Misafir Yorumları

Bizlere değer katan şey sizlerden gelen yorumlardır. Her yorum, her yazı için teşekkür ederiz. Misafirlerimizin Yat Kiralama hizmeti yorumlarını aşağıda bulabilir, sizler de deneyimlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz…

Eser Cevahir (Cevahir Holding)

Aile, iş, resmi davet ya da protokol farketmeksizin; güleryüzlü ekibi ve muhteşem filosuyla gönül rahatlığıyla tercih edilebilecek bir şirket. Kolay erişilebilirliği, hızlı çözüm üretme kabiliyetleri ve Boğaz Çocuğu'nun birbebir ilgilenmesi lüks yat hizmetini taksi kolaylığında elde etmemizi sağlıyor. Tebrikler

Ercan Uyan (Etra Holding)

Bir iş adamı olarak hizmet sektöründe müşteri memnuniyetini sağlamanın çok zor olduğunu bilirim. Kendimde hep seçici ve titiz davranırım. Bu anlamda hep takdir ettiğim bir yerdir Boğaz Çocuğu.. Holdingimizin, yurt dışından gelen misafirlerimizi gönül rahatlığıyla misafir edebildiğimiz bir hizmet kalitesi sunduğunuz için teşekkür ediyorum..

Özgenç Özenç (Indigo White)

Boğaz Çocuğu şirketi değerli yöneticileri ve çalışanlarına yatlarında bizleri ve misafirlerimizi eniyi şekilde ağırladıkları için teşekkür ederiz... 3 aylık bir zaman diliminde 4 kez yat kiralama yaptık hepsinde biz ve misafirlerimiz memnun kaldık.. Teşekkür ederiz.

Servet Topaloğlu (ST & Partners)

Sürekli başarı için müşteri ihtiyaçlarına en iyi çözümleri bulmak, bunları müşteri tarafından kabul edilebilir en uygun fiyata sunmak ve tutku ile mevcut pazardaki bu meydan okumayı sürdürebilmek çok önemlidir. Bekir böyle çalışan bir girişimci arkadaşımızdır. Kendisini kutluyor, yolunun açık olmasını diliyorum.

Gökhan Aslan (Işık Plastik)

Samimi ve bir o kadar da saygılı ekip ile sağladığınız kusursuz hizmet için teşekkür ederim. Beklentilerimizi fazlasıyla karşılayan bir yolculuk geçirdik.

Yeşim Öykü Anıl (Öykü Yapı A.Ş.)

Güzel günümüzü daha da güzel hale getiren harika bir organizasyondu. Yüzme turumuzu organize eden ve çalışan tüm arkadaşlar güler yüzlü ve çok ilgililerdi. Bir sonraki turu dört gözle bekliyoruz. Boğaz çocuğuna her şey için tekrardan teşekkürler.

Ali Turhan (Tura Soğutma)

İstanbul'un incisi boğazda tekne turu için doğru adres Boğaz Çocuğu. 2017 yazında arkadaşlarla yaptığımız özel tekne turunu Bekir Aslan organize etmişti. Her şeyi ile detaylı düşünülmüş keyifli bir boğaz turu oldu. O kadar memnun kaldık ki aynı turu 2018 yazında iki kez daha yaptık. Kendi yatınız gibi özel misafirlerinizi gönül rahatlığı ile ağırlayabileceğiniz süper bir tur.

Murat Tandoğan (Sukra Yapı)

Misafirperverliği ve lezzetli yemekleri ile bize unutulmaz bir gece yaşatan "Boğaz Çocuğu" organizasyona  ve Bekir Aslan kardeşimize çok teşekkür ederiz.

Yaşar Turan (Tudi Elektrotechnik GmbH)

İlginiz ve alakanız için sizlere tekrar yazılı olarak teşekkür etmek isterim. Organize etmiş olduğunuz yat gezisinden fazlasıyla memnun kaldık. Her şey çok güzeldi ve sunmuş olduğunuz kaliteli hizmetten ötürü sizleri takdir ediyorum.  Saygılarımla.

Nihan Evim İskenderoğlu (Raiana Mücevherat)

Harika bir gün geçirdik. Her şey, her yer çok temizdi . Ekip çok profesyonel hizmet verdi. Özellikle uzun süren şirket toplantıları için mükemmel bir seçenek, Boğaz Çocuğu'na her şey için teşekkür ederiz .

