Yatta Parti

Yatta Parti

Yatta parti daveti vererek doğum günü, bekarlığa veda ve mezuniyet gecelerini yüksek kaliteli eğlence ortamında yemekli ya da kokteyl düzende organize edebilirsiniz.

Yatta parti vererek küçük ya da kalabalık bir grupla doyasıya eğlenebilirsiniz. Maksimum 25 kişilik yemek, 36 kişilik de kokteyl düzende hizmet verebilme kapasitesine sahip birbirinden lüks yatları sadece sıcak havalara sahip ilkbahar ve yaz aylarında değil yağmur, kar ve dolu yağışının olduğu soğuk sonbahar ve kış aylarında da kiralayabilirsiniz. Kiralamayı önceden rezervasyon yaptırıp kaparo göndermek şartıyla istediğiniz saatler arasında (gece geç saatlere kadar) yapabilirsiniz. Kiralık yatlarımızın tamamı olumsuz hava koşullarına sahip aylarda da yüksek kalitede hizmet verebilecek donanımlara (ısıtma sistemleri) sahip olduğundan kış aylarında da tıpkı yaz aylarındaki keyifte organizasyonlar düzenleyebilirsiniz.

Menü İkram Ediliyor Mu

Partinizi şirketimizden kokteyl ve yemek menüsü ikramı alarak organize edebileceğiniz gibi bizden sadece yat kiralama hizmeti alarak yiyecek ve içecekleri yanınızda getirebilirsiniz. Alkollü içeceklerin 18 yaş altı misafirlere ikram edilmediğini, alkolü kendiniz getirdiğinizde de alkol tüketiminin ekibimiz tarafından kontrol edileceğini bilmelisiniz. Şirketimizin bu konu üzerinde hassasiyetle durduğunu bilmenizi ister, anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Ses Sistemi Var Mı

Filomuzdaki tüm kiralık yatlar yüksek kalitede ses sistemine sahiptir ve hiçbir ekstra ücret talep edilmeden organize ettiğimiz tüm turlarda misafirlerin kullanımına sunulmaktadır. Bu bağlamda partide dinlemek istediğiniz özel şarkılar varsa cd ve usb ile yanınızda getirebilirsiniz. Ayrıca ses sistemine bluetooth ile bağlanma imkanı da olduğundan cep telefonlarınızdan da rahatlıkla şarkı dinletisi yapabilirsiniz. Hangisini isterseniz..

DJ Bulunuyor Mu

DJ hizmeti ekstra ücrete tabidir ve müşteri talebi olduğu takdirde turlara katılmaları için davet edilmektedirler. Ekstra ücret ödeyerek profesyonel DJ'lerin partinize katılmasını sağlayabileceğiniz gibi kendi tanıdığınız DJ'leri de organizasyona dahil edebilirsiniz. Bunun yanında firmamızdan canlı müzik, süsleme, pasta, oryantal ve lazer gösterisi talep edebileceğiniz gibi bu hizmetleri dışarıdan kendiniz de organize edebilme imkanına sahipsiniz. Bu ve benzeri konularda şirketimiz hiçbir hizmetin kendisinden alınma gibi bir mecburiyeti misafirlerine dayatmamaktadır.

Hangi Partiler Yapılabilir

Şirket çalışanlarınızla motivasyon gecesi düzenlemek, özel günlerinizi kutlamak ya da hiçbir özel neden olmadan arkadaşlarınızla eğlenmek için kiralık yatlarda parti daveti verebilirsiniz. Tüm sene boyunca yatta doğum günü partileri en çok talep gören organizasyon olsa da üniversite ve liselerin kapandığı Mayıs ve Haziran aylarında mezuniyet partileri öğrenciler tarafından yoğun ilgi görmektedir. Ayrıca düğünlerin yoğun bir şekilde yapıldığı Haziran, Temmuz, Ağustos ve Eylül aylarında da bekarlığa veda partileri sıklıkla düzenlenmektedir. Bu parti organizasyonları hakkında yayınladığımız detaylı bilgilerin yanı sıra fotoğraf ve videolara da erişmek isterseniz isimlerini tıklamanız yeterlidir.

Yabancı Kimse Olacak Mı

Kesinlikle hayır! Kiraladığınız yat parti boyunca sadece siz ve misafirlerinize özeldir, dışarıdan birilerinin münferit olarak partiye katılmaları söz konusu değildir! Organize ettiğimiz partilerin tamamı gruplara özeldir, karışık katılımlı partiler organize etmiyoruz. Sizinle ilgisi olmayan hiç kimse (kaptan ve garsonlar hariç) kiralama yaptığınız süre boyunca yatta bulunmayacaktır. Bu nedenle aileniz ve arkadaşlarınızla birlikte yatlarımızda gönül rahatlığıyla eğlenebileceksiniz..

Fiyatlar Nedir

Yatta parti fiyatları kiralanan yat tipine ve kiralama süresine göre değişiklik gösterir. Şuan yat partileri için kiraya verdiğimiz 18 adet yatımız vardır ve hangisi için saatlik ve günlük olarak toplamda ne kadar ödeme yapılması gerektiği yatlar sayfasında yazılıdır. Bu sayfaya giriş yaparak filomuzdaki tüm yatların listesini ve fiyatlarını görebilirsiniz. Ayrıca kiralık yatların detay sayfasındaki fiyat hesaplama tablosundan faydalanarak kendi parti paketinizi hızlıca oluşturabilir ve hiç kimseyle temas kurmadan fiyat teklifi alabilirsiniz. Partiniz için en uygun yatı seçtikten sonra kaparo göndererek rezervasyon yaptırmak için şirketimizle iletişim kurabilirsiniz..