Lazerle Evlenme Teklifi Nasıl Yapılır ?

Lazerle Evlenme Teklifi Nasıl Yapılır ?

Lazerle evlenme teklifi etmek için boğaz köprüsüne evlilik teklifi sözleri ve isimler lazer gösterisi ile nasıl yazdırılır anlatarak yatta evlenme teklifi fiyat aralıklarını açıklıyoruz..

Lazerle evlenme teklifi etmek her geçen sene popülaritesini arttırıyor ancak lazer gösterisi organizasyonu hakkında bilgi sahibi olmayan insanların sayısı da bir hayli fazla. Hatta organize ettiğimiz lazerle evlenme teklifi turlarında çektiğimiz fotoğrafları sosyal medyada paylaştığımızda bir çok kişi köprüde görünen yazıların Photoshop ile yapıldığını zannediyor. Böyle bir şeyin nasıl mümkün olacağını, o yazıların net bir şekilde köprüde nasıl görüneceğini anlayamadıkları için bilgisayar ortamında aldatmaca yapıldığını düşünüyorlar. Bu düşüncede olan kişilere lazerle evlenme teklifi organizasyonu esnasında amatör olarak çektiğimiz video kaydını da izleterek ancak ikna edebiliyoruz :)

Yatta Organizasyon Akışı Nasıl Olacak

Konuyu uzatmadan boğaz köprüsüne lazerle isim ve evlenme teklifi sözlerini nasıl yazdığımızı hemen anlatacak olursak: lazerle evlenme teklifi edecek kişinin önceden belirleyip firmamıza gönderdiği sözleri kuvvetli lazer ışıklarıyla birlikte köprünün altında yansıtıyoruz. Köprünün üstünden geçen araçların lazer ışıklarından hiçbir şekilde etkilenmemelerine özen göstererek bu işi yaptığımızı da bilmenizi isteriz. Lazerle evlenme teklifi anı geldiğinde çiftleri kiralık yatın ön tarafına fotoğraf çekme bahanesiyle çağırıyor, birkaç poz fotoğraf çektikten sonra köprüye doğru bakmalarını istiyor ve lazer gösterisini başlatıyoruz. "Benimle Evlenir Misin" yazısı çıktığı an yatın ön tarafındaki 2 adet volkan patlıyor ve damat adayı diz çökerek yüzüğü sevgilisinin parmağına takıyor. Tabi bu heyecan ve romantizm dolu dakikaları video kaydı ve fotoğraflarla ölümsüzleştirmeyi de ihmal etmiyoruz.. Lazerle evlenme teklifi organizasyonu yemekli ya da yemeksiz olarak yapılabilir, lazer gösterisi esnasında dinlemek istediğiniz şarkıyı fonda çalabiliriz, nasıl isterseniz.. Kendiniz de yanınızda sevdiğiniz şarkıları CD ya da USB ile getirebilirsiniz..

Lazerle Yazarken Kelime Limiti Var Mı

Köprüye yazdırmak istediğiniz sözlerle ilgili hiçbir kelime limiti yoktur, istediğiniz kadar uzun cümleler verebilirsiniz. Kısa cümleleri tek seferde sabit olarak, uzun cümleleri de kayan yazı şeklinde boğaz köprüsüne lazerle yazabiliyoruz. İstediğiniz dilde ve kelime limiti olmadan, ne isterseniz..

Lazer Gösterisi Hangi Saatlerde Yapılabilir

Tahmin edeceğiniz gibi lazer ışıklarının köprüde net bir şekilde görünebilmesi için havanın karanlık olması gerekiyor. Gündüz saatlerinde köprüye tutulan lazer ışıkları belli olmayacağı için lazerle evlenme teklifi organizasyonlarını akşam saatlerinde yapıyoruz. Lazer gösterilerinde de yatlar için en az kiralama süresi 2 saattir, 1 saatlik ekonomik turlar gece yarısı 00:00'dan sonra yapılmaktadır.

Lazerle Evlenme Teklifi Fiyatı Nedir

Her yat için saatlik kiralama ücretleri ayrı ayrı olmakla birlikte sadece lazer gösterisi için ödemeniz gereken ücret 600 TL'dir. Lazerle evlenme teklifi için toplam ücret hesaplanırken "yat kirama fiyatı + lazer gösterisi + yemek + ekstra hizmetler" şeklinde hesaplanır. Yatta evlenme teklifi sayfasına giriş yaparak lazerle evlenme teklifi organizasyonları için uygun olan kiralık yatların detay sayfasındaki fiyat hesaplama tablosunu kullanarak kendi paketinizi hazırlayabilir, lazerle evlenme teklifi fiyatları ve diğer tüm detaylar hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.