Lazerle Evlilik Yıldönümü Kutlaması

Lazerle Evlilik Yıldönümü Kutlaması

Eşinize harika bir sürpriz yaparak evlilik yıldönümü yemeğinizi yatta baş başa yiyebilir, ona söylemek istediklerinizi boğaz köprüsüne lazerle yazdırabilirsiniz..

Lazerle evlilik yıldönümü kutlaması akşam saatlerinde yemekli ya da yemeksiz olarak organize edilebilir ancak Boğaz Çocuğu olarak sizlere önerimiz hava karardıktan sonra 2 kişilik baş başa romantik bir ortamda eşinizle akşam yemeği yedikten sonra boğaz köprüsüne kuvvetli lazer ışıklarıyla evlilik yıldönümü kutlama sözlerinizi yazdırmanızdır. Lazer ışıklarının köprüde net olarak gözükebilmesi için havanın kararmış olması gerekiyor. Arzu ederseniz aile fertlerini ya da yakın dostlarınızı da yata davet ederek mutluluğunuzu onlarla paylaşabilir, romantizmin zirvesindeki bu geceye onları da ortak edebilirsiniz. Akşam yemeği yerine şirketimizden atıştırmalık kokteyl ikramlar da talep edebileceğiniz gibi bizden yalnız yat kiralama hizmeti alarak yiyecek ve içeceklerinizi beraberinizde getirebilir ya da menüleri kendi istediğiniz bir restoranda hazırlatıp tekneye çağırabilirsiniz. Bu ve benzeri konularda şirketimiz size hiçbir engel çıkarmadan elinden her türlü kolaylığı sağlayacaktır..

Masayı Süslüyor Musunuz

Misafirlerimizden talep gelmesi halinde ekstra ücret talep ederek masayı sade ama romantik bir şekilde süslüyoruz. Güncel masa süsleme ücretlerini kiralık yatların detay sayfalarındaki fiyat hesaplama tablolarından öğrenebilirsiniz. Ancak masa süslemesini kendisi yapmak isteyen misafirlere de organizasyon saatinden biraz daha erken gelerek ya da birilerini göndererek diledikleri gibi süsleme yapabilme imkanını da tanıyoruz.

Garson Olacak Mı

Evet, organizasyon süresince 1 adet profesyonel garson sizlere hizmet edecek. Tur süresince yat personeli (kaptan ve servis elemanları) hariç yatta yıldönümü kutlamasıyla ilgisi olmayan yabancı hiç kimse olmayacaktır. Kiraladığınız yat gece boyunca sadece ve ve misafirlerinize özel olacaktır..

Lazer Yazısında Kelime Limiti Var Mı

Hayır, lazerle köprüye yazılacak olan yazıyla ilgili hiçbir kelime limiti  yoktur. Dilediğiniz kadar uzunlukta aşk sözleri yazdırabilirsiniz. Kısa cümleleri tek seferde, uzun cümleleri de kayan yazı şeklinde 5-10 dakika sürecek şekilde köprüye yansıtıyoruz. Ama çok da abartıp destan yazdırmayın tabi :)

Köprüye Yazı Ne Zaman Yazılacak

Akşam yemeği yendikten sonra sizi ve eşinizi kiralık yatın ön tarafına güzel manzaraya karşı fotoğraf çekme bahanesi ile çağıracağız. Kameraya poz vermenizi isteyip öylesine birkaç fotoğraf çektikten sonra ön tarafa oturmanızı ve köprüye doğru bakarak tekrar poz vermenizi isteyeceğiz ve tam da o sırada lazer gösterisi başlayacak. Daha önce bize whatsapp üzerinden gönderdiğiniz evlilik yıldönümü kutlama sözlerinizi köprüde net olarak görünecek şekilde yazacağız.. Mesaj bittiğinde 2 adet volkan patlayacak ve eşinize sarılarak aldığınız hediyeyi ve çiçekleri kendisine vereceksiniz..

Fotoğraf ve Video Kaydı Alıyor Musunuz

Evet, amatör olarak tüm bu anları önce video kaydına alıyor daha sonra köprüdeki yazılar değişirken sizlerden farklı pozlar vermenizi isteyip fotoğraflarını çekiyoruz. Çektiğimiz tüm video ve fotoğrafları size whatsapp üzerinden ya da daha sonra istediğiniz adrese kargo ile gönderiyoruz. Arzu ederseniz ekstra ücret ödeyerek profesyonel fotoğrafçı hizmeti alabilir ya da kendi tanıdığınız kişileri geceye çağırabilirsiniz.

Ne Kadar Ücret Ödeyeceğiz

Lazerle evlilik yıldönümü kutlaması fiyatları standart değildir, her kiralık yat için farklı ücretler ödenmesi gerekmektedir. Filomuzdaki hangi yat için ne kadar ödeme yapmanız gerekiyor öğrenmek isterseniz yatta evlilik yıldönümü sayfasına giriş yapmalısınız. Sayfanın altındaki kiralık yat görsellerine geldiğinizde hızlı hesapla linkine tıklayarak kendi evlilik yıldönümü paketinizi hazırlayabilirsiniz. Ancak paketi hazırlarken ekstra hizmetler kısmından lazer gösterisi hizmetini işaretlemeyi unutmayın. Filomuzdaki tüm kiralık yat listesine göz gezdirmek isterseniz yatlar sayfasına göz gezdirebilirsiniz. Fiyatlar ve diğer tüm detayları öğrendikten sonra uygunluk sormak ve rezervasyon yaptırmak için şirketimizle iletişim kurabilirsiniz.

Bekliyoruz!