Düğün

Düğün

Yatta Düğün

Nikahınızın şahitliğini gökyüzünün ve denizin maviliği yapıyorsa bilin ki; yat ile düğün organizasyonundasınız.

Hayallerinizi süsleyen bir düğün
Gelin ve Damat olarak; olmak isteyebileceğiniz harikulade, nadide ve muhteşem manzarasını yıllarca izlediğiniz İstanbul Boğazının tam ortasında o maviliğin tam kalbinde yatta düğün kulağa nede hoş geliyor.

Yat kiralama sektörünün öncüleri arasında yer alan Boğaz Çocuğu yatta düğün konseptini hazırlarken en az sizin kadar bizleri de heyecanlandırmaktadır.

Yeni hayata yatta düğün ile merhaba
Önceden belirlediğiniz konsept üzerinden, misafirlerinizin gelmeye başlarken siz yeni bir hayata “Merhaba” derken; Boğaz Çocuğu en iyi hizmeti sunmaya devam edecektir. Nikah şahitliğinizi de İstanbul Boğazı ve boğazın masmavi serin suları yapacaktır.

İster nikah günü imzalar atıldıktan sonra, isterseniz nikah memurunu çağırarak yatta Nikah kıyabilirsiniz.
Her yıl yüzlerce gelin ve damadı ağırlıyoruz. Yatta düğün organizasyonu sadece yeni bir trend değil aynı zamanda sürekliliği olan bir tercih sebebi.

İtina ile hazırlanmış Düğün pastasından Lazer gösterisine, misafirlerinizi karşılayan host ve hosteslerden, ses sistemine, özenle hazırlanmış masa düzeninden yat içi ve dışı tüm süslemelere varana kadar unutulmaz, hafızalara kazınacak muhteşem bir düğün için siz sadece “EVET diyeceksniz.

Titiz, güler yüzlü ve profesyonel personelleri ile yıllardır hizmet vermeye devam eden Boğaz Çocuğu Yatta Düğün Organizasyonlarında da sektörünün lideri konumundadır.

Çünkü siz buna değersiniz
Çünkü biz bunu yapabilecek güce sahibiz.

Sıkça Sorular Sorular

Yatta düğün eğlencesinden önce Gelin - Damat çekimleri için şirketimizden yat kiralama ve profesyonel fotoğrafçı hizmeti alabileceğiniz gibi sadece yatı kiralayıp kendi fotoğrafçınızı yanınızda getirebilirsiniz.
Yatta düğün organizasyonlarında yemekli ve kokteyl düzende en fazla 36 kişiyi sorunsuz olarak ağırlayabilirsiniz. Davetiye sayısını bu rakamları baz alarak belirlemelisiniz!
Evet.. Yatta nikah kıymak isteyenler nikah memuru çağırarak bu arzularını gerçekleştirebilirler. Nikah memurunu gelin ve damadın organize etmesi gerekmektedir çünkü şirketimiz bu konuya dahil olmamaktadır.
Nasıl bir düğün pastası istediğinizi şirketimize iletip talep edebileceğiniz gibi dışarıda kendi istediğiniz bir pastanede hazırlatıp yatta personele servis yaptırabilirsiniz.
Usta aşçılarımızın düğün davetlerine özel olarak hazırladığı zengin kokteyl ve yemek menüleri yatta organizasyona dahil edebilir, dışarıdan kendiniz getirebilir ya da istediğiniz catering firmasıyla çalışabilirsiniz.
Yatta iç ve dış kısımların balon ve tüllerle ya da daha farklı konseptlerde süslenmesini şirketimizden isteyebilir ya da kendiniz dilediğiniz gibi düğün süslemesi yapabilirsiniz..
4 saatlik yat kiralama, 10 kişilik alkolsüz kokteyl menü, düğün pastası, balon süsleme, oryantal gösteri ve fasıl ekibi için en uygun yatta düğün fiyatı 14.800 TL'den başlıyor. Eğlenceye yerli alkollü içecekleri limitsiz olarak dahil etmek isterseniz ekstra kişi başı 350 TL daha ödemeniz gerekir.
En kısa süre içinde! Yaz aylarındaki yat kiralama talep yoğunluğunu da dikkate alarak özellikle hafta sonu akşamları planlayacağınız bir organizasyon için haftalar öncesinden rezervasyon yaptırmanız gerekebilir.
Organizasyon için ödemeniz gereken toplam ücretin %50'sini kaparo olarak göndermelisiniz. Ücretin kalan %50'si ise organizasyon günü yatta nakit olarak alınacaktır. Kredi Kartı ile ödeme imkanı yoktur!

Fotoğraflar

Videolar

Fiyatlar

Boğaz Çocuğu Yat

Boğaz Çocuğu Yat
Yemekli 12 Kişi
Kokteyl 12 Kişi

Lodos Yat

Lodos Yat
Yemekli 12 Kişi
Kokteyl 16 Kişi

Karayel Yat

Karayel Yat
Yemekli 15 Kişi
Kokteyl 18 Kişi

Poyraz Yat

Poyraz Yat
Yemekli 25 Kişi
Kokteyl 30 Kişi

Yıldız Yat

Yıldız Yat
Yemekli 20 Kişi
Kokteyl 30 Kişi

Kıble Yat

Kıble Yat
Yemekli 15 Kişi
Kokteyl 15 Kişi

Gündoğusu Yat

Gündoğusu Yat
Yemekli 35 Kişi
Kokteyl 35 Kişi

Keşişleme Yat

Keşişleme Yat
Yemekli 10 Kişi
Kokteyl 10 Kişi

Menü