Lazerle Doğum Günü Kutlaması

Lazerle Doğum Günü Kutlaması

Lazerle doğum günü kutlaması organize ederek sevdiklerinize doğum günlerinde iletmek istediğiniz kutlama mesajlarını kuvvetli lazer ışıklarıyla yattan boğaz köprüsüne yazdırabilirsiniz..

BAŞ BAŞA YA DA ARKADAŞLARINIZLA
Yatta sevgilinizle, eşinizle 2 kişilik baş başa romantik bir ortamda akşam  yemeği yedikten sonra ya da arkadaş grubunuza parti daveti vererek birlikte yatta çılgınca eğlenirken sizleri yatın ön tarafına fotoğraf çekme bahanesiyle çağırıp ansızın lazer gösterisini başlatacağız..

DİLEDİĞİNİZ UZUNLUKTA
Köprüde yazılmasını istediğiniz doğum günü kutlama mesajı kayan yazı şeklinde yattan boğaz köprüsünün altına yansıtılacak..

VİDEO VE FOTOĞRAF ÇEKİMİ
"Doğum günün kutlu olsun" yazısı köprüde belirdiğinde volkanları patlatarak bu anları baştan sonra video ve fotoğraf çekimiyle ölümsüzleştireceğiz!

UZAKTAKİ SEVDİKLERİNİZE
Uzaktaki sevdikleriniz için de lazerle doğum günü kutlaması hizmeti alabilir, yata hiç gelmeyerek köprüye yazılmasını istediğiniz sözleri ekibimize Whatsapp ya da kısa mesaj yoluyla göndererek video kaydı ve fotoğraf çekimlerini talep edebilirsiniz..

999 TL'DEN BAŞLAYAN RAKAMLAR
1 saatlik yemeksiz sadece yat turu ve lazer gösterisi için ödemeniz gereken en uygun ücret 999 TL'dir.
Lazeri köprüye yattan yansıttığımız için yatı her halükarda en az  1 saat üzerinden kiralamanız gerekiyor.
Arnavutköy'de bağlı olan Boğaz Çocuğu lüks yatının sadece 2. köprüye gidiş dönüş süresi zaten 1 saattir.
Yemekli olarak organize edilecek olan turlarda minimum yat kiralama süresi 2 saattir.

KENDİ TURUNUZU OLUŞTURUN
Daha uzun ve farklı hizmetleri kapsayacak bir lazer show organize etmek isterseniz boğazda doğum günü sayfasına bakabilirsiniz..