Oğulcan Çağlayan (Çaykur Rizespor)

Öncelikle çok ilgili ve alakalı davrandılar . Her şey istediğimiz gibiydi . Yat çok güzel ve temizdi . Yemek servisi de bir o kadar kaliteliydi . Nişanlım ve ben çok güzel zaman geçirdik . En kısa zamanda tekrar tekrarlamak dileğiyle, Boğaz Çocuğu'na teşekkürler.

Mehmet Ali Kiper (SMMM)

Tam ve eksiksiz sunum, güler yüzlü hizmet ve yaşadığımız anlar unutulmaz anlardı. Hayatımızın 2 baharında unutulmayacak bir evlilik teklifi gerçekleştirmek istedim. Tekne kiralamak bayan keman eşliğinde yemek yemek ve sunum mükemmeldi. Köprü üzerine lazer yazı ile evlilik teklifi ise mükemmel ötesi bir şeydi. Hanımefendinin evlilik teklifini kabul etmemesi mümkün değil. Tekrar organizasyon yetkililerine bu özel günümüzü muhteşem hale getirmelerinden dolayı çok teşekkür ederiz.

Şevki Erdem (Profesör Doktor)

Dünyanın incisi boğazda, güzel bir Ramazan akşamında iftarda; Boğaz Çocuğu ve ekibinin harika misafirperverliğinde  boğaz turu eşliğinde yaptığımız iftar  benim için unutulmaz bir akşamdı. Yemekler ve servis harikaydı. Size ve ekibinize sonsuz teşekkürler. En kısa zamanda tekrar görüşmek üzere, sevgiler...

Yasin Aydemir (Center Dış Ticaret A.Ş.)

Aşağı yukarı bundan 5 yıl önce yaptığım bir tekne turunda İstanbul boğazı burnumuzdan gelmişti. Bu kötü tecrübeden sonra ince eleyip sık dokuduğum bir araştırma sonunda kafamda yat kiralayacağım şirketi oluşturdum ve ardından Bekir beyle irtibata geçtim. İsteklerim fazla ancak zaman olarak 24 saat bile yoktu. Nihayetinde sözleştiğimiz saatte sözleştiğimiz yerde beliren tekneyle keyifli yolculuğumuz başladı. Öncesiyle sonrasıyla kusursuz ve hatta isteklerimizin üstünde hizmet almanın keyfi güzeldi. Bize de İstanbul'un tadını çıkarmak kaldı. Bekir beyi tanımaktan dolayı çok memnun olmakla beraber artık tek adresimin bu şirket olduğunu belirtmek isterim. Eğer aklında bir gün tekne turu yapmak gibi bir düşüncesi olan varsa bence macera arayıp üçün beşin hesabını yapmasın ki zaten fiyat da hizmete göre gayet makul.. benden söylemesi..

Şevval Giril (Öğrenci)

Çok yakın bir arkadaşımın doğum günü için iletişime geçtik ve sonrası çok iyiydi. Düşünsenize Arnavutköy Balıkçısı’nın önünden sizin için süslenmiş ve hazırlanmış bir yatla boğazda doğum gününüzü kutluyorsunuz. Saatinden bir kaç dk önce içerisine girip rahat rahat süslemelerimizi yapmıştık, dışarıdan getirdiğimiz ürünler dolapta saklandı, güler yüz ve samimiyetle karşılandık. Bir aşağı bir yukarı canımız nerede isterse orada eğlendik. Çok güzel bir rota ve eşsiz manzaralarla turu tamamladık ve harika fotoğraflar çekildik. 16 Haziran 2018. Kesinlikle öneririm. Ama akşama doğru çok esiyor. Yanınıza hırka almayı unutmayın. He bu arada kendi partinizin dj i kendiniz olabilirsiniz!

