Yat Kiralama Süreci Nasıl İlerler ?

Yat Kiralama Süreci Nasıl İlerler ?

İstanbul'da saatlik ve günlük yat kiralama düşüncesinde olan kişilerin ilk andan itibaren rezervasyon işlemlerini tamamlayabilmesi için izlemesi gereken adımları anlattık.

Yat kiralama süreci aşamalarını maddeler halinde anlatacak olursak:

1- Öncelikle sitemizin kiralık yatlar sayfasından kişi sayınız, bütçeniz ve zevkiniz için en uygun olan yatı seçmeli,
(listede gördüğünüz ilk fiyatlar 2 saatlik kuru yat kiralama bedelidir)
2- Seçtiğiniz kiralık yatın detay sayfasına girip kişi sayısı, organizasyon süresi, menü ve ekstra hizmet tercihlerinizi işaretleyerek fiyat teklifi almalı,
3- Daha sonra 0532 353 53 54 numarasını arayarak ilgili yatın istediğiniz tarih ve saatler arasında müsait olup olmadığını sormalı,
4- Müsaitlik var ise yat organizasyonu için ödeyeceğiniz toplam ücretin yarısını kaparo olarak göndererek rezervasyon işlemini tamamlamalı,
5- Toplam ücretin kalan diğer yarısını da organizasyon günü yatta nakit olarak ödemelisiniz.

DETAYLARI WHATSAPP'DAN YAZIN
Organizasyon detaylarını (isim-soy isim, yat adı, tarih, saat aralığı, kişi sayısı, menüler ve varsa ekstra hizmetler..) WhatsApp uygulaması üzerinden yazarak konuşulanların yazılı halde saklanmasını sağlamanız yat organizasyonuna ait detayların unutulmamasını sağlamak adına faydalı olur.

HER ZAMAN ARAYIN
Rezervasyon yaptıktan sonra organizasyon gününe kadar gönül rahatlığıyla bekleyebilir, o süreçte aklınıza takılan başka şeyler olursa cep telefonumuzdan arayarak günün her saati yardım alabilirsiniz. Telefonumuz gece geç saate kadar açıktır ve uykuda olmadığımız sürece gelen aramalara kesinlikle cevap veriyoruz..

YATLARI YERİNDE GÖRÜN
Kiralık yatlar sayfasında gördüğünüz yat fotoğraflarının hepsi sezon başlarken ekibimiz tarafından amatör olarak çekilmiş, üzerinde oynama yapılmamış yatları bire bir gösteren net fotoğraflardır. Ancak yine de emin olmak adına arzu ederseniz seçtiğiniz özel yatı bağlı olduğu yerde canlı olarak görmek için şirketimizden randevu alabilirsiniz. Ekip arkadaşlarımız mümkün olan en kısa süre içinde sizlere yatı yerinde göstereceklerdir.

YANINIZDA NAKİT BULUNDURUN
Kredi kartı ile ödeme yapma imkanı olmadığını, yat kiralama bedelinin sadece eft/havale ve elden nakit olarak tahsil edildiğini bilmenizde fayda var. Kaparoyu vermek için bizzat kiralık yatın bağlı olduğu yere gelebileceğiniz gibi hiç zahmet etmeden banka hesabımıza da gönderebilirsiniz.

Nasıl arzu ederseniz..