Lüks Yat Kiralama

Lüks Yat Kiralama

Lüks yat kiralama hizmeti alarak sizler için önemli olan misafirlerinizi İstanbul'da en güzel şekilde ağırlayabilir ve özel günlerinizi çok daha kaliteli bir ortamda kutlayabilirsiniz..

Lüks yat kiralama organizasyonları özel günler ve ağırlanması gereken önemli misafirler için tercih edilebilir. Özel şirketinizin önemli misafirlerini İstanbul'da kaliteli bir şekilde ağırlayarak yeni projeler için atılacak olan imzaları kolaylaştırmak istiyorsanız boğazda lüks yat kiralama alternatifini ilk sıralara almanız gerekiyor. Kurumsal turların dışında lüks yatta doğum günü kutlaması, sürpriz evlilik teklifi, yıldönümü yemeği ve bekarlığa veda partisi için de İstanbul sularında lüks yat kiralayarak yüksek kaliteli, eğlence, yemek ve romantizm ortamına sahip olabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey kiralık lüks yatlar arasından göz zevkiniz için en uygun olanı seçmek ve rezervasyon için hızlı bir şekilde firmamızla iletişim kurmaktır.

Lüks Yatların Ekonomik Yatlardan Farkı Nedir

Kiralık lüks yatlar ilk olarak dışarıdan bakıldığında çok daha şık, gösterişli ve havalıdır. Lüks yatın yapımında kullanılan malzemenin kalitesi de o oranda yüksektir. 12 ay süresince yüksek kalitede organizasyonlar yapabilmek için her türlü donanıma ve konfora sahiptirler. Soğuk ve yağışlı havalara sahip aylarda da tıpkı yaz aylarındaki kalitede organizasyonlara ev sahipliği yapabilirler. Ücret olarak ekonomik yatlardan biraz daha pahalıdırlar ama emin olun ki sizlere her zaman en iyisini vaad etmektedirler. Ticari ve duygusal açıdan sizler için önem teşkil eden kişileri bu şık ve konforlu yatlarda ağırlayarak hedeflerinize çok daha rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Değer verdiğinizi göstermenin en iyi yolu lüks yat kiralama!

Lüks Yatlar İstanbul'da Nerededir

Kiralık lüks yatlar çoğunlukla Avrupa yakasında Arnavutköy, Bebek, Kuruçeşme ve Eminönü sahillerinde bulunmaktadır. Az bir kısmı da Anadolu yakasında Beykoz sahilinde bağlıdır. Organizasyon gün ve saati geldiğinde lüks yata binmek ve tur bitiğinde inmek için lüks yatların bağlı olduğu sahilleri ve buralara 5-10 dakikalık mesafede bulunan yerleri ekstra ücret almadan kullanabilirler. Marina ve iskele gibi ücret ödenerek kullanabilme imkanı olan yerlerden lüks yata giriş ya da iniş yapmak isteyen müşterilerin buralardaki ücreti ödeme zorunlulukları vardır çünkü lüks yat kiralama şirketimiz boğazdaki ücretsiz alış ve bırakış yerlerini kullanmaktadır.

Lüks Yat Kiralama Fiyatları Kaç Liradan Başlar

Lüks yat kiralama fiyatları için saatlik başlangıç rakamı 650 TL, en yüksek rakam da 1000 TL'dir. Yat kiralama süresi de en az 2 saat olduğu için 2 saatlik lüks yat kiralama bedeli olarak 1300 TL ile 2000 TL arasında değişmektedir. Kiraya verdiğimiz hangi lüks yat için saatlik ve günlük olarak hangi ücretlerin ödenmesi gerektiğini öğrenmek hatta güvenli bir şekilde kendi organizasyon paketinizi sitemiz üzerinden hızlıca oluşturmak isterseniz vakit kaybetmeden lüks yat kiralama sayfasına giriş yapabilirsiniz. Bu sayfada şirket olarak sunduğumuz tüm hizmetlerin fiyatlarını ayrı ayrı yazdık ve fiyat hesaplama tablosu yardımıyla tüm ziyaretçilere kendi lüks yat kiralama paketlerini oluşturabilme imkanını sağladık. Bir çok firmada olduğu gibi fiyatları öğrenmek için e-amil gönderip saatlerce beklemeniz ya da telefon açıp uzun uzun fiyatları dinlemeniz gerekmiyor. Bilgisayar başına oturup ya da cep telefonunuzdan sitemizin "yatlar" sayfasına giriş yaparak beğendiğiniz tüm lüks yatlar için anında fiyat teklifi alabilirsiniz..