Ali Özdemir (Bankacı)

Boğaz çocuğu ile tesadüfen karşılaştım, ne güzel bir tesadüftür ki Bekir bey ve çalışma arkadaşlarıyla da bu şekilde tanıştım. Nişanlım ile baş başa  güzel bir vakit geçirmemizde çok yardımcı oldular. Huzurlu, güvenli, sıcak aile ortamındaymışız gibi içten ve samimi bir şekilde karşıladılar bizi. Kaptanımız Oğuzhan bey ve servis yardımcımız Osman bey, çok ilgili, alakalı, kibar ve naziktiler. Bu 3 lü ile yolumuzun kesişmesi ve onları tanımış olmaktan çok mutluyum.  Aslında başta biraz tereddütlerim vardı ama Bekir bey ve ekibi o kadar işlerinde uzman kişiler ki, gerçekten boşuna tereddüt ettiğimi yata bindiğimiz an anladım.  Bundan sonra tercihim ve tavsiyelerim her zaman boğaz çocuğu olacak. Hem kendim hem nişanlım adına bize böyle güzel vakit geçirmek konusunda yardımcı oldukları için boğaz çocuğu ekibi; Bekir bey, Oğuzhan bey ve Osman beye sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. her daim güzel günlerimizi bu ekiple paylaşmaktan mutluluk ve onur duyacağız. Saygılarımla..

Mislina Tarhan

Hayatımın en güzel doğum gününü geçirdiğimi söyleyebilirim. Gerek hizmet olsun gerek güler yüz her şey çok güzeldi. Unutulmaz bir gün yaşadık, herkesin hayatta bir kere böyle bir gün geçirmesi gerekiyor. Eğlence, huzur, kalite her şey bir arada. Öncelikle Bekir bey ve çalışanlara ilgi ve alakaları için teşekkür ederiz. Gelecek yıllarda yine planlayacağımız kesin ve kesinlikle bu şirketten başkası olmaz. Her şeyi tamamıyla hak eden hizmet ve kalite için teşekkürler.

Mustafa Carlı (Yaşar Usta Dondurmaları)

Çok değerli dostum Bekir Abimin bizim için özel olarak hazırlamış olduğu organizasyon İçin kendisine teşekkür ederim. Böyle bir organizasyon hayal edecek ya da etse bile uygulamaya geçirecek organizatör yoktur diye düşünüyorum. Arkadaşımın haberi olmadan sahilde onun sevdiği şarkıları çalıp ilgisini çekerek yata bizi davet edip bizimle kalabalık bir ekip ile ilgilenen, 2 kişi için 7 kişilik ekip getiren, istediğimiz her şeyi 1 dakika bile geciktirmeden zamanında yapan ve 2 saatlik tur İçin 4 saat yol gelen ve hiç bir konuda hata yapmadan kusursuz hatta mükemmelin üzerinde mutluluk yaşatan Boğaz Çocuğu'na teşekkür ederim.

Tanju Duman (Devlet Protokol Müdürü)

10 kişilik yabancı bir heyet boğaz turu talep ettiğinde nasıl olacağı konusunda kafamda çok bir şey oluşmamıştı. Bir meslektaşımın tavsiyesiyle Bekir bey ile irtibata geçtim. Heyeti memnun etme telaşıyla ben sürekli "nasıl olacak, nasıl yapacağız şunu" derken Bekir bey de her seferinde "merak etmeyin, rahat olun" deyip durdu. Tur günü geldiğinde karşılaştığım manzara beklediğimin 10 katı çıktı. Çok güzel bir yat, güler yüzlü personel, enfes ikramlar... Bunlar bir de slow müzik ve Boğaz'ın eşsiz güzelliği ile birleşince ortaya çıkan şey anlatılamaz hale geldi. Bundan sonraki heyetlerde ilk adresim olacaksın, her şey için teşekkürler Boğaz Çocuğu!

Deniz Tunçbilek (Türk Silahlı Kuvvetleri)

İnternet üzerinden yaptığımız araştırma sonucu bulduğumuz bu siteden yat kiraladık. Yaptığımız yat turundan çok memnun kaldık. Yat muhteşem, çalışanlar güler yüzlü ve ilgili. Ailecek çok rahat ederek güzel bir kahvaltı yapmamızı sağladılar. Öyle çok memnun kaldık ki ikinci bir sefer daha gelip aynı yat ve ekiple öğlen yemeği için bir yat turu daha yapmanın keyfini yaşadık. Herkese kesinlikle tavsiye ederiz. Boğaz Çocuğu ile yat keyfi bir harika..

Emrah Taş (Vişne Tekstil)

Yurt dışından gelen misafirlerimize İstanbul’umuzun güzelliklerini gösteren bu organizasyon için çok teşekkürler. Eğlence olarak gerekli tüm her şeyi organize ederek kusursuz bir şekilde bizleri ağırladınız. Yemekleriniz, ikramlarınız ve personeliniz çok iyiydi. Rota ve hizmetin kesinlikle kusursuz betimlendiğini bildiririm. Tekrar bir organizasyonda bir araya gelmek dileğiyle..

