Yat Kiralama Fiyatları Nasıl Hesaplanır ?

Yat Kiralama Fiyatları Nasıl Hesaplanır ?

Yat kiralama fiyatları hesaplanırken dikkate alınan değişkenlerin neler olduğunu öğrenmek ve kendi yat kiralama paketinizi hemen hazırlamak isterseniz..

Kiralık yat fiyatları hesaplanırken saatlik ya da günlük yat kiralama ücretlerinin üzerine müşteri talebi olursa menü ve ekstra hizmet fiyatları da eklenerek çıkan toplam rakama bakılır. Yani yat organizasyonu için ödenmesi gereken toplam ücret "yat kirası + menü + ekstra hizmetler" şeklinde hesaplanmaktadır. Şirketimizden menü ve diğer ekstra hizmetlerin alınma mecburiyeti bulunmadığı için sadece yat kiralama hizmeti alınıp geri kalan tüm organizasyon (yiyecek, içecek, pasta, süsleme, canlı müzik, dj, oryantal, rehberlik, çiçek, lazer gösterisi vb.) misafirler tarafından organize edilebilir. Bu nedenle toplam ücretler hesap edilirken yatlar ve diğer hizmetler için ayrı ayrı fiyatlar verilmektedir.

Tüm Organizasyonlar İçin Aynı Fiyatlar

Kiralık yat fiyatları tüm organizasyonlar için aynı olduğundan yatta hangi organizasyonun yapıldığının hiç bir önemli yoktur. Hiçbir özel neden olmadan keyifli vakit geçirmek ve stres atmak için boğazda yat turu da yapsanız, sevgilinize evlenme teklifi de etseniz, doğum günü partisi de verseniz, evlilik yıldönümü yemeği de yeseniz yatlar ve diğer hizmetler için ödemeniz gereken ücretler her zaman aynıdır. Hiçbir organizasyon için sitemizde yazılan ücretlerin dışında ekstra ödemeler talep edilmemektedir.

Kendi Yat Kiralama Paketinizi Oluşturun

Organize etmek istediğiniz turun paketini kendiniz hazırlayarak anında fiyat teklifi almak isterseniz yatlar sayfasına giriş yapabilir ve kiralık yatlar arasından seçim yaparak hızlı bir şekilde kendi yat kiralama paketinizi oluşturabilirsiniz. Beğendiğiniz yatların detay sayfasındaki fiyat hesaplama tablosunu kullanarak kişi sayınız, tur süreniz, menü ve ekstra hizmet seçimlerinizi işaretledikten sonra filomuzdaki tüm kiralık yatlar için ödemeniz gereken toplam ücretleri anında ekranda göreceksiniz. Organizasyon fiyatlarını öğrenmek için hiçbir adrese mail göndermeniz ya da kimseye telefon açmanız gerekmiyor çünkü fiyat konusunda ihtiyacınız olan her şey fazlasıyla bu sitede mevcut!

Tüm misafirlerimizden aynı ücretleri talep ettiğimiz için sunduğumuz tüm hizmetlere ne kadar ödeme yapılması gerektiğini web sitemizde net olarak paylaşmakta hiç bir sakınca görmedik! Neden görelim ? Zaten herkese aynı fiyat tekliflerini gönderiyoruz..

Bizi yormayın ve lütfen sistem üzerinden kendi fiyat teklifinizi kendiniz alın.. :)

Bizi biz yapan, diğer yat kiralama şirketlerinden farklı kılan en önemli şey: "Şeffaf Fiyat Politikamız"..