Üzülmeyin; Sonbahar'da Da Yat Kiralamaya Devam Ediyoruz

Üzülmeyin; Sonbahar'da Da Yat Kiralamaya Devam Ediyoruz

Havalar soğudu, yağmurlar başladı diye sakın üzülmeyin çünkü sonbahar mevsiminde de saatlik ve günlük olarak verdiğimiz yat kiralama hizmetleri kesintisiz olarak devam ediyor..

Güneşli ve sıcak yaz günlerine artık yavaş yavaş veda ederken soğuk ve yağmurlu havalara hoş geldin dediğimiz sonbahar günlerini yaşamaya başladık. Peki havalar bozuldu diye dükkanı kapatıp yat kiralamaya ara verdik mi? Tabii ki HAYIR! Yaz aylarındaki yoğunlukta olmasa da yerli ve yabancı misafirlerimizin özel organizasyonları için saatlik ve günlük yat kiralama hizmetleri vermeye devam ediyoruz.

Yüzme turu, düğün eğlencesi, iftar yemeği ve mezuniyet balosu gibi yaz aylarının belirli dönemlerine ait yat organizasyonları dışındaki tüm yemekli ve yemeksiz turları yoğun bir tempoyla organize ediyor, özellikle doğum günü kutlaması, sürpriz evlenme teklifi, evlilik yıldönümü yemeği, fasıl gecesi ve bekarlığa veda partisi organizasyonları için yağışlı ve soğuk havalarda da yat kiralamaya devam veriyoruz. İhtiyacınız olan bireysel ve kurumsal tüm organizasyonlar için istediğiniz zaman bizden kahvaltı, öğlen ya da akşam yemeği eşliğinde yat kiralama hizmeti alabilirsiniz.

Yat Kiralama Kalitemiz Her Zaman Aynı

Yat kiralama talep yoğunluğu elbette güneşli havalardaki kadar değil ancak hizmet kalitemiz tıpkı yaz aylarındaki seviyede! İş arkadaşlarımızla aynı tempoda çalışmaya devam ederken kiralık yatlarımızın güzel havalarda açık halde olan arka havuzlarını şeffaf branda ile tamamen kapatarak dışarıdaki soğuk havanın yatın iç kısmına girmesini engelliyor, misafirlerimizin olumsuz hava koşullarından etkilenmesinin önüne geçiyoruz. Elbette yatta sıcak bir ortam oluşturabilmek için sadece bununla yetinmiyor; Webasto ve Klimalı ısıtma sistemleriyle yatların iç kısımlarını fırın gibi yapıyoruz.  Yemekleri yine yanı şekilde Beylerbeyi'ndeki lüks restorandan piştiği gibi alıp sıcak halde servis ederek baştan sonra her detayından memnun kalınan kusursuz yat organizasyonlarına imza atmak için elimizden gelenin en iyisi yapmaya çalışıyoruz.

Boğaz Çocuğu Olmak Bunu Gerektirir

Boğaz Çocuğu olarak 12 ay, yaz ve kış ayrımı olmadan lüks yatlar kiralıyoruz çünkü Boğaz Çocuğu olmak bunu gerektirir! Kiraya verdiğimiz yatların tamamı tüm sene boyunca soğuk, yağmur ve kar yağışı olan zamanlarda da yüksek kalitede hizmet verebilecek donanıma sahiptir. Öncelikli ana hedefimiz misafirlerimizin özel günlerini en iyi şekilde organize edebilmeleri, yat kiralama hizmetine yaz/kış ayrımı olmadan gündüz/gece diledikleri saatte en makul ücretleri ödeyerek ulaşabilmeleridir.

Havalar daha da soğuyacak, daha çok yağmur ve hatta kar yağacak..

Ama biz hala organizasyonlarınıza ev sahipliği yapmak için boğazdaki lüks yatlarımızda sizleri bekliyor olacağız..

Çünkü Boğaz Çocuğu olmak bunu gerektirir!..