Eray Maçin (PLN Ambalaj)

Bizler İstanbul’da yaşayan ama İstanbul'u yaşamakta zorlananlar için 3 tarafı denizlerle çevrili ülkemizin mükemmel bir ayrıntısında buluşmak bence, denizde olmak, Adalar'ın çevresinde yat ile dolaşmak . İşte böyle bir ayrıntıda buluştuk sizlerle ve mükemmel bir ağırlama  ile karşılaştık . Biz sadece 8 saat tatil yaptık; günün , haftanın hatta hatta ayın yorgunluğunu attık sayenizde üzerimizden . Güneye inmek oralarda yat ve tatil yapmak alıştığımız bir olgu idi . Ama gördüm ve hissettim ki bana yarım saat mesafede mükemmel bir çözüm daha varmış ; tüm mürettebata ve ilgili tüm kişilere gösterdikleri misafirperverlikten ve bizlere harika bir gün yaşattıklarından teşekkür ederiz . 

Muhammed Tokgöz (Türk Hava Yolları)

Boğaz Çocuğu'ndan 3 saatlik boğaz turu için yat kiraladık arkadaşlarımla. Bebek iskelesinden alındık. Biz 6 kişiydik ve yat beklediğimizden de büyüktü 15/20 kişi için gayet yeterli olabilecek bir tekneydi. Rotamız FSM Köprüsü sonrası Kız kulesine doğru gidiş ve tekrar bebek iskelesine dönüş şeklinde oldu. Yemek sonrasında çerez, içecek ve meyve servisi de oldu. Yiyecek ve içecek servisi için 2 eleman vardı. Bekir beyle irtibat halindeydik kiralama için, sağ olsun kendisi gelip bizi aldı. Yat 3 bölümden oluşuyordu. Üst açık alanı da kullandık. Ses sistemi gayet iyiydi, Bluetooth üzerinden ses sistemine bağlanıp kendi müziklerimiz eşliğinde çok güzel bir gece geçirdik. Bekir bey ve ekibiyle ayrılmadan önce sohbet edip tekrar onları tercih edeceğimizi ve çok memnun kaldığımızı belirttik. Tekrar çok teşekkür ederiz.

Ecmel Yiğit (Medismart)

Mükemmel organizasyonunuz sayesinde unutulmaz bir gece yaşadık, tekrar tekrar yapmayı isteyeceğimiz ve kalitesine güvendiğimiz eğlence için çok teşekkür ederiz :)

Ahmet Berk Rüya (Özel Koşuyolu Birey Eğitim Kurumları)

10 yılı aşkın kurumumuzdaki öğrencilerimizin yıl sonu mezuniyetlerini boğaz turu olarak düzenlememizde bizlere destek oldunuz, Öğrenci ve Velilerimiz adına Boğaz Çocuğu'na teşekkürü bir borç biliriz. 

Bilal Dincel (M6 Immobilien GmbH)

Nisan ayında yabancı misafirlerimiz için yapmış olduğumuz yemekli yat turu organizasyonu için Boğaz Çocuğu'na tekrar tekrar teşekkür eder, memnuniyetimizi bildirmek isteriz. Boğaz üzerinde, muhteşem manzarada son derece temiz, kaliteli ve klas ortamda nefis yemeklerinizi en kısa sürede içinde tekrar tatmak isteriz. Tüm güler yüzlü ekibe selamlar.

Can Kayacı (SBS Shipbrokers)

Yatı kiralama aşamasından en sona kadar her şey çok güzel ve sorunsuz geçti. Kiralamak için telefonda iletişim kolay oldu. Yat seçeneklerin fazla olması ayrı bir avantaj.  Bizi Tarabya otelin iskelesinden zamanında gecikmesiz aldılar. Kaptan ve yanındakiler güler yüzlü ve yardımcı idiler. Tekrar yat kiralamaktan şüphemiz yok Boğaz Çocuğu'ndan..

Kemal Bilada (TEKFEM Demirçelik)

Evlilik yıldönümünde yat kiraladık, yapılan hizmet ve görsellik çok güzeldi. Tanıdığım tüm arkadaşlarıma büyük bir keyif ile anlattım ve tavsiye ettim. Boğaz Çocuğu'na teşekkürler. 

