Yat Fiyatı Hesaplama

Yat Fiyatı Hesaplama

Yat fiyatı hesaplanırken dikkate alınan değişkenlerin neler olduğunu öğrenmek ve kendi yat kiralama paketinizi hemen hazırlamak isterseniz sonuna kadar okumalısınız..

Yat fiyatı hesaplanırken saatlik ve günlük yat kiralama ücretlerinin üzerine müşteri talebi olursa menü ve ekstra hizmet ücretleri de eklenerek çıkan toplam rakama bakılır. Yat organizasyonu için ödenmesi gereken toplam ücret "yat kirası + menü + ekstra hizmetler" şeklinde hesaplanmaktadır. Şirketimizden menü ve diğer ekstra hizmetlerin alınma mecburiyeti bulunmadığı için sadece kuru yat kiralama hizmeti alınıp geri kalan diğer tüm organizasyon (yiyecek, içecek, pasta, süsleme, canlı müzik, dj, oryantal, rehberlik, çiçek, lazer gösterisi vb.) misafirler tarafından organize edilebilir. Bu nedenle toplam ücretler hesap edilirken yatlar ve diğer hizmetler için ayrı ayrı fiyatlar verilmektedir.

KENDİ YAT KİRALAMA PAKETİNİZİ OLUŞTURUN
Organize etmek istediğiniz yat turunun paketini kendiniz hazırlayarak fiyat teklifi almak için fiyatlar sayfasına göz gezdirip bütçeniz ve zevkinize uygun olanı seçip hızlı bir şekilde kendi yat kiralama paketinizi oluşturabilirsiniz. Beğendiğiniz yatın detay sayfasındaki fiyat hesaplama tablosunu kullanarak kişi sayınız, tur süreniz, menü ve ekstra hizmet seçimlerinizi işaretledikten sonra filomuzdaki tüm yatlar için ödemeniz gereken toplam ücretleri anında ekranda göreceksiniz. Yat kiralama fiyatları hakkında bilgi almak için hiçbir adrese mail göndermeniz ya da kimseye telefon açmanız gerekmiyor çünkü fiyat konusunda ihtiyacınız olan her şey fazlasıyla bu sitede mevcut!

Tüm misafirlerimizden aynı ücretleri talep ettiğimiz için sunduğumuz tüm hizmetlerin ücretlerini sitemizde net olarak paylaşmakta hiç bir sakınca görmedik! Neden görelim ? Zaten herkese aynı fiyat tekliflerini gönderiyoruz..

Bizi yormayın ve lütfen sitemiz üzerinden kendi fiyat teklifinizi kendiniz alın.. :)

Bizi biz yapan, diğer yat kiralama şirketlerinden farklı kılan en önemli şey: "Şeffaf Fiyat Politikamız"..