4.000 TL

Tek Gecelik Konaklamalı Yat Kiralama

Tek Gecelik Konaklamalı Yat Kiralama

Sadece evli çiftlere özel olarak verdiğimiz konaklamalı yat kiralama hizmetinden hafta içi geceleri faydalanarak 4500 TL yerine sadece 4000 TL ödeyebilir, akşam yemeği ve kahvaltıyı da dahil edebilirsiniz.

En başta da belirttiğimiz gibi konaklamalı yat kiralama hizmetini sadece evli çiftlere özel veriyoruz ve ilgilenenlerin evlilik cüzdanını görmek istiyoruz.

Konaklamanın başlangıç saati Boğaz Çocuğu lüks yatının ve misafirlerin o günkü programına göre belirlenir, en fazla 12 saat üzerinden gerçekleşir.

Boğazda kısa bir yat turu yaptıktan sonra konaklama yapılacak olan yere gidip demir atılır ve sabaha kadar orada kalınır.

Demir atmadan önce daha uzun süreli boğaz turu yapılması istenirse şirketimizden programa özel başka bir fiyat teklifi alınması gerekir.

Konaklama süresince yatta bir kaptan ve bir gemici olmak üzere toplamda iki personel misafirlerin güvenliği için eşlik eder.

Yazılı olan fiyat sadece yat kiralama ücretidir, akşam yemeği ve kahvaltı fiyatları misafirlerden talep gelirse toplam rakamın üzerine eklenir.

Konaklama yapacağınız lüks yatın yatak odası, salon, arka havuz ve üst mekan fotoğraflarını görmek için buraya bakabilirsiniz!