Can Karahisar (Cemre Güzellik Salonu)

Biz fazlasıyla memnun kaldık, herkese özel günlerde tavsiye ederim. İlginiz, alakanız her şey çok güzeldi. En kısa zamanda tekrar benzer bir tur ayarlamak istiyorum..

Hasan Şenocak (Ykare İnşaat)

İlk evlilik yıldönümüm idi. Hiç tanımadığım, bilmediğim, referans bile almadığım bir firma ile anlaşmıştım. Kafamda hep soru işaretleri vardı. Taki samimi ve güler yüzlü Boğaz Çocuğu'nun hoş geldiniz sözünü duyana kadar. Yatın içerisindeki arkadaşlar işinin ciddiyetini ve mahremiyetinin gerçekten farkında olan insanlar. Kısacası güzel karşılama, güzel ikram, güzel sözler, güzel insanlar ve güzel İstanbul seyri.

Özlem Kurt (Unique Mimarlık)

Hayatımda gördüğüm en hızlı ve en sorunsuz organizasyon oldu. Almanya'dan gelen kardeşim için evlilik teklifi  organizasyonu istedik.  2 gün içinde tekneye gittiğimizde her şey hali hazırda bizi bekliyordu. Köprü altına lazer ile yazılan evlilik sözcükleri, teknedeki servis veee bizleri şımartan havai fişek gösterisi... Her şey süperdi!  Heee unutmadan, Boğaz Çoçuğu'na çok ama çok teşekkür ederiz.


Ersin Baz (Etstur)

Yurt dışından gelecek olan özel bir misafirimiz için yat kiraladık. Tüm isteklerimiz eksiksiz ve özveri ile yapıldı. Aldığımız hizmet, personel kalitesi, ilgi ve alaka çok güzeldi. Her şey için Boğaz Çocuğu'na teşekkür ederiz.

Tolgahan Uçar (Tolerans Teknik Presleme)

Çok kaliteli bir hizmet aldık. Çalışanların saygısı ve emekleri için teşekkürlerimizi iletiriz. Konuklarım da ayrı ayrı memnuniyetlerini ilettiler. Yat kiralama konusunda ilk sırada yer alacaktır her zaman. Bir başka sefere daha da eğlenceli seferlere.

Zehra Sunar (Çevre Mühendisi)

Kesinlikle tavsiye ediyorum. Bizimle ilgilenen Bekir beyden tutun kaptanından personeline kadar hepsi anlayışlı, güler yüzlü idi. Yemekleri gayet güzeldi, kahvaltıyı tavsiye ediyorum. Özellikle kaptanın bizi kırmayıp akıntıya rağmen Kız Kulesi'ne kadar ilerlemesi ayrıca bir jest idi. Bizim açımızdan çok güzel ağırlandık, hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bundan sonraki yapacağım bütün organizasyonları Boğaz Çocuğu ile yapacağımdan şüphem yok :)

Nika Katibli (Ev Hanımı)

İstanbul'da yaşayan yabancılar olarak uzun zamandır böyle güzel yatlar ve iyi bir ekip arıyorduk sonunda sizi bulduk.. Her şey için çok teşekkür ederiz, çok memnun kaldık. En kısa zamanda tekrar görüşmek üzere Boğaz Çocuğu..

Ayhan Erkan (Erkan Avukatlık Bürosu)

Bekarlığa Veda partimiz için Adalar'da yüzme organizasyonu planlamak istediğimizde Bekir Bey ile irtibata geçtik ve sonsuz ilgi ve alaka ile karşılaştık. Kendisi her şeyi tam istediğimiz gibi organize etti. Kaptanımız ve garsonumuz da son derece beyefendiydi. Servis kusursuzdu. Ben ve arkadaşlarımız çok keyif aldık. Yine yat organizasyonu talep etsek tercihimiz aynı adres olur. Teşekkürler! Ece & Ayhan Erkan

Hilal Özcan (Öğrenci)

Kahvaltı süperdi. Hizmeti çok kaliteliydi. Garsonlar her isteğimizi güler yüzle yerine getirdiler. Bir bekarlığa veda partisi için gerçekten muhteşem bir seçim. Şiddetle tavsiye ediyoruz!

Mehmet Yuşa Bildik (Bilsu Turizm)

İlgi ve alakanıza,  güler yüzünüze, servis kalitenize bayıldım. Sayenizde kız arkadaşımla harika bir gece geçirdik. Soran arkadaşlarıma kesinlikle tavsiyem Boğaz Çocuğu olacak. Çok teşekkür ederim..

