Yatta Kutlama

Yatta Kutlama

Yatta kutlama yaparak çok kıymetli eşinizle 2 kişilik baş başa ya da daha kalabalık bir ortamda sürpriz evlilik yıldönümü ve doğum günü kutlaması organize edebilirsiniz.

Yatta kutlama yaparak sıradan organizasyonlardan uzaklaşıp farkı yakalayacak, sizler için özel olan gün ve kişilere verdiğiniz değeri net bir şekilde göstereceksiniz. Lüks yatta yapacağınız kutlamalarda sadece siz ve sevgilinizin olacağı 2 kişilik romantik bir ortam hazırlanabileceği gibi çalışma arkadaşları ve dostlarınızın da katıldığı daha kalabalık bir tur programı da organize edebilirsiniz. Kutlamayı gündüz ve gece vakti istediğiniz saatler arasında yapabilir arzu ederseniz şirketimizden kokteyl, kahvaltı, öğlen ya da akşam yemeği hizmeti de alabilirsiniz. Menülerin firmamızdan alınma mecburiyeti olmadığı için bizden sadece saatlik ya da günlük yat kiralama hizmeti alarak yiyecek ve içecekleri kendiniz yanınızda getirebilir hatta istediğiniz bir yemek firmasıyla çalışabilirsiniz. Ancak menüleri bizden talep ettiğiniz takdirde asla pişman olmayacağınızı da bilmenizi isteriz çünkü menüleri Beylerbeyi'nde hizmet veren ve boğazın en kaliteli restoranlarından olan Ziya Şark Sofrası'ndan almaktayız.

En Özel Kutlama Mekanı

Yaşadığınız sevinci sevdiklerinizle paylaşmak için restoran, kulüp ve benzeri sıradan mekanları seçmek yerine sadece siz ve misafirlerinize özel olacak şekilde hazırlanan boğazdaki lüks yatları tercih ederek en doğru kararı vermiş olacaksınız. Kiralayacağınız yat sadece size özel olacak, kutlama günü geldiğinde istediğiniz saatte sizleri istediğiniz yerden alacak ve program sona erdiğinde yine sizleri istediğiniz yerde yattan indirecek. Tur süresince lüks yat boğazda düşük hızda gezi yaparken sizler de dünyanın en güzel manzarasının içinde usta aşçılarımızın hazırladığı zengin menülerin tadına bakacaksınız. Sevdiğiniz şarkılar fonda çalarken bu kutlamanın hiç bitmemesini isteyeceğinizden adınız gibi emin olabilirsiniz..

En Sık Organize Edilenler

Kiralık yatta en sık organize ettiğimiz kutlama turlarının başında evlilik yıldönümü yemekleri gelmektedir. Yıldönümü yemeği için misafirler genelde eşleriyle yatta baş başa olmayı tercih etseler de bu romantik yemek ortamını yakın aile dostlarıyla birlikte organize eden çiftlerin sayısı da bir hayli fazladır. Yıldönümü turlarının yanında yaz ve kış ayları boyunca en çok rezervasyon talebi aldığımız organizasyonlardan bir diğeri de doğum günü kutlamalarıdır. Doğum günlerini de büyük çoğunlukla 2 kişilik baş başa bir ortamda organize etsek de ailesi, dostları ve çalışma arkadaşlarıyla birlikte sürpriz şekilde yapılan kutlamaların sayısı da bir hayli fazladır. Bunların dışında yeni bir işe başlayan ve mevcut işlerinde terfi alan kişiler de kutlama yapmak için boğazdaki lüks yatları sıklıkla tercih ediyorlar. Burada ismini yazmadığımız ancak sizler için önemi olan her özel gün için şirketimizden ne zaman isterseniz yat kiralama hizmeti alabilirsiniz. Altını çizerek tekrar söylüyoruz: Ne zaman isterseniz!

Bütçenizi Sarsmayan Ücretler

Yatta kutlama fiyatları bütçenizi sarsmayan rakamları içerir. Yani boğazdaki lüks bir restoranda oturup yenecek bir akşam yemeği ücretinden daha az bir bütçe ayırarak lüks yatla manzaraya karşı değil direkt manzaranın içinde çok daha romantik bir ortamda yemek yiyebileceksiniz. Toplam fiyatı belirleyen değişkenin kutlama yapmak için seçilecek olan kiralık yat olduğunu daha önceki yazılarımızda da belirtmiştik. Bu nedenle filomuzdaki hangi yatı seçtiğinizde ne kadar ödeme yapmanız gerektiğini öğrenmek ve hatta kendi kutlama paketinizi sitemiz üzerinden hızlı bir şekilde hazırlamak isterseniz sağ üst köşedeki "yat bul" butonuna basabilirsiniz. Karşınıza çıkacak olan yat listesinden göz zevkinize ve bütçenize uygun olanların detay sayfasındaki fiyat hesaplama tablosunu kullanarak 2 kişilik ve daha kalabalık kutlama organizasyonları için anında fiyat teklifi alabilirsiniz. Fiyatları öğrendikten sonra rezervasyon aşamasında ekibimizle iletişim kurarak gerekli adımları güvenle atabilirsiniz.