İstanbul Yat Kiralama

İstanbul Yat Kiralama

İstanbul yat kiralama turizmine sahip diğer sahil şehirleriyle kıyaslandığında talep yoğunluğu, sezon uzunluğu ve fiyat uygunluğu açısından en ön sırada bulunuyor..

İstanbul yat kiralama şirketleri açısından bakıldığında sonsuz bir kaynak, deniz tutkunları için de bulunmaz bir nimettir. Bireysel ve kurumsal organizasyonlar için gelen yat kiralama talepleri Akdeniz ve Ege bölgesi ile kıyaslandığında İstanbul açık ara öndedir. İzmir, Muğla ve Antalya'daki yat organizasyonlarının büyük çoğunluğu aylar öncesinden organize edilip rezervasyon yaptırılan haftalık ve aylık konaklamalı mavi yolculuk turlarıdır. Yani bu bölgelerdeki yat kiralama talepleri genel olarak yaz ayları ve özellikle Haziran, Temmuz ve Ağustos aylarında yoğundur. Buna karşın İstanbul'da ise boğazın muhteşem manzarası ve tarihi değeri nedeniyle hiçbir özel neden olmadan anlık olarak organize edilen boğaz turlarının yanı sıra doğum günü, evlilik teklifi, yıldönümü, bekarlığa veda, iş yemeği ve toplantı organizasyonları başta olmak üzere İstanbul'da yaşayanlar ve dışarıdan gelen yerli ve yabancı turistler yemekli ve yemeksiz kutlama, eğlence ve toplantı davetlerini boğazdaki yatlarda organize ediyorlar. Senenin belirli dönemlerinde düğün eğlenceleri, nişan törenleri, yüzme turları ve iftar yemeği programları için de kiralık yatlar yoğun müşteri talebi ile karşı karşıya kalmaktalar. Öyle ki yaz ayları ve özellikle hafta sonu akşamları organize edeceğiniz bir tur için kiralamak istediğiniz yatı kendi adınıza ayırtabilmek için aylar öncesinden şirketimizle temas kurup kaparo göndererek rezervasyon yaptırılması gerekir çünkü İstanbul yat kiralama rezervasyonu yaptırmayı son günlere bıraktırmayacak kadar yoğun şekilde kiralık yat talebi görmektedir.

Hangi Aylarda Yat Kiralanabilir

Boğaz Çocuğu olarak kiralık yatları kızağa çekilip bakım gördükleri 1-2 aylık süreler dışında kesintisiz şekilde saatlik ve günlük olarak kiralıyoruz. İstanbul'da yat kiralama talep yoğunluğu Nisan ayının gelmesiyle başlıyor ve Eylül ayının sonuna hatta Ekim ayının ortalarına kadar yoğun bir şekilde devam ediyor. Sonbahar ve Kış aylarında da hiç yat kiralanmıyor değil; yaz aylarındaki yoğunlukta olmasa da soğuk ve yağışlı havalarda da kiralık yatlar talep görmektedir. Çünkü filomuzda tüm kiralık yatlar 12 ay boyunca yüksek kalitede hizmet verebilecek donanıma sahiptir. Tüm yemekli ve yemeksiz organizasyonlar için gündüz/akşam ayrımı olmadan ne zaman isterseniz yat kiralama şirketimizden özel hizmetler alabilirsiniz.

Saatlik ve Günlük Fiyatlar Nedir

İstanbul yat kiralama fiyatları diğer illere oranla çok daha ekonomik olduğu için saatlik ücretler 400 TL ile 800 TL, günlük ücretler de 2500 TL - 4500 TL arasında değişmektedir. Saatlik kiralamayı kişiler genelde özel günlerini kutlamak ve toplantı organizasyonları düzenlemek, günlük kiralamayı da Adalar ya da Boğazda yüzme turu organize etmek için kullanıyorlar. Yat kiralama fiyatları ekonomik ve lüks yatlar için farklı rakamları içerdiği için kiraya verdiğimiz hangi yata toplamda ne kadar ödeme yapmanız gerektiğini merak ediyorsanız İstanbul yat kiralama linkine tıklayarak online şekilde fiyat teklifi alabilirsiniz. Açılan sayfadan organizasyon ve kişi sayısı seçimlerini yaparak kendi yat kiralama paketinizi hızlıca oluşturabilir ve online olarak fiyatları öğrenebilirsiniz. Daha sonra rezervasyon yaptırmak için iletişim sayfasındaki bilgileri kullanarak ekibimizle temas kurabilirsiniz. Cep telefonumuzu 7/24 ne zaman isterseniz arayabilirsiniz. Müsait durumdaysak gece geç saatlere kadar gelen telefonlara cevap verebiliyoruz..