Yat Kiralama Koşulları

Yat Kiralama Koşulları

Yat kiralama koşullarını öğrenerek İstanbul Boğazında verdiğimiz saatlik ve günlük yat kiralama hizmetlerimizle ilgili kafanızdaki tüm soru işaretlerini ortadan kaldırabilirsiniz.

EN AZ KAÇ SAAT KİRALAMAK GEREKİYOR
Kiralık yatlar için en az kiralama süresi 2 saattir. Daha kısa süreli kiralama yapmak isteyenler de yine 2 saatlik kiralama bedelini ödemelidir.
Ayrıca yatları istediğiniz kadar uzun süreli kiralayabilir, tur programları müsait olduğu sürece ücretini ödeyerek dilediğiniz kadar süre uzatabilirsiniz.

EN FAZLA KAÇ KİŞİ OLABİLİRİZ
Yatta kahvaltı ve yemek davetlerinde 25 kişi, kokteyl düzende de en fazla 36 kişiye kadar sorunsuz şekilde hizmet verebiliyoruz.

GÜNÜN HER SAATİ KİRALAYABİLİR MİYİZ
Seçtiğiniz yatın programı müsait durumda ise kaparo gönderip rezerve ederek istediğiniz gün ve saatler arasında kiralayabilirsiniz.
Yaz/Kış, Gündüz/Gece ayrımı olmaksızın filomuzdaki tüm yatları saatlik ve günlük olarak tüm sene boyunca 7/24 kiralıyoruz.

YATTA KONAKLAYABİLİR MİYİZ
Konaklamalı yat kiralama hizmeti sadece evli çiftlere özel olarak ve saatleri yatların o günkü programlarına göre belirlenerek verilmektedir.

KIŞ AYLARINDA SORUN OLMUYOR MU
Güneşli havalarda yatın açık halde olan arka kısmı soğuk ve yağışlı havalarda şeffaf branda ile tamamen kapatılıp dışarısı ile hava alışverişi kesilir. Ortam sıcaklığına göre ısıtma sistemi de devreye sokulduğunda en az yaz aylarındaki kalitede organizasyonlar gerçekleştirilmesi sağlanır.

YATLAR NEREDE DURUYOR
Yatların büyük çoğunluğu Bebek, Arnavutköy, Kuruçeşme, Beykoz ve Haliç sahillerinde bağlanmaktadır.

İSTEDİĞİMİZ YERDEN BİNEBİLİR MİYİZ
Yatın bağlı olduğu yere uzak bir yerden yata giriş yapmak istiyorsanız ortaya çıkan fiyat farkını ödemeniz gerekir.

YATTA BİZDEN BAŞKA KİMSE OLACAK MI
Kiraladığınız yat, kiralama süresince sadece siz ve misafirlerinize özel olacağından kaptan, gemici ve garson hariç yatta yabancı hiç kimse olmaz.

BOĞAZDA NERELERİ GEZECEĞİZ
Kiralama süresine göre Avrupa yakasında Beşiktaş ile Yeniköy, Anadolu yakasında da Üsküdar ile Beykoz arası gezilmektedir.
Bu güzergahın tamamının gezilebilmesi için şirketimizden en az 4 saatlik kiralama hizmeti alınması gerekmektedir.

YAT SÜREKLİ HAREKET HALİNDE Mİ OLACAK
Evet, kiralama süresince boğazda süre yettiği kadar düşük seyir hızında tur yapılır.

SES SİSTEMİ VAR MI
Tüm yatlar yüksek kaliteli eğlence ve romantizm ortamına eşlik edebilecek kalitede ses sistemlerine sahiptir.
Dinlemek istediğiniz şarkıları usb ile yanınızda getirebilir, cep telefonunuzdan bluetooth ile ses sistemine bağlanıp şarkı dinleyebilirsiniz.

DIŞARIDAN YİYECEK VE İÇECEK GETİREBİLİR MİYİZ
İstediğinizi getirebilirsiniz ancak yatın mutfak malzemelerini kullanacaksanız ekibimizin önerdiği sayıda garson hizmeti de almanız gerekir.
10 kişiye kadar olan gruplar için 1 adet profesyonel garson yeterli olacaktır ve kendisine ödenmesi gereken ücret 150 TL'dir.
Garsonlar hem servis yapacak hem de organizasyon sona erdiğinde yatı, mutfağı ve malzemeleri temizleyeceklerdir.

SÜSLEME YAPIYOR MUSUNUZ
Misafir talebi olursa ekstra ücrete tabi olarak masayı, yatın iç ve kış kısımlarını süslüyoruz. Arzu edenler süslemeyi kendileri de yapabilirler.

KAPTAN VE YAKIT İÇİN EKSTRA ÜCRET ÖDEYECEK MİYİZ
Fiyatlar sayfasında yazılı olan ücretlere kaptan ve yakıt masrafları da dahil edildiği için ekstra bir ücret ödemezsiniz.

REZERVASYONU NE ZAMAN YAPMALIYIZ
Yaz ayları ve özellikle hafta sonları gelen yat kiralama talep yoğunluğunu dikkate alarak hızlıca harekete geçmelisiniz!
Aksi halde beğendiniz yatı bir başkası kendi organizasyonu için rezerve etmiş olabilir. Bu nedenle ne kadar erken o kadar iyi!

REZERVASYON İÇİN NE YAPMALIYIZ
Rezervasyon için atmanız gereken ilk ve en önemli adım şirketimize kaparo göndermektir. Kaparo miktarı toplam ücretin yarısıdır.
Kaparo ödemesini banka hesabımıza transfer edebileceğiniz gibi ofisimize ya da yata gelip bizzat elden de verebilirsiniz.

KREDİ KARTI İLE ÖDEYEBİLİR MİYİZ
Hayır, ödemeleri sadece nakit olarak kabul ettiğimiz için organizasyon günü mutlaka yanınızda nakit bulundurmalısınız..

REZERVASYONU İPTAL EDEBİLİR MİYİZ
Misafirlerin kişisel nedenlerinden kaynaklanan iptal durumlarında önden alınan kaparo ödemesi geri iade edilmez, firmamızda kalır.
Olumsuz hava koşulları ve yat arızası durumlarında yat turu ya başka saate alınır ya da kaparo geri iade edilir.