Evlenme Teklifi

Evlenme Teklifi

Yatta Evlenme Teklifi

Sevdiği adamdan evlenme teklifi alan hiçbir kadın “hayır” diyemez! Hele ki bu teklif boğaz köprüsüne yattan lazer gösterisi ile hiç beklemediği bir anda yapılırsa bu unutulmaz bir sürpriz olur..

Evlilik teklifi cesaret isteyen ve bir o kadar da keyifli anlardan oluşan bir olaydır. Boğaz Çocuğu; sizi cesaretlendirecek, keyfinizi ikiye katlayacak sunumları ve aktiviteleriyle işinizi daha da kolaylaştıracaktır.

Günün veya gecenin hangi vakti olursa olsun... Siz sadece sevdiğinize yapacağınız evlenme teklifine odaklanın geri kalan tüm organizasyon için Boğaz Çocuğu hizmetlerinde kusur etmeyecek ve sizin o “an”larınızı ölümsüz kılacak uygulama ve aktivitelerle heyecanınızı bir coşku seline çevirebilmek için var gücü ile çalışacaktır...

Gelin evlilik teklifini lüks yatta bir peri masalına çevirelim

Profesyonel ekibimiz siz ve sevdiğiniz için önceden planlanmış, üzerinde defalarca düşünülmüş yatta evlenme teklifi organizasyonu ve kesintisiz hizmet anlayışı ile her zaman yanınızda olacaktır.

Teklif öncesi; uzman personellerimiz masa düzeninden, yat içi süslemesine, mumlardan, şamdanlara, isteğiniz üzerine çalınacak müzik parçalarından, konfetilere, lazerle havai fişek gösterisine varana kadar her detayı ayrıntılı bir biçimde organize ederek keyifli anlarınıza ortak olacaktır.

Yıllarca akıllardan çıkmayacak, hafızalarda yer edecek bir organizasyon ile uygun yatta evlenme teklifi fiyatları şimdi Boğaz Çocuğu'nda.

Süpriz Lazerle Evlilik Teklifi

Evlenme teklifi organizasyon konseptlerimizden olan lazer gösterisinde; sevginizi, aşkınızı , sevdiğinizin adını ve evlenme teklifinizi "Boğaz Köprüsü"ne yazıyoruz. Sevdiğinizin "EVET" cevabını ve aşk sözcüklerini köprüye lazer ile yazarken romantik anlarınıza şahitlik ediyor, bu unutulmaz anları video ve fotoğraf çekimi ile ölümsüzleştiriyoruz.

Evlenme teklifinizi uzun yıllar unutulmayacağınız ve yılllar sonra bile hatırlayacağınız özel anlara dönüştürmek bizim işimiz...

Sıkça Sorular Sorular

Profesyonel kişilerden oluşan ekibimiz evlenme teklifi anına yatta sadece sevgilinize söylemek istediğiniz romantik sözleri lazer gösterisi ile boğaz köprüsüne yazarken dahil olmaktadır. Bunun dışında sade boğaz turu ya da yemekli bir organizasyon esnasında sevgilinizin parmağına yüzük takmak istiyorsanız yatta ön tarafta ya da arka havuzda aşk şarkıları eşliğinde dans ederken kendinizi hazır hissettiğinizde evlilik teklifi edebilirsiniz.
Bu konuda kısıtlama yoktur. Tüm istedikleriniz yattan boğaz köprüsüne kelime limiti olmadan kayan yazı şeklinde yazılıp evlenme teklifi gerçekleşene kadar.. Genelde lazer gösterisi 5 dakika sürer..
Balık ya da karışık ızgara seçeneklerimiz mevcuttur. Menülerde 6 çeşit soğuk meze, 2 çeşit ara sıcak, ana yemek olarak balık ya da karışık ızgara, salata, mevsim meyveleri ve içecekler bulunmaktadır.
Talep geldiği takdirde arka havuzdaki masayı siyah ya da kırmızı parlak kumaşla örtüyor, mum ve gül yapraklarıyla sade ama kaliteli bir şekilde süslüyoruz. İsterseniz süslemeyi kendiniz de yapabilirsiniz..
Evet, evlenme teklifi esnasında ve tüm organizasyon süresince yatta istediğiniz şarkıları dinleyebilirsiniz. Bunun için usb getirebileceğiniz gibi bluetooth ile ses sistemine bağlanabilme imkanınız da bulunuyor.
Elbette sizler için tarifi mümkün olmayan evlenme teklifi anlarını ölümsüzleştiriyor, yatta hem masada hem de lazer gösterisi esnasında hiçbir ekstra ücret talep etmeden fotoğraf ve video çekimleri yapıyoruz.
2 saatlik yat kiralama, 2 kişilik alkolsüz yemek menüsü, masa süslemesi, çiçek aranjman, lazer gösterisi ve kemancı için en uygun yatta evlenme teklifi fiyatı 7.050 TL'dir.
En kısa süre içinde! Yaz aylarındaki yat kiralama talep yoğunluğunu da dikkate alarak özellikle hafta sonu akşamları planlayacağınız bir organizasyon için haftalar öncesinden rezervasyon yaptırmanız gerekebilir.
Organizasyon için ödemeniz gereken toplam ücretin %50'sini kaparo olarak göndermelisiniz. Ücretin kalan %50'si ise organizasyon günü yatta nakit olarak alınacaktır. Kredi Kartı ile ödeme imkanı yoktur!

