Yat Ücretleri Nasıl Hesaplanır ?

Yat Ücretleri Nasıl Hesaplanır ?

Yat ücretleri hesaplanırken dikkate alınan değişkenlerin neler olduğunu öğrenmek ve kendi yat kiralama paketinizi hemen hazırlamak isterseniz sonuna kadar okumalısınız..

Yat ücretleri hesaplanırken saatlik ve günlük yat kiralama ücretlerinin üzerine müşteri talebi olursa menü ve ekstra hizmet ücretleri da eklenerek çıkan toplam rakama bakılır. Yat organizasyonu için ödenmesi gereken toplam ücret "yat kirası + menü + ekstra hizmetler" şeklinde hesaplanmaktadır. Şirketimizden menü ve diğer ekstra hizmetlerin alınma mecburiyeti bulunmadığı için sadece yat kiralama hizmeti alınıp geri kalan tüm organizasyon (yiyecek, içecek, pasta, süsleme, canlı müzik, dj, oryantal, rehberlik, çiçek, lazer gösterisi vb.) misafirler tarafından organize edilebilir. Bu nedenle toplam ücretler hesap edilirken yatlar ve diğer hizmetler için ayrı ayrı fiyatlar verilmektedir.

TÜM ORGANİZASYONLAR İÇİN AYNI FİYATLAR
Yat kiralama ücretleri tüm organizasyonlar için aynı olduğundan yatta hangi organizasyonun yapıldığının hiç bir önemli yoktur. Hiçbir özel neden olmadan keyifli vakit geçirmek ve stres atmak için boğazda yat kiralasanız, sevgilinize evlenme teklifi etseniz, doğum günü partisi verseniz ya da evlilik yıldönümü yemeği yeseniz yatlar ve diğer hizmetler için ödemeniz gereken ücretler her zaman aynıdır. Hiçbir organizasyon için sitemizde yazılan ücretlerin dışında ekstra ödemeler talep edilmemektedir.

KENDİ YAT KİRALAMA PAKETİNİZİ OLUŞTURUN
Organize etmek istediğiniz yat turunun paketini kendiniz hazırlayarak fiyat teklifi almak için yat organizasyonu fiyatları sayfasına göz gezdirip bütçeniz ve zevkinize uygun olanı seçip hızlı bir şekilde kendi yat kiralama paketinizi oluşturabilirsiniz. Beğendiğiniz yatın detay sayfasındaki fiyat hesaplama tablosunu kullanarak kişi sayınız, tur süreniz, menü ve ekstra hizmet seçimlerinizi işaretledikten sonra filomuzdaki tüm yatlar için ödemeniz gereken toplam ücretleri anında ekranda göreceksiniz. Yat organizasyonu fiyatları hakkında bilgi almak için hiçbir adrese mail göndermeniz ya da kimseye telefon açmanız gerekmiyor çünkü fiyat konusunda ihtiyacınız olan her şey fazlasıyla bu sitede mevcut!

Tüm misafirlerimizden aynı ücretleri talep ettiğimiz için sunduğumuz tüm hizmetlerin ücretlerini sitemizde net olarak paylaşmakta hiç bir sakınca görmedik! Neden görelim ? Zaten herkese aynı fiyat tekliflerini gönderiyoruz..

Bizi yormayın ve lütfen sitemiz üzerinden kendi fiyat teklifinizi kendiniz alın.. :)

Bizi biz yapan, diğer yat kiralama şirketlerinden farklı kılan en önemli şey: "Şeffaf Fiyat Politikamız"..