Fiyatlar

Boğazın eşsiz güzelliğinde sizlere sunduğumuz menüler ile ekstra hizmetler, saatlik ve günlük yat kiralama fiyatlarını bu sayfamızda bulabilirsiniz.

Yat kiralama fiyatları saatlik ve günlük olarak iki ayrı şekilde verilir. Saatlik ücretler 750 TL - 1000 TL arasında değişiklik göstermekle birlikte en az yat kiralama süresi 2 saat olarak belirlenmiştir. 2 saatten daha az hatta 30 dakika kiralama yapılmak istendiğinde bile 2 saatlik kiralama bedelini ödenmesi talep edilecektir. Yani bu durumda filomuzdaki en ekonomik yata 2 saat için 1500 TL, en lüks yata da 2000 TL ödemesi gerekir. Yoğun yat rezervasyonu talebinin olduğu hafta sonu akşamları ile sevgililer günü, anneler günü ve benzeri özel günlerde en az kiralama süresi 4 saat olarak güncellenebilir. Günlük kiralama ücretleri 4500 TL ile 6000 TL arasında değişmektedir. Günlük yapılan kiralamalar Adalar ya da Boğazda organize edilip, başlangıç saati sabah 10:00, bitiş saati de akşam üzeri 18:00 sularıdır. Akşam turları 19:00'dan itibaren başladığı için kiralık yatın en geç 18:00 gibi terk edilmesi gerekir. Ancak tura sabah daha erken saatlerde başlamak isteyenler için fiyat farkı alınmadan organizasyon 09:00 - 18:00 arası olmak üzere 9 saat üzerinden de gerçekleştirilebilir.

Yat organizasyonu için ödenmesi gereken toplam ücretler hesaplanırken saatlik ve günlük yat kiralama fiyatlarının üstüne müşteri talebi olursa kahvaltı, kokteyl ya da yemek menüleri ile ekstra hizmetler de eklenerek çıkan toplam rakama bakılır. Kiralık yatları menü hizmeti alarak kiralama mecburiyeti yoktur, arzu edenler sadece yatı kiralayarak geri kalan her şeyi (yiyecek, içecek, canlı müzik, süsleme, pasta, lazer gösterisi vb.) kendileri organize edebilirler. Firmamızdan alkolsüz menü hizmeti alarak kendi özel alkollü içeceklerini yanında getirmek isteyenler için de hiçbir engel yoktur. Sadece kuru yat kiralaması yapılıp, dışarıdan yiyecek ve içecek malzemeleri getirilerek kiralık yatın tabak, bardak, çatal, bıçak ve kaşık gibi mutfak malzemeleri kullanılmak istenirse organizasyona katılan kişi sayısını idare edebilecek sayıda garson da alınması gerekecektir. Garsonlar hem tur süresince servis yapar hem de organizasyon sonra erdiğinde yatı, mutfağı ve malzemeleri temizler. 1 adet garson için ödenmesi gereken ücret de 150 TL'dir.

HERKESE, HER KESEYE UYGUN LÜKS VE EKONOMİK YATLAR

Filomuzda herkesin bütçesine ve ihtiyaçlarına hitap edecek özelliklere sahip ekonomik ve lüks yatlar bulunmaktadır. Düşük bütçeli yat organizasyonları planlayanlar için kiraya verdiğimiz ekonomik yatların yanı sıra ücretin önemli olmadığı, en iyi yat ve hizmetin alınmak istendiği turlar için de filomuzdaki lüks yatlar 12 ay süresince kesintisiz olarak hizmet vermektedir. Genelde yolcu taşıma kapasitesi arttıkça kiralık yat ücretleri de artıyor olsa da bazı durumlarda daha az kapasiteye sahip lüks bir yat daha fazla kişi taşıyabilen ekonomik bir yattan daha pahalı olabilir. Kiralık yatları menü hizmeti alarak kiralamak isteyenlerin sitemizdeki standart menüleri tercih edebilecekleri gibi fiyat farkını ödeyerek çok daha zengin içerikli menü talebinde bulunan misafirlerin isteklerine de sınırsız olarak karşılık verilebilmektedir.

