Doğum Günü

Doğum Günü

Yatta Doğum Günü

Dünyanın en güzel yerinde, Boğazın tam ortasında, rüzgar saçlarınızı savururken; doğum günü pastasının mumlarını üflemek kulağa nede hoş geliyor!

Senenin bir tek günü! Ve o günün eğlenerek geçireceğiniz birkaç saati. Sadece size özel olarak hazırlanan lüks yatta doğum günü kutlamasının olağanüstü keyifli ve bir o kadar eğlenceli olduğunu hatırlatmak isteriz.

İster gündüz, ister gece hatıralarınızda her daim yer edecek muhteşem aktiviteler ve organizasyonlarımızla doğum günü kutlamasını bir şölene, unutulmaz bir anıya çeviriyoruz.

Masmavi bir deniz, masmavi bir gökyüzü altında ve boğazın eşsiz manzarasıyla, rüzgar saçlarınızı savururken yatta doğum günü pastasını kulağa üflemek ne kadar da hoş geliyor.

Doğum günü organizasyonu profesyonellik ister

İster sevdikleriniz için sürpriz bir doğum günü kutlaması yapın, isterseniz planlı bir doğum günü partisi organize edin. Senenin “o gün”ü, doğduğunuz ve herkes tarafından mesaj ve güzel cümlelerle şımartıldığınız o gün sizler için; masa düzeninden, lazer gösterisine profesyonel ve işinin uzmanı garsonlarımızdan, doğum günü pastasına, içkili-içkisiz, yemekli-yemeksiz menülerimizden faydalanabilirsiniz.

Siz yatta doğum günü kutlaması yaparken, profesyonel video kaydı ve fotoğraf çekimlerimizle yıllar sonra bile keyifle anlatacağınız anılarınız biriktiriyor olacağız. çünkü kusursuz bir organizasyonla sizi gülümsetmek vizyonumuzun gereği.

Bunun için yapmanız gerekenler; daha öncesinde bizlere misafir olan tüm katılımcıların fotoğraflarını inceleyebilir yorumlar kısmından yazıları okuyabilir ve hemen sonrasında randevu talep edebilirsiniz. Sizin için hazırlanmış olan tüm konseptleri inceleyebilirsiniz.

Lüks yatta unutulmaz doğum günü için bizi arayın..

Sıkça Sorular Sorular

Doğum günü partisi organize etmek isteyenler için yatta yeteri kadar eğlence alanı mevcuttur. Kişi kapasitesini aşmadan arkadaşlarınızı yatta doğum günü partisine davet edebilirsiniz.
Evet! Yatta eşiniz, sevgiliniz, aile fertleri ya da yakın arkadaşınızla baş başa olacağınız 2 kişilik doğum günü kutlaması planlama imkanına da sahipsiniz.
Sizleri boğaz köprüsüne karşı fotoğraf çekme bahanesiyle yatın ön tarafına çağırıp bir kaç poz fotoğraf çektikten sonra köprüye bakarak poz vermenizi isteyeceğiz ve lazer gösterisini başlatıp daha önceden köprüde yazılmasını istediğinizi doğum günü kutlama mesajını kuvvetli lazer ışıklarıyla boğaz köprüsünün altına kelime limiti olmadan kayan yazı şeklinde yazacağız. Lazerle doğum günü kutlama mesajından sonra volkanlar patlayıp görsel şölen halini alacak. Tüm lazer gösterisinin fotoğraf ve video kayıtlarını misafirlerin talebine göre amatör ya da profesyonel şekilde yapmayı da unutmuyoruz!
Pastayı kendiniz yaptırıp yatta servis edebileceğiniz gibi istediğiniz özellikteki bir doğum günü pastası için şirketimize de sipariş verebilirsiniz.. Nasıl arzu ederseniz!
Müşterilerden talep gelmesi halinde doğum günü kutlamasına özel olarak masayı mum ve gül yaprakları ile romantik şekilde süsleyebildiğimiz gibi parti organizasyonu için yatta iç ve dış kısımları da istediğiniz renkteki balonlarla süsleyebiliriz. Yatta kalıcı iz bırakmamak koşuluyla İsteyenler süslemeyi kendileri de yapabilirler! Bunun için şirketimize ek ücret ödenmesi de gerekmez ancak ekip arkadaşlarımızla birlikte yapılması faydalı olacaktır.
2 saatlik yat kiralama, 2 kişilik alkolsüz yemek menüsü, masa süsleme, doğum günü pastası ve balon süsleme organizasyonu için ödenmesi gereken en uygun yatta doğum günü fiyatı 6.250 TL'dir. Boğaz köprüsüne lazerle isim ve kutlama mesajı yazdırılırsa ekstra 750 TL daha ödenmesi gerekir.
En kısa süre içinde! Yaz aylarındaki yat kiralama talep yoğunluğunu da dikkate alarak özellikle hafta sonu akşamları planlayacağınız bir organizasyon için haftalar öncesinden rezervasyon yaptırmanız gerekebilir.
Organizasyon için ödemeniz gereken toplam ücretin %50'sini kaparo olarak göndermelisiniz. Ücretin kalan %50'si ise organizasyon günü yatta nakit olarak alınacaktır. Kredi Kartı ile ödeme imkanı yoktur!

