmak için çoğunlukla boğazda deniz aracı trafiğinin en az olduğu fazla dalga almayan Beykoz Koyu tercih edilmektedir.

Denize girmek ve eğlenmekse
Yüzmek için misafirlerimizi Adalar ya da Boğazda o gün için en sakin ve temiz olan koylara götürüyoruz. Aradaki mesafe oldukça uzak olduğundan aynı gün içinde hem Adalar hem de Boğazda denize girme imkanı yoktur. Birden fazla koyda demir atılması zaman kaybına neden olacağından Adalar ve Boğazda o gün için koşulları en uygun olan koyda demir atılıp dönüş saatine kadar aynı yerde denize girilmesi daha mantıklı olacaktır. Boğazda Beykoz, Filburnu, Poyrazköy ve Büyük Liman koyları ile Adalar'da Yörük Ali Plajı ve Çamlık Koyu yüzmek için en ideal koylardır.

ERKEN KALKAN YOL ALIR
Günlük turlar normalde sabah 10:00 ile akşam üzeri 18:00 saatleri arasını kapsayacak şekilde 8 saat üzerinden planlanır, akşam organizasyonları 19:00'dan itibaren başladığından bitiş saatinde erteleme yapma imkanı yoktur ancak sabah tura daha erken saatte başlamak isteyenleri 09:00 sularında yata alıp hiçbir ekstra ücret talep etmeden organizasyonu 9 saat üzerinden de gerçekleştirebiliriz. Siz nasıl arzu ederseniz..

KALKIŞ NOKTASINI SİZ BELİRLEYİN
Kalkış yeri olarak Boğaz Çocuğu yatının bağlı olduğu Arnavutköy sahili ile demir atılacak koya giden güzergah üzerindeki sahiller (Bebek, Kuleli, Kandilli, Rumeli Hisarı, Emirgan, İstinye, Ortaköy, Üsküdar, Beylerbeyi, Kadıköy ve Beşiktaş) kullanılır. Demirlenecek koya gidene kadar keyifle kahvaltınızı yapabilirsiniz. Güzergaha ters yönde kalan yerler kullanıldığında geçen zaman kendi tur sürenizden gidecektir.

KENDİ YİYECEKLERİNİZİ GETİRİN
Günlük turlarda şirketimiz menü olarak sadece kahvaltı ikramı yapmaktadır. Şirketimizden kahvaltı ikramı alıp öğlen yemeğinizi yüzmeye gidilen yerlerdeki restoranlarda yiyebileceğiniz gibi kendi kahvaltı ve öğlen yemeği malzemelerinizi yanınızda getirebilirsiniz. Dışarıdan yiyecek ve içecek malzemesi getirilip yatın mutfak ekipmanları kullanılmak istendiğinde garson hizmeti de alınması gerekecektir ve 1 adet garson için ödenmesi gereken ücret 150 TL'dir. Garson, organizasyon süresince getirilen malzemeleri servis eder ve tur sona erdiğinde mutfağı ve malzemeleri temizler.

GÜNLÜK KİRALAMA AVANTAJINDAN FAYDALANIN
Günlük kiralamalarda saatlik kiralamalara oranla daha uygun fiyat tekliflerinin verilmesinin nedeni yatın sürekli hareket halinde olmayıp kısa bir boğaz turunun ardından sakin, dalga almayan bir koyda demir atılmasından kaynaklanmaktadır. Yatın sürekli hareket halinde olup gezi yapmasını isteyen misafirlerin saat başı ödeme yapmaları gerekir. Bir örnekle açıklamamız gerekirse saatlik kiralama ücreti 600 TL olan Boğaz Çocuğu günlük olarak 8 saat üzerinden kiralandığında 4800 TL yerine 4000 TL ödenmesi istenir. 800 TL'lik indirim yatın sürekli hareket etmeyeceği içindir. Günlük organizasyonlar için sunduğumuz tüm hizmetlere net olarak ne kadar ödeme yapmanız gerektiğini merak ediyorsanız fiyatlar sayfasına bakın. Ayrıca kiralık yatların detay sayfasındaki fiyat hesaplama tablosunu kullanarak da hızlıca günlük yat kiralama paketi hazırlayabilirsiniz..