Yat Kiralama Adımları

Yat Kiralama Adımları

Yat kiralama adımlarının neler olduğunu bilmeniz boşa zaman harcamadan ilk aşamadan itibaren kesin rezervasyon işlemlerini hızlıca tamamlayabilmeniz açısından oldukça önemlidir.

Yat kiralama adımları maddeler halinde şu şekildedir:

1- Öncelikle kiralık yatlar arasından kişi sayınız, bütçeniz ve zevkiniz için en uygun olan yatı seçmeli,
2- Seçtiğiniz yatın detay sayfasına girip kişi sayısı, süre, menü ve ekstra hizmet tercihlerinizi işaretleyerek fiyat teklifi almalı,
3- Daha sonra 0532 353 53 54 numarasını arayarak ilgili yatın istediğiniz tarih ve saatler arasında müsait olup olmadığını sormalı,
4- Müsaitlik var ise organizasyon için ödeyeceğiniz toplam ücretin yarısını kaparo olarak göndererek kendi adınıza yatı rezerve etmeli,
5- Toplam ücretin kalan diğer yarısını da organizasyon günü yatta nakit olarak ödemelisiniz.

DETAYLARI WHATSAPP'DAN YAZIN
Organizasyon detaylarını (isim-soy isim, yat adı, tarih, saat aralığı, kişi sayısı, menüler ve varsa ekstra hizmetler..) WhatsApp uygulaması üzerinden yazarak, konuşulanların yazılı halde saklanmasını sağlamanız tur detaylarının unutulmamasını sağlamak adına faydalıdır.

HER ZAMAN ARAYIN
Rezerve ettikten sonra organizasyon gününe kadar gönül rahatlığıyla bekleyebilir, o süreçte aklınıza takılan başka şeyler olursa cep telefonumuzdan arayarak günün her saati yardım alabilirsiniz. Telefonumuz gece geç saate kadar açıktır ve uykuda olmadığımız sürece aramaları cevaplıyoruz!

YATLARI YERİNDE GÖRÜN
Yat fotoğraflarının hepsi sezon başlarken Boğaz Çocuğu ekibi tarafından amatör olarak çekilmiş, üzerinde oynama yapılmamış yatları bire bir gösteren fotoğraflardır. Ancak yine de emin olmak adına arzu ederseniz seçtiğiniz yatı bağlı olduğu yerde görmek için yat kiralama şirketimizden ne zaman isterseniz randevu alabilirsiniz. Ekip arkadaşlarımız mümkün olan en kısa süre içinde sizlere yatı yerinde gösterir.

YANINIZDA NAKİT BULUNDURUN
Kredi kartı ile ödeme yapma imkanı yoktur, ödemeler sadece eft/havale ve elden nakit olarak tahsil edilmektedir.
Kaparoyu vermek için bizzat yatın bağlı olduğu yere gelebileceğiniz gibi hiç zahmet etmeden banka hesabımıza da gönderebilirsiniz.

Nasıl arzu ederseniz..