Yatta Doğum Günü Fiyatları Ne Kadar ?

Yatta Doğum Günü Fiyatları Ne Kadar ?

Yatta doğum günü kutlaması ya da parti organizasyonu yapmak için ne kadar bütçe ayrılması gerekiyor merak edenler için tüm fiyatları herkesin anlayabileceği şekilde paylaşıyoruz..

Yatta doğum günü fiyatları kişilerin tercihlerine göre farklı meblağları içerebilir. Lüks bir yatı uzun süre kiralayıp menüler ve ekstra hizmetlerden bolca tercih ederseniz ödemeniz gereken ücret de o oranda fazla olur ancak kısa süreli ekonomik bir yat kiralayıp çok fazla ek hizmet talep etmezseniz daha düşük bütçeli bir doğum günü kutlaması ya da parti organizasyonu planlayabilirsiniz. İlk cümlede de belirttiğimiz gibi ödemeniz gereken ücreti bir anlamda kendiniz belirliyorsunuz.

Örnek Paket Hazırlayalım

6 kişi yemekli, 12 kişi kokteyl düzende hizmet verebilen Boğaz Çocuğu lüks yatı için saatlik kiralama ücreti 500 TL olduğu ve en az 2 saat üzerinden kiralandığı için 2 saatine 1000 TL, 3 saatine 1500 TL  ve 4 saatine 2000 TL ödenmesi gerekir. Bu ücret kuru yat kiralama fiyatı olup menü ve diğer ekstra hizmetleri içermez. Kokteyl menü kişi başı 50 TL, kahvaltı menü 75 TL, yemek menü 100 TL'dir. Limitsiz yerli alkollü içeceklerin menülere dahil edilmesi durumunda ekstra kişi başı 50 TL fark ödenmesi gerekir. Bunun dışında boğaz köprüsüne lazerle doğum günü kutlama mesajı ve isimler yazdırılırsa ekstra 600 TL, 4 kişilik fasıl ekibi çağrılırsa 1000 TL, balon süsleme yapılırsa 400 TL, masa süslenirse 200 TL, 10 kişilik pasta alınırsa 100 TL ve masaya çiçek buketi konursa ekstra 200 TL ödenmesi gerekir. 6 kişi olduğunuzu, 4 saatlik kiralama yapmak ve alkolsüz yemek menüsü istediğinizi, ekstra hizmet olarak balon süsleme ve lazer gösterisi talep ettiğinizi var sayarsak 2000 TL + 600 TL + 400 TL + 600 TL = 3600 TL ödemeniz gerekir.

Yatta Doğum Günü Sayfasına Bakın

Menüler ile ekstra hizmetlerin fiyatları ve içerikleri her yatta aynıdır. Toplam fiyatı etkileyen tek şey kiralanan yatın fiyat farkından kaynaklanır. Organizasyon için ödenmesi gereken toplam ücret kiralanan yat, kiralama süresi, kişi sayısı, menü tercihleri ve ekstra hizmet tercihlerine göre değişiklikler gösterdiği için standart fiyatlandırmalar söz konusu değildir. Sadece belirli özellikleri içeren hazır paketler hazırlanıp müşterilere sunulduğunda kesin fiyatlar verilebilir ancak Boğaz Çocuğu olarak misafirlerimizi belirli kalıplara yönlendirmek yerine bizden istedikleri hizmetleri işaretleyerek hızlı bir şekilde kendi doğum günü paketlerini oluşturabilmelerini ve sitemiz üzerinden fiyat teklifi alabilmelerini sağlıyoruz.. Peki bunu nasıl mı yapacaksınız ? Teknede doğum günü sayfasına giriş yaparak sayfanın altındaki kiralık yatlardan beğendiğinizin üstüne tıklayıp yeni açılan sayfadaki fiyat hesaplama tablosunu kullanarak hızlı bir şekilde kendinize özel bir paket hazırlayabilir ve fiyatları öğrenebilirsiniz.