TÜM ÖZEL GÜN VE KURUMSAL DAVET ORGANİZASYONLARI

Saatlik ve günlük olarak kiralama yaparak aklınıza gelen tüm özel gün kutlamaları, yemek davetleri ve eğlence organizasyonları için firmamızdan özel yat kiralama hizmeti alabilirsiniz. Sıklıkla yat kiralama hizmeti verdiğimiz iki kişilik baş başa ya da kalabalık katılımlı organizasyonlara örnekler vermek gerekirse yatta doğum günü, evlilik yıldönümü, bekarlığa veda, evlenme teklifi, yüzme turu, iş yemeği, mezuniyet balosu, düğün eğlencesi, nişan töreni, fasıl gecesi, iftar yemeği, sabah kahvaltısı ve her türlü akşam yemeği daveti verilen boğaz turları sayılabilir. Günlük kiralamalar genelde Adalar ve Boğazda organize edilen yüzme turları için yapılmaktadır ancak diğer organizasyonlar için de kiralık yatlar günlük olarak kiralanabilir. Günlük kiralama ücretlerinin saatlik hesaplamadan daha düşük olmasının nedeni yatla kısa bir boğaz turu yapıldıktan sonra belli bir yerde demir atılması ve dönüş saatine kadar orada beklenilmesindendir. Bu nedenle genelde yüzme turu yapmak isteyenler günlük kiralama seçeneğini kullanır. Saatlik kiralamalarda kiralık yat tur süresince boğaz turu yaparak hareket halinde olur. Misafirler yatın bir yerde durmasını istediğinde bekleme süresinde geçen zaman ödenecek toplam ücretten düşülmez.

SAATLİK VE GÜNLÜK YAT KİRALAMA FİYATLARI

Kiralık Yatlar 2 Saatlik 3 Saatlik 4 Saatlik Günlük
BOĞAZ ÇOCUĞU 1.500 TL 2.250 TL 3.000 TL 4.500 TL
KARAYEL 1.700 TL 2.550 TL 3.400 TL 5.000 TL
POYRAZ 1.900 TL 2.850 TL 3.800 TL 5.000 TL
LODOS 1.600 TL 2.400 TL 3.200 TL 4.500 TL

MENÜ FİYATLARI

EKSTRA HİZMET FİYATLARI

HİZMET ÜCRET
Masa Süsleme 200 TL
Lazer Gösterisi 500 TL
Çiçek Aranjman 200 TL
Balon Süsleme 400 TL
Pasta (10 Kişilik) 150 TL
Bay Kemancı 400 TL
Bayan Keman 600 TL
Fasıl Ekibi 1.000 TL
Oryantal Show 1.000 TL
DJ (Bilgisayarlı) 600 TL
Rehberlik Hizmeti 700 TL

PAKETİNİZİ KENDİNİZ OLUŞTURUN

Üst kısımda yat kirası, menüler ve ekstra hizmetler için ödenmesi gereken ücretler ayrı ayrı olarak yazılmıştır. Organize etmeyi planladığınız tur için hangi kiralık yata ne kadar ödeme yapmanız gerektiğini sistem üzerinden hızlı bir şekilde öğrenerek kendi paketinizi kendiniz hazırlamak isterseniz: kiralık yatlar arasından ücretini öğrenmek istediğiniz yatın üzerine mouse getirin ve "HIZLI HESAPLA" ya da "DETAY" butonlarına tıklayın. Karşınıza çıkacak olan ekranlardan kişi sayısı, kiralama süresi, menü ve ekstra hizmet seçeneklerini işaretleyin ve ödemeniz gereken toplam rakamı anında ekranda görün..

YAT REZERVASYONU İÇİN KAPARO ÖDEMESİ YAPIN

Kiralık yat rezervasyon işleminin tamamlanabilmesi için atılması gereken ilk adım yat organizasyonuna ödenecek toplam ücretin yarısının firmamıza kaparo olarak gönderilmesidir. Kaparo ödemesi gelmeden ekibimiz kesin rezervasyonlar yapmaz, kısa süreli geçici opsiyonlar alabilir. En kısa sürede ödeme gelmediği takdirde opsiyonlar iptal edilerek farklı müşterilerden gelen rezervasyon talepleri değerlendirmeye alınır. Ödemeyi banka yoluyla EFT/Havale yaparak gönderebileceğiniz gibi ofisimize ya da kiralık yata gelerek elden de verebilirsiniz. Yaz aylarındaki yat kiralama talep yoğunluğunu da dikkate alarak rezervasyon yaptırmak için elinizi çabuk tutmanızı öneririz. Aksi halde seçtiğiniz kiralık yatı bir başkası kendi organizasyonu için rezerve etmiş olabilir!

7 GÜN 24 SAAT TELEFON DESTEĞİ

Hızlı bir şekilde destek almak için iletişim sayfasındaki sabit hat ve cep telefonu numaralarını günün her saati çekinmeden arayabilirsiniz. Gönderilen maillere hızlı bir şekilde dönüş yapamasak da müsait olunduğu takdirde telefonlara geç saatlere kadar cevap verebiliyoruz. Whatsapp uygulamasını detaylı anlatımlar yapmak için değil, sadece görsel paylaşımlar ve rezervasyon detaylarını not almak için kullanıyoruz.