Fiyatlar

İstanbul Boğazının eşsiz güzelliğinde sizlere sunduğumuz menüler ve ekstra hizmetler ile saatlik ve günlük yat kiralama fiyatları bu sayfada paylaşılmıştır.

Boğaz Çocuğu için yat kiralama fiyatları saatlik 750 TL, günlük de 5000 TL'dir. En az yat kiralama süresi 2 saat olduğundan şirketimize ödeyeceğiniz en uygun yat kiralama fiyatı 1500 TL'dir. 2 saatten daha az hatta 30 dakika kiralama yapılmak istendiğinde de yine 2 saatlik kiralama bedelinin ödenmesi talep edilir. İstanbul'da yoğun rezervasyon talebinin olduğu hafta sonu akşamları ile sevgililer günü ve anneler günü gibi özel günlerde en az kiralama süresi 4 saat olarak güncellenebilir. Günlük kiralamalar Adalar ya da Boğazda organize edilip, başlangıç saati sabah 10:00, bitiş saati de akşam üzeri 18:00 sularıdır. Akşam turları 19:00'dan itibaren başladığı için kiralanan yatın en geç 18:00 gibi terk edilmesi gerekir. Ancak tura sabah daha erken saatlerde başlamak isteyenler için fiyat farkı alınmadan 09:00 - 18:00 arası olmak üzere 9 saat yapılabilir.

Yat organizasyonu için ödenmesi gereken toplam ücretler hesaplanırken saatlik ve günlük yat kiralama fiyatları üzerine müşteri talebi olursa kahvaltı, kokteyl ya da yemek menüleri ile ekstra hizmetler de eklenerek çıkan toplam rakama bakılır. Yatları menü hizmeti alarak kiralama mecburiyeti yoktur, arzu edenler sadece yatı kiralayarak geri kalan her şeyi (yiyecek, içecek, canlı müzik, süsleme, pasta, lazer gösterisi vb.) kendileri organize edebilirler. Firmamızdan alkolsüz menü hizmeti alarak kendi özel alkollü içeceklerini yanında getirmek isteyenler için de hiçbir engel yoktur. Sadece yat kiralama hizmeti alınıp, dışarıdan yiyecek ve içecek malzemeleri getirilerek yatın tabak, bardak, çatal, bıçak ve kaşık gibi mutfak malzemeleri kullanılmak istenirse organizasyona katılan kişi sayısını idare edebilecek sayıda garson da alınması gerekecektir. Garsonlar hem tur süresince servis yapar hem de organizasyon sonra erdiğinde yatı, mutfağı ve malzemeleri temizler. 1 adet garson için ödenmesi gereken ücret de 150 TL'dir.

TÜM ÖZEL ORGANİZASYONLAR

İstanbul Boğazında saatlik ve günlük yat kiralayarak aklınıza gelen tüm özel gün kutlamaları, yemek davetleri ve eğlence organizasyonlarını en güzel şekilde planlayabilirsiniz. Sıklıkla yat kiralama hizmeti verdiğimiz organizasyonlar doğum günü, evlilik yıldönümü, bekarlığa veda, evlenme teklifi, yüzme turu, iş yemeği, mezuniyet, düğün, nişan, fasıl, iftar yemeği, kahvaltı ve akşam yemeği turlarıdır. Günlük kiralama genelde Adalar ve Boğazda organize edilen yüzme turları için yapılmaktadır ancak diğer organizasyonlar için de yatlar günlük olarak kiralanabilir. Günlük kiralama ücretlerinin saatlik hesaplamadan daha düşük olmasının nedeni yatla kısa bir boğaz turu yapıldıktan sonra belli bir yerde demir atılması ve dönüş saatine kadar orada beklenilmesindendir. Bu nedenle genelde yüzme turu yapmak isteyenler günlük kiralama seçeneğini kullanır. Saatlik kiralamalarda yat, tur süresince boğazda gezerek hareket halinde olur. Misafirler yatın bir yerde durmasını istediğinde bekleme süresinde geçen zaman toplam ücretten düşülmez. Ayrıca yatta konaklama hizmeti sadece evli çiftlere özel olarak verilmektedir ve tek gecelik konaklama ücreti (12 saatlik) 6000 TL'dir. Resmi evlilik dışı birliktelikler için konaklama hizmeti vermediğimizi bilmenizi isteriz..

SAATLİK VE GÜNLÜK YAT KİRALAMA FİYATLARI

Kiralık Yatlar 2 Saatlik 3 Saatlik 4 Saatlik Günlük
BOĞAZ ÇOCUĞU 1.500 TL 2.250 TL 3.000 TL 5.000 TL
KARAYEL 2.500 TL 3.750 TL 5.000 TL 6.500 TL

MENÜ FİYATLARI

EKSTRA HİZMET FİYATLARI

HİZMET ÜCRET
Masa Süsleme 200 TL
Lazer Gösterisi 500 TL
Çiçek Aranjman 250 TL
Balon Süsleme 500 TL
Pasta (10 Kişilik) 150 TL
Kemancı 600 TL
Fasıl Ekibi 1.000 TL
Oryantal Show 1.000 TL

PAKETİNİZİ KENDİNİZ OLUŞTURUN

Üst kısımda yat kirası, menüler ve ekstra hizmetler için ödenmesi gereken ücretler ayrı ayrı olarak yazılmıştır. Organize etmeyi planladığınız tur için hangi yata ne kadar ödeme yapmanız gerektiğini sistem üzerinden hızlı bir şekilde öğrenerek kendi yat kiralama paketinizi kendiniz hazırlamak isterseniz: kiralık yatlar arasından ücretini öğrenmek istediğiniz yatın üzerine mouse getirin ve "HIZLI HESAPLA" ya da "DETAY" butonlarına tıklayın. Karşınıza çıkacak olan fiyat hesaplama tablosuna kişi sayısı, kiralama süresi, menü ve ekstra hizmet seçeneklerini işaretleyin ve ödemeniz gereken toplam rakamı anında ekranda görün..

REZERVASYON İÇİN KAPARO GÖNDERİN

Rezervasyon işleminin tamamlanabilmesi için atılması gereken ilk adım yat organizasyonuna ödenecek toplam ücretin yarısının firmamıza kaparo olarak gönderilmesidir. Kaparo ödemesi gelmeden ekibimiz kesin rezervasyonlar yapmaz, kısa süreli geçici opsiyonlar alabilir. En kısa sürede ödeme gelmediği takdirde opsiyonlar iptal edilerek farklı müşterilerden gelen rezervasyon talepleri değerlendirmeye alınır. Ödemeyi banka yoluyla EFT/Havale yaparak gönderebileceğiniz gibi ofisimize ya da yata gelerek elden de verebilirsiniz. Yaz aylarındaki yat kiralama talep yoğunluğunu da dikkate alarak rezervasyon yaptırmak için elinizi çabuk tutmanızı öneririz. Aksi halde seçtiğiniz yatı bir başkası kendi organizasyonu için rezerve etmiş olabilir!

7 GÜN 24 SAAT TELEFON DESTEĞİ

Hızlı bir şekilde destek almak için iletişim sayfasındaki sabit hat ve cep telefonu numaralarını günün her saati çekinmeden arayabilirsiniz. Gönderilen maillere hızlı bir şekilde dönüş yapamasak da müsait olunduğu takdirde telefonlara geç saatlere kadar cevap verebiliyoruz. Whatsapp uygulamasını detaylı anlatımlar yapmak için değil, sadece görsel paylaşımlar ve rezervasyon detaylarını not almak için kullanıyoruz.