Fotoğraflar

Videolar

Fiyatlar

Boğaz Çocuğu Yat

Boğaz Çocuğu Yat
Yemekli 12 Kişi
Kokteyl 12 Kişi

Poyraz Yat

Poyraz Yat
Yemekli 25 Kişi
Kokteyl 30 Kişi

Yıldız Yat

Yıldız Yat
Yemekli 20 Kişi
Kokteyl 30 Kişi

Kıble Yat

Kıble Yat
Yemekli 15 Kişi
Kokteyl 15 Kişi

Misafir Yorumları

Yasin Aydemir (Center Dış Ticaret A.Ş.)

Aşağı yukarı bundan 5 yıl önce yaptığım bir tekne turunda İstanbul boğazı burnumuzdan gelmişti. Bu kötü tecrübeden sonra ince eleyip sık dokuduğum bir araştırma sonunda kafamda yat kiralayacağım şirketi oluşturdum ve ardından Bekir beyle irtibata geçtim. İsteklerim fazla ancak zaman olarak 24 saat bile yoktu. Nihayetinde sözleştiğimiz saatte sözleştiğimiz yerde beliren tekneyle keyifli yolculuğumuz başladı. Öncesiyle sonrasıyla kusursuz ve hatta isteklerimizin üstünde hizmet almanın keyfi güzeldi. Bize de İstanbul'un tadını çıkarmak kaldı. Bekir beyi tanımaktan dolayı çok memnun olmakla beraber artık tek adresimin bu şirket olduğunu belirtmek isterim. Eğer aklında bir gün tekne turu yapmak gibi bir düşüncesi olan varsa bence macera arayıp üçün beşin hesabını yapmasın ki zaten fiyat da hizmete göre gayet makul.. benden söylemesi..


Şevval Giril (Öğrenci)

Çok yakın bir arkadaşımın doğum günü için iletişime geçtik ve sonrası çok iyiydi. Düşünsenize Arnavutköy Balıkçısı’nın önünden sizin için süslenmiş ve hazırlanmış bir yatla boğazda doğum gününüzü kutluyorsunuz. Saatinden bir kaç dk önce içerisine girip rahat rahat süslemelerimizi yapmıştık, dışarıdan getirdiğimiz ürünler dolapta saklandı, güler yüz ve samimiyetle karşılandık. Bir aşağı bir yukarı canımız nerede isterse orada eğlendik. Çok güzel bir rota ve eşsiz manzaralarla turu tamamladık ve harika fotoğraflar çekildik. 16 Haziran 2018. Kesinlikle öneririm. Ama akşama doğru çok esiyor. Yanınıza hırka almayı unutmayın. He bu arada kendi partinizin dj i kendiniz olabilirsiniz!


Ali Özdemir (Bankacı)

Boğaz çocuğu ile tesadüfen karşılaştım, ne güzel bir tesadüftür ki Bekir bey ve çalışma arkadaşlarıyla da bu şekilde tanıştım. Nişanlım ile baş başa  güzel bir vakit geçirmemizde çok yardımcı oldular. Huzurlu, güvenli, sıcak aile ortamındaymışız gibi içten ve samimi bir şekilde karşıladılar bizi. Kaptanımız Oğuzhan bey ve servis yardımcımız Osman bey, çok ilgili, alakalı, kibar ve naziktiler. Bu 3 lü ile yolumuzun kesişmesi ve onları tanımış olmaktan çok mutluyum.  Aslında başta biraz tereddütlerim vardı ama Bekir bey ve ekibi o kadar işlerinde uzman kişiler ki, gerçekten boşuna tereddüt ettiğimi yata bindiğimiz an anladım.  Bundan sonra tercihim ve tavsiyelerim her zaman boğaz çocuğu olacak. Hem kendim hem nişanlım adına bize böyle güzel vakit geçirmek konusunda yardımcı oldukları için boğaz çocuğu ekibi; Bekir bey, Oğuzhan bey ve Osman beye sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. her daim güzel günlerimizi bu ekiple paylaşmaktan mutluluk ve onur duyacağız. Saygılarımla..


Mislina Tarhan

Hayatımın en güzel doğum gününü geçirdiğimi söyleyebilirim. Gerek hizmet olsun gerek güler yüz her şey çok güzeldi. Unutulmaz bir gün yaşadık, herkesin hayatta bir kere böyle bir gün geçirmesi gerekiyor. Eğlence, huzur, kalite her şey bir arada. Öncelikle Bekir bey ve çalışanlara ilgi ve alakaları için teşekkür ederiz. Gelecek yıllarda yine planlayacağımız kesin ve kesinlikle bu şirketten başkası olmaz. Her şeyi tamamıyla hak eden hizmet ve kalite için teşekkürler.


