Saatlik Yat Kiralama

Saatlik Yat Kiralama

Saatlik yat kiralama servisimizden önceden rezervasyon yaptırmak koşuluyla gündüz ve gece ayrımı olmadan istediğiniz tarih ve saatler arasında faydalanabilirsiniz.

Saatlik yat kiralama hizmeti profesyonel yat organizasyonları düzenleyen şirketimiz tarafından sadece İstanbul sularında ve çoğunlukla Boğazda verilmektedir. Saatlik kiralamalar gündüz ve gece saatlerinde ne zaman istenirse yapılabilir ancak önceden rezervasyon yapılması şarttır. Gündüz saatlerinde anlık olarak gelen yat kiralama taleplerine olumlu dönüşler yapabilsek de akşam ve gece saatlerinde boğazda organize edilmesi planlanan bir boğaz turu için gündüz erken saatlerden şirketimizle temas kurulmalı ve kaparo ödemesi gönderilerek rezervasyon yaptırılmalıdır. Aksi halde geç saatlerde bizleri ararsanız kiralık yatta kaptan ya da gemici personeli eksikliği sorunu olabileceği için seyir yapılması imkansız olabilir. Tur programına göre boşluk olduğu taktirde akşam saatlerinde personel yattan ayrılabildiği için gündüz saatlerinde rezervasyon yaptırılması sağlıklı olacaktır. Rezervasyon işini son dakikalara bırakmazsanız müsait durumda kiralık yat bulamama ihtimaliniz son derece azalır!

Kiralamalar En Az 2 Saattir

Filomuzdaki tüm ekonomik ve lüks kiralık yatlar istenildiği kadar uzun süreli kiralanabilir ancak en az yat kiralama süresi 2 saattir. 2 saatin altında hatta 15 dakikalık bile yat kiralanmak istense yine 2 saatlik ücretin ödenmesi gerekecektir. Ödemeler saat başı hesaplandığı için ne kadar uzun süre kiralarsanız kiralayın şirketimize yapılacak ödeme hesaplanırken saatlik yat kiralama ücreti neyse toplam kiralama süresi ile çarpılır, uzun süreli kiralama yapıldığı için saatlik kiralama ücretlerinde bir indirim yapılmaz. Kiralık yatın sürekli gezmesini istemiyorsanız belli bir yere demir atılıp orada zaman geçirildikten sonra organizasyon sona ersin istiyorsanız günlük yat kiralama fiyatlarına bakabilir ve şirketimizden o doğrultuda fiyat teklifi alabilirsiniz. Ancak yatın kiralama süresince sürekli hareket halinde olup gezmesi isteniyorsa saat başı ödeme yapılması gerekecektir.

Fiyatlar 500 TL'den Başlar

Saatlik yat kiralama fiyatları filomuzdaki en ekonomik yat için 500 TL, en lüks yat için de 1250 TL'dir. Kiralık yatlar en az 2 saat üzerinden kiralanabildiği için en ekonomik yata 2 saat için 1000 TL, en lüks yata da 2500 TL ödenmesi gerekir. Kiralık yatların lüks yat olma özellikleri arttıkça saatlik yat kiralama ücretleri de o doğrultuda artacaktır. Hangi yat için ne kadar ödeme yapmanız gerektiğini öğrenmek için saatlik yat kiralama linkine tıkladığınızda açılan sayfadan kişi sayısı ve organizasyon seçimini işaretleyip "bul" butonuna basarak karşınıza çıkan kiralık yat listesinden beğendiklerinizin üzerine mouse getirdiğinizde "hızlı hesapla" ve "detay" butonlarının çıktığını göreceksiniz. Hızlı hesapla derseniz ilgili kiralık yat için fiyat hesaplama tablosu karşınıza çıkacak, detaylara basarsanız seçtiğiniz kiralık yatın teknik özellikleri, fotoğraf galerileri, videosu ve yine fiyat hesaplama tablosunun olduğu sayfaya giriş yapmış olacaksınız. Fiyat hesaplama tablolarında şimdilik 2, 3 ve 4 saatlik kiralama fiyatları yazılıdır. Yat kiralama taleplerinin büyük çoğunluğu bu sürelerden geldiği için daha fazlasının kalabalık etmemesi için 4 saate kadar olan yat kiralama ücretlerini paylaşmak istedik. Daha uzun süreli kiralama fiyatlarını öğrenmek için ekibimizle temas kurabilirsiniz.

Her Organizasyon Yapılabilir

Hiçbir özel neden olmadan arkadaşlarınızla stres atmak için boğazda yat gezisi yapabileceğiniz gibi yatta evlenme teklifi, evlilik yıldönümü, düğün, nişan, bekarlığa veda ve mezuniyet gibi özel günlerinizi kutlayabilir ya da iş yemeği planlayarak şirketinizin çok önemli misafirlerini kahvaltı, öğlen ya da akşam yemeği eşliğinde en güzel şekilde ağırlayabilirsiniz. Fasıl tutkunu dostlarınızla 4 kişilik profesyonel çalgıcı kadromuzun seslendirdiği hareketli ve slow şarkılarla kendinizden geçerken ömür boyu unutamayacağınız saatler yaşayabilirsiniz. 11 ayın sultanı Ramazan Ayı geldiğinde aileniz, dostlarınız ya da çalışanlarınızla boğazın manevi havasını solurken orucunuzu açabilir ve çok farklı bir ortamda iftar yemeği tecrübe etmenin keyfini çıkarabilirsiniz.. Kısacası bireysel ve kurumsal anlamda yemekli ya da yemeksiz olarak organize etmek istediğiniz tüm programlar için şirketimizden 12 ay boyunca kesintisiz olarak saatlik yat kiralama hizmeti alabilirsiniz.. Buradayız, aramanızı bekliyoruz!