Bülent Ecevit Ergun (Ottomet Kimya)

Genelde İstanbul  dışı yerli ya da yabancı müşterilerimiz geldiği zaman hizmet ve güvenilirliğini kanıtlamış olan Boğaz Çocuğu yatçılık misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlamamız için her zaman bize en iyi hizmeti vermektedir. İstanbul özel yat ile boğaz turu için güvenle tercih edebilirsiniz..

Çağlar Ünal (KKTC Girne Vergi Dairesi)

Boğaz Çocuğu yatı hayallerimin ötesinde bir gece yaşattı, her şey çok güzeldi ve ince detaylarla hazırlanmıştı. Her şey için çok teşekkür ederiz, aşkımıza tanıklık ettiniz..

Ali Altay Ulutaş (Boykimsan)

Organizasyonun başından sonuna kadar her şey tam istediğimiz gibi gerçekleşti, yatta bulunan personel de tur boyunca bize her konuda yardımcı olarak çok güzel bir gün yaşattılar. Buradan yat kiralayacak arkadaşlara tavsiyem gözünüz arkada kalmadan bu siteden yat kiralayabilirsiniz.

Yasemin Özveri (Özel Sezin Lisesi)

Boğaz Çocuğu yat kiralama şirketinden grupça çok memnun kaldık. Yatın konforundan bizimle ilgilenen mürettebata kadar her şey çok güzeldi. Fiyatı da konforu ve keyfine kıyasla asla tuzlu değil sonuna kadar değdi derim rahatlıkla. İlgilenen herkese çok teşekkür ederiz :)

Gülgün Widdows (İngilizce Öğretmeni)

İki yıl  aralıklarla 4 ve 7 numaralı yatlarda kalabalık bir arkadaş grubuyla inanılmaz güzel vakit geçirdik . Gerek yatların kalitesi, gerek mürettebatın güler yüzü ve servis kalitesi bu keyifli anları her yıl tekrarlamamız için yeterli sebeplerdir. Başta Bekir bey olmak üzere herkese çok teşekkürler .

Muhammed Cem Çekerek (Sistem Bant)

İlk iletişime geçtiğim andan itibaren nazik, hızlı ve memnun edici bir hizmet kaliteniz var. Daha önce çok yat kiraladım ancak ilk defa her şeyi bir arada, önceden düşünülmüş şekilde buldum. Size ve ekibinize başarılar diliyorum..

Ethem Eroğlu (Haker Metal)

Aldığımız tüm hizmetlerden, ilgi ve alakadan kesinlikle memnun kaldım. Her şey istediğimiz gibiydi, kesinlikle tekrar görüşeceğiz. Boğaz Çocuğu'na teşekkürler..

Nez Hasan (Microblading Uzmanı)

Londra'dan İstanbula tatile gelmiştik ve arkadaşımızın doğum gününe son dakika karar verip aynı gün yat turu yapmaya karar verdik. Biraz araştırmadan sonra Bekir beye ulaştık. Kesinlikle tavsiye ederim, yat tam istediğimiz gibiydi, eğlence harikaydı, turdan çok memnun kaldık. Kesinlikle bir daha kullanmak isterim servislerini. 

Kübra Yıldız (Öğrenci)

Mezuniyet eğlencemiz için iyi ki sizi seçtik. İlginiz, alakanız için çok teşekkür ederiz. Her şey şahaneydi!

Veli Alkan (İstanbul Grand Airport)

Çok güzel bir yatta muhteşem lazer gösterisiyle evlilik teklifimde bana yardımcı olan Boğaz Çocuğu'na ve bütün personele çok teşekkür ederim .

Engin Denizli - (Denizli Ozalit)

Doğum günü kutlaması için Boğaz Çocuğu'ndan yat kiraladım. Hem yat kalitesi olsun hemde personelin davranışı, güler yüzlülüğü olsun çok hoşnut etti bizleri. Bunun yanında boğaz turu günümüze 5 yıldız ekledi :) Boğaz Çocuğu'na hizmetlerinden dolayı teşekkürü borç bilir, başarılılarının devamını dilerim..

Oktay Altunsoy (Oktaylar Group)

Güzel bir gün geçirdik arkadaşlarımızla, ekip ve yemekler harikaydı. Deniz ve Boğaz’ın tadını cıkaracağınız en güzel şeçimdi yat organizasyonu. Bu keyifli saatler için Boğaz Çocuğu'na teşekkür ederim, her şey mükemmeldi...

