Bekârlığa Veda

Bekârlığa Veda

Yatta Bekarlığa Veda

Her veda o kadar da hüzünlü değildir. Hele bu veda yatta yapılırsa işte bu vedanın tadına doyum olmaz.

Hem ekonomik hem de kalbinizi sıcacık ısıtacak bir tercih
En sevdiğiniz şarkıları bağıra bağıra söyleyerek bekârlığa veda etmek isteyen damat ve gelin adaylarına özel yatta bekarlığa veda konsepti unutulmaz ve farklı bir seçenek olarak sunulmaktadır.

Boğazın görsel bir şova dönüşmüş gece manzarası eşliğinde, canlı müzik veya sevdiğiniz müzik parçaları eşliğinde kız kıza veya erkek erkeğe eğlencenin doruklarında yaşayabilirsiniz.

Bir çok mekandan farklı olarak yatta bekârlığa veda partileri hem ekonomik olması hem de gözünüze, gönlünüze hitap etmesi sebebiyle tüm misafirlerinizi memnun edecektir.

Kostümler sizden eğlence bizden
Geleneksel kalıpların dışına çıkmak isteyen gelin ve damat adayları için Arzu edilirse; farklı konseptlerle Bekârlığa veda gecenizi daha sıra dışı hale getirebilirsiniz.

Belirleyeceğiniz kostümlü-kostümsüz, temalı-temasız, içkili-içkisiz, dans şovları ile bezeli, masa dizaynlarından yat içi ve dışı tüm süslemelere varana kadar her şey bu özel geceyi diğer gecelerden farklı kılmak için tasarlandı. Siz bu unutmaz gece eğlencesinin tadını çıkarın, eğlendirmeyi bize bırakın.

Siz gecenin tadını çıkarın
Bir sanat eseri gibi karşınızda duran İstanbul Boğazı ve o sanat eserinin bir parçası olarak yatta bekârlığa veda eden siz. Kim bu güzel ortamda parti yapmaz ki?

Eğlencenize devam ederken profesyonel garsonlarımız sizlere hizmet etmeye devam edecektir. Video ve fotoğraf çekimleri sayesinde unutulmaz hatıralarınız olacak, lazer ve volkan gösterileri sayesinde arkadaşlarınızla farklı bir deneyim yaşayacaksınız.

Sıkça Sorular Sorular

Yatta dansçı organizasyonunu isterseniz kendiniz yapabileceğiniz gibi şirketimizden de talep edebilirsiniz ancak firma olarak bekarlığa veda partisi için sadece bayan oryantal dansçı konusunda destek verebiliyoruz.
Süsleme hizmetini şirketimizden alabileceğiniz gibi yatta kalıcı bir iz bırakıp zarar vermemek koşuluyla bekarlığa veda partisi için dilediğiniz gibi süsleme yapabilme imkanına sahipsiniz.
Yiyecek ve içeceklerinizi beraberinizde getirmenizde hiçbir engel yoktur. Ancak kiralanan yatın mutfak malzemeleri kullanılacaksa firmamızdan garson hizmeti de alınması gerekir ve 1 garson için ödenecek rakam 150 TL'dir.
Talep gelmesi halinde bekarlığa veda organizasyonu süresince yatta yiyecek ve içeceklerin servisini tecrübeli bayan garsonlarımız en iyi şekilde yapabilirler.
4 saatlik yat kiralama için 10 kişilik bir arkadaş grubunun ödeyeceği en uygun yatta bekarlığa veda fiyatı 8.000 TL'dir. Şirketimizden menü talebi olursa kokteyl 200 TL, kahvaltı 250 TL ve yemek menüsü için kişi başı ekstra 350 TL daha ödenmelidir. Limitsiz yerli alkollü içecekler menülere dahil edilmek istenirse kişi başı ekstra 350 TL daha ödenmesi gerekecektir. Balon süsleme ekstra 1.000 TL, fasıl ekibi 2.000 TL ve oryantal 1.500 TL.
En kısa süre içinde! Yaz aylarındaki yat kiralama talep yoğunluğunu da dikkate alarak özellikle hafta sonu akşamları planlayacağınız bir organizasyon için haftalar öncesinden rezervasyon yaptırmanız gerekebilir.
Organizasyon için ödemeniz gereken toplam ücretin %50'sini kaparo olarak göndermelisiniz. Ücretin kalan %50'si ise organizasyon günü yatta nakit olarak alınacaktır. Kredi Kartı ile ödeme imkanı yoktur!

Fotoğraflar

Videolar

Fiyatlar

Boğaz Çocuğu Yat

Boğaz Çocuğu Yat
Yemekli 12 Kişi
Kokteyl 12 Kişi

Meltem Yat

Meltem Yat
Yemekli 15 Kişi
Kokteyl 20 Kişi

Lodos Yat

Lodos Yat
Yemekli 12 Kişi
Kokteyl 16 Kişi

Karayel Yat

Karayel Yat
Yemekli 15 Kişi
Kokteyl 18 Kişi

Poyraz Yat

Poyraz Yat
Yemekli 25 Kişi
Kokteyl 30 Kişi

Yıldız Yat

Yıldız Yat
Yemekli 20 Kişi
Kokteyl 30 Kişi

Kıble Yat

Kıble Yat
Yemekli 15 Kişi
Kokteyl 15 Kişi

Günbatısı Yat

Günbatısı Yat
Yemekli 28 Kişi
Kokteyl 36 Kişi

Gündoğusu Yat

Gündoğusu Yat
Yemekli 35 Kişi
Kokteyl 35 Kişi

Misafir Yorumları

Ayhan Erkan (Erkan Avukatlık Bürosu)

Bekarlığa Veda partimiz için Adalar'da yüzme organizasyonu planlamak istediğimizde Bekir Bey ile irtibata geçtik ve sonsuz ilgi ve alaka ile karşılaştık. Kendisi her şeyi tam istediğimiz gibi organize etti. Kaptanımız ve garsonumuz da son derece beyefendiydi. Servis kusursuzdu. Ben ve arkadaşlarımız çok keyif aldık. Yine yat organizasyonu talep etsek tercihimiz aynı adres olur. Teşekkürler! Ece & Ayhan Erkan


Hilal Özcan (Öğrenci)

Kahvaltı süperdi. Hizmeti çok kaliteliydi. Garsonlar her isteğimizi güler yüzle yerine getirdiler. Bir bekarlığa veda partisi için gerçekten muhteşem bir seçim. Şiddetle tavsiye ediyoruz!


Menü