Fotoğraflar

Videolar

Fiyatlar

Boğaz Çocuğu Yat

Boğaz Çocuğu Yat
Yemekli 12 Kişi
Kokteyl 12 Kişi

Meltem Yat

Meltem Yat
Yemekli 15 Kişi
Kokteyl 20 Kişi

Lodos Yat

Lodos Yat
Yemekli 12 Kişi
Kokteyl 16 Kişi

Günbatısı Yat

Günbatısı Yat
Yemekli 28 Kişi
Kokteyl 36 Kişi

Misafir Yorumları

Mehmet Ali Kiper (SMMM)

Tam ve eksiksiz sunum, güler yüzlü hizmet ve yaşadığımız anlar unutulmaz anlardı. Hayatımızın 2 baharında unutulmayacak bir evlilik teklifi gerçekleştirmek istedim. Tekne kiralamak bayan keman eşliğinde yemek yemek ve sunum mükemmeldi. Köprü üzerine lazer yazı ile evlilik teklifi ise mükemmel ötesi bir şeydi. Hanımefendinin evlilik teklifini kabul etmemesi mümkün değil. Tekrar organizasyon yetkililerine bu özel günümüzü muhteşem hale getirmelerinden dolayı çok teşekkür ederiz.


Özlem Kurt (Unique Mimarlık)

Hayatımda gördüğüm en hızlı ve en sorunsuz organizasyon oldu. Almanya'dan gelen kardeşim için evlilik teklifi  organizasyonu istedik.  2 gün içinde tekneye gittiğimizde her şey hali hazırda bizi bekliyordu. Köprü altına lazer ile yazılan evlilik sözcükleri, teknedeki servis veee bizleri şımartan havai fişek gösterisi... Her şey süperdi!  Heee unutmadan, Boğaz Çoçuğu'na çok ama çok teşekkür ederiz.Ali Altay Ulutaş (Boykimsan)

Organizasyonun başından sonuna kadar her şey tam istediğimiz gibi gerçekleşti, yatta bulunan personel de tur boyunca bize her konuda yardımcı olarak çok güzel bir gün yaşattılar. Buradan yat kiralayacak arkadaşlara tavsiyem gözünüz arkada kalmadan bu siteden yat kiralayabilirsiniz.


Ethem Eroğlu (Haker Metal)

Aldığımız tüm hizmetlerden, ilgi ve alakadan kesinlikle memnun kaldım. Her şey istediğimiz gibiydi, kesinlikle tekrar görüşeceğiz. Boğaz Çocuğu'na teşekkürler..


Veli Alkan (İstanbul Grand Airport)

Çok güzel bir yatta muhteşem lazer gösterisiyle evlilik teklifimde bana yardımcı olan Boğaz Çocuğu'na ve bütün personele çok teşekkür ederim .


Yasin Ercil (Makine Mühendisi)

Her aşamasına özen gösterilmiş bir organizasyondu, personelin güler yüzü ve ilgisi başarılıydı. Romantik bir evlilik teklifinde sizi tercih ettiğim için memnunum.


Fatih Aydın (Çekmeköy Belediyesi)

Öncelikle belirtmek istediğim şey ilgi ve alaka çok iyi. Görsel yapımcı, fotoğraf çekimi, yemek sunumu, yat süslemesinden personeline ve benzeri şeylerin hepsi gerçekten çok iyiydi.. Boğaz Çocuğu'ndan tereddüt etmeden güvenle hizmet alabilirsiniz. Tüm çevreme de söylüyorum. Teşekkürler!Melih Özdemir (ÖZ & İL Emlak Otomotiv)

Boğaz Çocugu yöneticisi Bekir bey ve çalışanlarına bizi yatında çok güzel ağırladıkları için  teşekkür  ederim. Hayatımın  en değerli  varlığına evlenme teklifini Boğaz Çocuğu yatında yaptım ve çok memnun kaldığımı  söyleyebilirim. Sevgilisine sürpriz evlenme teklifi etmek isteyen herkese tavsiye ederim, tüm organizasyon en iyi şekilde organize edildi..


Menü