Sürpriz Evlenme Teklifi

Sürpriz Evlenme Teklifi

Almanya'da yaşayan Deniz Bey sevgilisinden habersiz olarak İstanbul'a geldi, sevgilisine lüks yatta sürpriz evlenme teklifi ederek harika bir sürpriz yaptı..

Aslında Deniz Bey sürprizi sadece sevgilisine değil yat kiralama şirketimize de yaptı, 22 Eylül Cumartesi günü saat 15:00 - 17:00 arası yapmayı planladığı sürpriz evlenme teklifi için bizimle aynı sabah iletişim kurdu. Almanya'da yaşadığını, İstanbul'a geldiğinden sevgilisinin haberi olmadığını ve kendisine şok üstüne şok yaşatarak evlenme teklifi etmek istediğini belirtti. Hızlıca filomuzdaki lüks yatlar arasından uygunluk durumlarına bakıp Boğaz Çocuğu isimli lüks yatın müsait durumda olduğunu kendisine ilettik. Lüks yatın fotoğraflarını cep telefonuna Whatsapp üzerinden gönderdiğimizde yatı çok beğendiğini ve sevgilisine bu yatta evlenme teklifi etmek istediğini belirtti.

Firmamızdan 2 saatlik yat kiralama, 2 kişilik balık menüsü ve masaya çiçek aranjman hizmeti talep eden Deniz bey, sevgilisine havanın çok güzel olduğunu ve birlikte Arnavutköy sahilinde gezmek istediğini söyleyerek onu tam saat 15:00'de yatın bağlı olduğu yere getirdi. Son derece şık görünüme sahip olan lüks yatın kıyıda kendisini beklediğini gören Sevcan Hanım heyecan ve mutluluk içinde Deniz Beye sarılarak yata giriş yaptılar.

Deniz Bey yata bindikten sonra yanımıza gelerek cebinden yüzüğü çıkardı ve istediği zaman yani evlenme teklifi etmenin tam sırası geldiğinde kendisine getirmemizi talep etti. Yemekler yendikten sonra Whatsapp üzerinden mesaj atarak personelimizin yüzüğü getirmesini rica etti ve ani bir şekilde yüzüğü kutusundan çıkartarak "Benimle Evlenir Misin" dedi ve sevgilisinin parmağına taktı.

Deniz bey sevgilisine hiç ummadığı bir anda sevgilisine evlenme teklifi ederken heyecan ve mutlulukları gerçekten görülmeye değerdi..

Bizler de Boğaz Çocuğu Yat Kiralama Ve Organizasyon firması olarak kendilerine Allah tamamına erdirsin, bir yastıkta kocatsın inşallah duasını ediyor, ömür boyu mutluluklar diliyoruz..

Siz de kendinize özel sürpriz bir evlenme teklifi organizasyonu planlamak isterseniz teknede sürpriz organizasyon sayfasına giriş yapabilirsiniz.