Saatlik Yat Kiralama

Saatlik Yat Kiralama

Saatlik yat kiralama, yaz ve kış ayrımı olmaksızın tüm sene boyunca İstanbul Boğazında anlık olarak en çok tercih edilen ve en az 2 saat üzerinden organize edilen kiralama çeşididir.

Saatlik yat kiralama, İstanbul Boğazı'nda 12 ay süresince en çok talep gören ve en az 2 saat üzerinden gerçekleşen popüler kiralama yöntemidir. Çoğunlukla doğum günü kutlamaları, evlilik yıldönümü yemekleri, sürpriz evlenme teklifleri ve bekarlığa veda partileri için tercih ediliyor olsa da nişan törenleri, iş yemekleri, toplantı davetleri, fasıl eğlenceleri ve yılın belirli dönemlerinde organize edilen iftar programları, düğün eğlenceleri ve mezuniyet baloları için de sıklıkla tercih edilmektedir. Kiralık yatlarımız Boğazda (Bebek, Kuruçeşme ve Arnavutköy) sahillerinde bağlı olduğundan saatlik yat kirama hizmetini sadece bu bölgede verebiliyoruz, Adalar bölgesinden kiralama yapmak isteyenlerin filomuzdaki kiralık yatları günlük olarak kiralamaları gerekmektedir çünkü Boğazdan Adalar'a gidip geliş için yolda toplam 4 saat gibi bir zaman geçecektir.

KAHVALTI, KOKTEYL VE YEMEK MENÜLER
Saatlik kiralamayı şirketimizden zengin ve kaliteli içerikli kahvaltı, kokteyl ya da yemek menüsü hizmeti talep ederek de yapabileceğiniz gibi sadece yat kiralama hizmeti alıp kendi yiyecek ve içeceklerinizi de yanınızda getirebilirsiniz. Ancak bu durumda kiraladığınız yatın mutfak ve ekipmanlarını kullanmak isterseniz şirketimizden garson hizmeti de almanız gerekecektir. En fazla 10 kişilik katılımın olduğu organizasyonlar için 1 adet garson yeterli olacaktır ve ekstra olarak kendisine ödenmesi gereken ücret 300 TL'dir.

4.000 TL'DEN BAŞLAYAN ÜCRETLER
Kiralık yatlarımız için saatlik ücret 2.000 TL'den başladığından ve en az kiralama süresi 2 saat olduğundan şirketimize ödeyeceğiniz en düşük rakam 4.000 TL'dir. Filomuzdaki tüm kiralık yatların saatlik ücretlerinin yanı sıra menüler ve sunduğumuz tüm ekstra hizmetler için ödemeniz gereken net rakamları fiyatlar sayfasında görebilirsiniz. Daha hızlı şekilde kendi organizasyon paketinizi hazırlamak için kiralık yatlarımızın detay sayfasındaki fiyat hesaplama aracından istediğiniz hizmetleri işaretleyerek online olarak fiyat teklifi hazırlama imkanına da sahipsiniz.