Kiralık Yat

Kiralık Yat

Kiralık yat kullanılarak tüm özel gün, kutlama, parti, yemek ve toplantı organizasyonları İstanbul Boğazında ister saatlik ister günlük olarak lüks bir ortamda düzenlenebilir.

Kiralık yat hizmetini İstanbul Boğazında 10 yılı aşkın süredir kusursuz organizasyonlara imza atan şirketimizden istediğiniz gün ve saatler aralığında alıp bireysel ve kurumsal anlamda organize etmek istediğiniz kutlama, eğlence, yemek, toplantı ve parti davetlerini karadaki lüks otel, gece kulübü, restoran ve benzeri mekanlara ödeyeceğiniz ücretin daha azını ödeyerek çok daha kaliteli ve lüks bir ortamda yapabilirsiniz. Kapalı mekanlardaki sıkıcı ortamlarda boğulmak yerine boğazda yat kiralayarak tarih kokan muhteşem manzaranın içinde sörf yapmak gerçekten harika olacak..

Hangi Organizasyonlar Yapılabilir

Ne isterseniz! Yeni yaşınızı sevgilinizle baş başa romantik bir şekilde kutlamak ya da kalabalık arkadaş grubunuza parti vermek mi istiyorsunuz? Sevgilinizin aklını başından alarak sürpriz bir şekilde evlenme teklifi etmek mi? Ya da eşinizle evlilik yıldönümü yemeğinizi her zamankinden farklı ve özel bir ortamda yemek mi? Az önce de dedik ya, hangi organizasyonu isterseniz yapabilirsiniz! Düğün eğlencesi, nişan merasimi, iftar programı, fasıl gecesi, mezuniyet balosu, bekarlığa veda partisi ve şirketinizin iş yemeği görüşmeleri, bayi toplantıları ve motivasyon gecesi organizasyonları için yaz ve kış mevsimi ayrımı olmadan yat kiralama şirketimizden yemekli ya da yemeksiz olacak şekilde hizmet alabilirsiniz. İkramları firmamızdan talep edebileceğiniz gibi kendiniz getirebilir ya da istediğiniz bir restorandan/catering firmasından tedarik edebilirsiniz.

Yeterince Konforlu Mudur

Konfor konusunda hiçbir endişeniz olmasın çünkü filomuzdaki tüm kiralık yatlar yaz ve kış ayları süresince yüksek kalitede hizmet verip %100 müşteri memnuniyeti sağlayabilecek kapasiteye sahiptirler. Bu nedenle özel günlerinizi ve toplantı davetlerinizi gönül rahatlığıyla kiralık yatlarda organize edebilirsiniz. Kiralık yatların tamamı bunaltıcı sıcaklarda serinlemek ve soğuk havalarda ısınmak için gerekli olan sistemler ile yemekli turlarda mutfakta ihtiyaç olunacak tüm ekipmanlara sahiptir. Kısacası farklı mekanlarda organize etmeyi planladığınız tüm bireysel ve kurumsal turları kiralık yatlarda daha uygun ücretler ödeyerek çok daha kaliteli bir şekilde yapabilirsiniz. Boğaz manzarasına karşı değil direkt manzaranın içinde misafirlerinizle birlikte harika saatler geçirmek istiyorsanız kiralık yatlarımız sizi bekliyor..

Fiyat Listesine Nereden Bakılır

Kiralık yatların tam listesi ve fiyatlarının olduğu sayfaya giriş yapmak için kiralık yat linkine tıklayınız. Karşınıza çıkan ekrandan kişi sayısı ve organizasyon seçimini yaptığınızda istediğiniz özelliklere sahip 2 kişiden 35 kişiye kadar kahvaltı, yemek ve kokteyl düzende hizmet verebilecek kiralık yatlar çıkacaktır. Sayfanın sağ tarafındaki filtreden seçiminizi daraltarak istediğiniz organizasyon ve kişi sayısına uygun olan kiralık yatları tekrar listeleyebileceğiniz gibi direkt olarak resimlerini beğendiğiniz kiralık yatın görselini tıklayarak detay sayfasına da  geçiş yapabilirsiniz. Burada fotoğraf galerileri, teknik özellikleri ve fiyat hesaplama tablosunu göreceksiniz. Bu tabloya kişi sayınızı, kiralama sürenizi, menü ve varsa ekstra hizmet taleplerinizi işaretlediğiniz an yat organizasyonu için ayırmanız gereken bütçeyi net olarak karşınızda göreceksiniz. Bu fiyatlar net rakamlar olup pazarlık payları yoktur. Sistem üzerinden kendi yat kiralama paketinizi oluşturduktan sonra rezervasyon için bizlerle temas kurabilirsiniz.

Nasıl Rezerve Edilir

Kiralık yat fiyatlarını öğrendikten sonra şirketimize telefon açarak seçtiğiniz yatın istediğiniz zaman diliminde müsait olup olmadığını sormanız gerekiyor. Eğer ki müsaitlik varsa hazırladığınız pakette çıkan toplam ücretin yarısını firmamıza kaparo ödemesi olarak hızlıca göndermelisiniz. %50'den daha az gönderilen ödemeler kaparo olarak kabul edilmemektedir. Ödeme yapmak için İstinye'deki merkez ofisimize ya da Arnavutköy sahilinde bulunan lüks yatımıza gelebileceğiniz gibi oturduğunuz yerden kalkmadan banka hesabımıza EFT ve Havale yaparak da ödeme işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Toplam ücretin kalan diğer yarısı da organizasyon günü kiralık yatta nakit olarak alınacaktır, kredi kartı ile ödeme imkanı maalesef bulunmamaktadır. Bu nedenle nakit açısından hazırlıklı gelmeniz iyi olacaktır. Kalan ödemenin bir başka gün tahsil edilmesi gibi bir durum söz konusu değildir. Kalan bakiyenin organizasyon günü kapatılması zorunludur.