Yat Seçimi Neye Göre Yapılır ?

Yat Seçimi Neye Göre Yapılır ?

Filomuzdaki kiralık yat alternatifleri arasından seçim yaparken ihtiyaçlarınız doğrultusunda en uygun olanı kiralayabilmeniz için dikkat etmeniz gereken bazı konular vardır..

Yat seçimini doğru yapmak sizlere ekonomik açıdan faydalar sağlayacağı gibi beklentileri karşılayarak organize edilen aktiviteden memnun kalınabilmesi açısından da oldukça önemlidir. Her şeyden önce neye ihtiyacınız olduğunu bilmelisiniz: Ekonomik özelliklere sahip bir yat mı kiralamak istiyorsanız yoksa daha şık bir görünüme ve konfora sahip yat mı..

Bu konuyu netleştirdikten sonra işiniz çok kolaylaşacak ve en uygun olanı kiralık yatların arasından seçeceksiniz..

Yat Kiralama Amacınız:

- Sadece boğaz turu yapmaksa, kiralık yatın hangi özelliklere ve görüntüye sahip olduğunun hiç bir önemi yoksa ekonomik açıdan fiyatı en uygun olanı kiralamanızda hiç bir sakınca yoktur. Kiralık yat listesinden ücreti en düşük olanlara göz gezdirebilirsiniz.

- Özel gün kutlaması yapacak veya şirketinizin önemli misafirlerini ağırlayacaksanız işte o zaman daha lüks bir yat kiralama seçiminde bulunmanız gerekecektir. Sizin için manevi ve ticari açıdan önemi olan kişilere verdiğiniz değeri göstermenin en iyi yolu boğazda lüks yat kiralamaktır..

Yatlar Arasındaki Fiyat Farkının Nedenleri

Lüks yatlar, ekonomik yatlara oranla daha şık bir görünüme ve konfora sahiptir. Kusursuz iç ve dış donanıma, estetik bir görünüme ve misafirlerin tüm isteklerine sınırsız karşılık verebilme kapasitesine sahip olduklarından dolayı ücret olarak ekonomik yatlardan daha pahalıdır. Normal şartlarda kiralık yatların yolcu taşıma kapasitesi arttıkça fiyatı da artıyor olsa da: çok daha az kişi taşıma kapasitesine sahip lüks bir yat, fazla kişi taşıma kapasitesine sahip ekonomik bir yattan daha pahalı olabilir.

Başta da belirttiğimiz gibi yat seçimi yaparken kişi sayınıza bağlı olarak nasıl bir yata ihtiyaç duyduğunuz önemlidir: ekonomik ya da lüks..