Burak Şen (Kuzey Karadeniz)

Şirketimiz adına Türkiye'ye gelen misafirlerimizi teknenizde ağrıladık. Her şey dört dörtlüktü: karşılama, ikramlar, yemek menüsü, ilgi alaka çok güzeldi. Herkes çok memnun kaldı. Bundan sonraki organizasyonlarda da gönül rahatlığı ile Boğaz Çocuğu'nu tercih edeceğiz. Herşey için çok teşekkür ederiz. Kolay gelsin.

Fem Zeynep Ay (Öğrenci)

Doğum günüm için tercih ettiğim Boğaz Çocuğu'na çok teşekkür ediyorum. Bana çok eğlenceli bir gece geçirme fırsatı tanıdılar. Tekne çok temiz ve güzeldi, yapılan servis oldukça profesyoneldi ve ses sistemi de tam istediğimiz gibiydi. Dolayısıyla ben ve arkadaşlarım çok güzel bir gece geçirdik. Herkese tavsiye ediyorum..

Yasin Ercil (Makine Mühendisi)

Her aşamasına özen gösterilmiş bir organizasyondu, personelin güler yüzü ve ilgisi başarılıydı. Romantik bir evlilik teklifinde sizi tercih ettiğim için memnunum.

Fatih Aydın (Çekmeköy Belediyesi)

Öncelikle belirtmek istediğim şey ilgi ve alaka çok iyi. Görsel yapımcı, fotoğraf çekimi, yemek sunumu, yat süslemesinden personeline ve benzeri şeylerin hepsi gerçekten çok iyiydi.. Boğaz Çocuğu'ndan tereddüt etmeden güvenle hizmet alabilirsiniz. Tüm çevreme de söylüyorum. Teşekkürler!


Melih Özdemir (ÖZ & İL Emlak Otomotiv)

Boğaz Çocugu yöneticisi Bekir bey ve çalışanlarına bizi yatında çok güzel ağırladıkları için  teşekkür  ederim. Hayatımın  en değerli  varlığına evlenme teklifini Boğaz Çocuğu yatında yaptım ve çok memnun kaldığımı  söyleyebilirim. Sevgilisine sürpriz evlenme teklifi etmek isteyen herkese tavsiye ederim, tüm organizasyon en iyi şekilde organize edildi..

Ahmet Uğur (DJ Plus Fashion)

Hayatımda ilk defa yat kiraladım bu şirketten evlilik yıl dönümü için ve çok memnun kaldım.  Sıcak kanlı bir ekipleri var, verdikleri hizmet çok kaliteli. Tekstil işiyle uğraşıyorum, yurt dışından gelen özel misafirlerimi de Boğaz Çocuğu ile yat turuna çıkardım onlar da çok mutlu oldular. Gerçekten harika bir ekibe sahipler, teşekkür ederim. Sorunsuz hizmet ve lüks yat kiralamak isteyenler kesinlikle Boğaz Çocuğu'nu tercih etmeli..

Semih Belat (Türkçe-Arapça Tercüman)

Gece geç saat olmasına rağmen bizi kırmadan güzel hizmetiyle bize güzel bir tur düzenleyen Boğaz Çocuğu'na teşekkür ederiz. Yatın temizliği, genişliği ve ulaşımı çok harikaydı. Hizmet süper, ortam süper, her zaman herkese tavsiye ediyorum. Gözünüz arkada kalmadan rezervasyon yapabilirsiniz. Sevdiklerinizle, arkadaşlarınızla güzel bir ortam oluşturabilirsiniz.

Kadriye Demet Bilgi (Süzen Tekstil)

Hayatımda bu kadar keyif alarak bir gezi yapmadım her şey süperdi. Hizmet 10, eğlence 10, dinlenme 10, Rahatlık 10.. Kahvaltı süper hele menemen can!

Ece Güçlü (Öğrenci)

Doğum günümü sizin turunuzla kutladım ve inanın ki harika saatlerdi. Hem güler yüzlü karşılamanız hem de harika hizmetlerinizden dolayı çok teşekkür ederim umarım ileride güzel organizasyonlarla tekrar bir araya gelebiliriz :)

10 yıldan bugüne

3784

yat kiralama

54452

üzeri konuk