Yat Organizasyonları

Yat organizasyonları düzenleyen deneyimli ekibimiz ve ekipmanlarımızla; küçük bütçelerle büyülü bir atmosfer yaratarak sevdiklerinizle birlikte Boğazın tadını doyasıya yaşamanızı sağlıyoruz. Bireysel ve kurumsal anlamda ihtiyacınız olan tüm organizasyonlar için İstanbul'un en iyi kiralık yat organizasyonu şirketi tabii ki Boğaz Çocuğu!

İstanbul’un trafik keşmekeşi içinde sıkışıp kalmadan ferah, güvenli ve huzur dolu bir yatta boğaz turu hepinize iyi gelecek.

Dünyanın en güzel yerinde, Boğazın tam ortasında, rüzgar saçlarınızı savururken; doğum günü pastasının mumlarını üflemek kulağa nede hoş geliyor!

Her veda o kadar da hüzünlü değildir. Hele bu veda yatta yapılırsa işte bu vedanın tadına doyum olmaz.

Her evliliğin bir hikayesi, her evliliğin mutlaka en az bir farklılığı vardır. Bu farklılığı eşinize sürpriz yapıp boğazda lüks bir yatta kutlayarak başkalarından özel kılabilirsiniz.

Sevdiği adamdan evlenme teklifi alan hiçbir kadın “hayır” diyemez! Hele ki bu teklif boğaz köprüsüne yattan lazer gösterisi ile hiç beklemediği bir anda yapılırsa bu unutulmaz bir sürpriz olur..

Masmavi bir gökyüzü ve masmavi bir denizin tam ortasında üstelik yatta kahvaltı keyfinin tadına doyum olmaz.

Eşinizle veya sevdiklerinizle boğazın eşsiz manzarası karşısında yatta keyifli bir akşam yemeği elbette ki; her zaman anacağınız hatıralarınızın arasında yerini alacaktır.

Aklınızın sınırlarını zorluyor, hayallerinizi ulaşılır hale getiriyor; şirketinizin tüm iş yemeği organizasyonlarınızı yatta düzenliyoruz.

Geleceğe güzel bir hatıra biriktirmek için yat kiralamak artık çok kolay... Yatta mezuniyet partisine bekliyoruz.

Nikahınızın şahitliğini gökyüzünün ve denizin maviliği yapıyorsa bilin ki; yat ile düğün organizasyonundasınız.

Seven kalpleri birbirine daha da yakınlaştıran nişan organizasyonları için en doğru adres.

Kızgın asfalttan, serin sulara yolculukla günübirlik yüzme turu organizasyonları tam aradığınız o güzel günü size vadediyor..

Üstünüzde parlament mavisi saten bir gece, altınızda ay ışığıyla parıldayan huzur dolu bir deniz… Uyandığınızda kendinizi rüyada zannedebilirsiniz ama rüya değil, gerçek.

İstanbul Boğazının Akşam serinliğinde yatta fasıl keyfi bir başka güzel

Lüks olsun diye değil, gösteriş olsun diye değil, farklılık olsun diye sevdiklerinizle beraber yatta İftar keyfine davetlisiniz.

Kampanyalar