Ecmel Yiğit (Medismart)

Mükemmel organizasyonunuz sayesinde unutulmaz bir gece yaşadık, tekrar tekrar yapmayı isteyeceğimiz ve kalitesine güvendiğimiz eğlence için çok teşekkür ederiz :)


Can Karahisar (Cemre Güzellik Salonu)

Biz fazlasıyla memnun kaldık, herkese özel günlerde tavsiye ederim. İlginiz, alakanız her şey çok güzeldi. En kısa zamanda tekrar benzer bir tur ayarlamak istiyorum..


Tolgahan Uçar (Tolerans Teknik Presleme)

Çok kaliteli bir hizmet aldık. Çalışanların saygısı ve emekleri için teşekkürlerimizi iletiriz. Konuklarım da ayrı ayrı memnuniyetlerini ilettiler. Yat kiralama konusunda ilk sırada yer alacaktır her zaman. Bir başka sefere daha da eğlenceli seferlere.


Nika Katibli (Ev Hanımı)

İstanbul'da yaşayan yabancılar olarak uzun zamandır böyle güzel yatlar ve iyi bir ekip arıyorduk sonunda sizi bulduk.. Her şey için çok teşekkür ederiz, çok memnun kaldık. En kısa zamanda tekrar görüşmek üzere Boğaz Çocuğu..


Mehmet Yuşa Bildik (Bilsu Turizm)

İlgi ve alakanıza,  güler yüzünüze, servis kalitenize bayıldım. Sayenizde kız arkadaşımla harika bir gece geçirdik. Soran arkadaşlarıma kesinlikle tavsiyem Boğaz Çocuğu olacak. Çok teşekkür ederim..


Gülgün Widdows (İngilizce Öğretmeni)

İki yıl  aralıklarla 4 ve 7 numaralı yatlarda kalabalık bir arkadaş grubuyla inanılmaz güzel vakit geçirdik . Gerek yatların kalitesi, gerek mürettebatın güler yüzü ve servis kalitesi bu keyifli anları her yıl tekrarlamamız için yeterli sebeplerdir. Başta Bekir bey olmak üzere herkese çok teşekkürler .


Muhammed Cem Çekerek (Sistem Bant)

İlk iletişime geçtiğim andan itibaren nazik, hızlı ve memnun edici bir hizmet kaliteniz var. Daha önce çok yat kiraladım ancak ilk defa her şeyi bir arada, önceden düşünülmüş şekilde buldum. Size ve ekibinize başarılar diliyorum..


Nez Hasan (Microblading Uzmanı)

Londra'dan İstanbula tatile gelmiştik ve arkadaşımızın doğum gününe son dakika karar verip aynı gün yat turu yapmaya karar verdik. Biraz araştırmadan sonra Bekir beye ulaştık. Kesinlikle tavsiye ederim, yat tam istediğimiz gibiydi, eğlence harikaydı, turdan çok memnun kaldık. Kesinlikle bir daha kullanmak isterim servislerini. 


Engin Denizli - (Denizli Ozalit)

Doğum günü kutlaması için Boğaz Çocuğu'ndan yat kiraladım. Hem yat kalitesi olsun hemde personelin davranışı, güler yüzlülüğü olsun çok hoşnut etti bizleri. Bunun yanında boğaz turu günümüze 5 yıldız ekledi :) Boğaz Çocuğu'na hizmetlerinden dolayı teşekkürü borç bilir, başarılılarının devamını dilerim..


Oktay Altunsoy (Oktaylar Group)

Güzel bir gün geçirdik arkadaşlarımızla, ekip ve yemekler harikaydı. Deniz ve Boğaz’ın tadını cıkaracağınız en güzel şeçimdi yat organizasyonu. Bu keyifli saatler için Boğaz Çocuğu'na teşekkür ederim, her şey mükemmeldi...


Fem Zeynep Ay (Öğrenci)

Doğum günüm için tercih ettiğim Boğaz Çocuğu'na çok teşekkür ediyorum. Bana çok eğlenceli bir gece geçirme fırsatı tanıdılar. Tekne çok temiz ve güzeldi, yapılan servis oldukça profesyoneldi ve ses sistemi de tam istediğimiz gibiydi. Dolayısıyla ben ve arkadaşlarım çok güzel bir gece geçirdik. Herkese tavsiye ediyorum..


Semih Belat (Türkçe-Arapça Tercüman)

Gece geç saat olmasına rağmen bizi kırmadan güzel hizmetiyle bize güzel bir tur düzenleyen Boğaz Çocuğu'na teşekkür ederiz. Yatın temizliği, genişliği ve ulaşımı çok harikaydı. Hizmet süper, ortam süper, her zaman herkese tavsiye ediyorum. Gözünüz arkada kalmadan rezervasyon yapabilirsiniz. Sevdiklerinizle, arkadaşlarınızla güzel bir ortam oluşturabilirsiniz.


Ece Güçlü (Öğrenci)

Doğum günümü sizin turunuzla kutladım ve inanın ki harika saatlerdi. Hem güler yüzlü karşılamanız hem de harika hizmetlerinizden dolayı çok teşekkür ederim umarım ileride güzel organizasyonlarla tekrar bir araya gelebiliriz :)


Menü