İftar

İftar

Yatta İftar

Lüks olsun diye değil, gösteriş olsun diye değil, farklılık olsun diye sevdiklerinizle beraber yatta İftar keyfine davetlisiniz.

Lüks olsun diye değil, farklılık olsun diye. Hayatınızda yapacağınız en çılgın işlerden biri olsun diye değil, manzarasıyla karşınızda şiir gibi akan boğazın eşsiz güzelliğinin bir kez daha farkına varmak için. Belki de hayatınızda yaşamayı düşündüğünüz ve yaşayamadığınız ender güzel duygulardan birini tatmanız için size yatta iftar açma olanağı sunmaktan onur duyarız..

Hoş geldin Ey Şehr-i Ramazan
Sıcak yaz aylarına denk gelen Ramazan ayında tutmuş olduğunuz oruçlarınızı açmak için beklerken; serin bir meltem havası, masmavi bir denizin ortasında, sevdiklerinizle beraber boğaz turu yaparken, uzman ve yetkin garsonlarımız İftarınızı kusursuz açmanıza yardımcı olacaklardır.

İftar açmanın en güzel taraflarından biri de ailenizle, dostlarınızla ve sevdiklerinizle beraber olmaktır. Onlarla beraber iftar açmak, onlarla beraber eşsiz güzellikteki boğaz manzarasının eşliğinde; geleneklerimizden ve kültürümüzden uzaklaşmadan yeni bir anlayış ve yeni konsept daha: Yatta İftar...

Dilerseniz bireysel, dilerseniz kurumsal iftar yemekleriniz için siz sadece iftar zamanı yatımızda olun.  Geri kalan her şey bizim işimiz.

Biz çeşitliliği aynı yerde barındıran kocaman bir aileyiz ve bu aile sizi yatta iftar yemeğine de bekler.

72 milletten insanın var olduğu ve var olmaya devam edeceği kadim şehir İstanbul’dasınız. İstanbul’un incisi Boğaz’dasınız…

Ve boğazda bir yatın içinde iftar açmanın en doğru adresindesiniz...

Sıkça Sorular Sorular

İftar programı için başlangıç saati sizin tercihinize bağlıdır ancak oruçlu halde yatta uzun süre beklemek istemezseniz ezan okunmasına 30 dakika kala organizasyonu başlatmamız yeterlidir.
Yatta sizleri bekleyen zengin içerikli iftar menüsü detayları şu şekildedir: Çorba, İftar tabağı (2 çeşit peynir, 2 çeşit zeytin, hurma, piknik bal, reçel, tereyağı), Mevsim salata, Çiğ köfte, 3 çeşit meze (güne özel), İçli köfte, Fındık lahmacun, Sigara böreği, Ana yemek (yarım porsiyon adana, yarım porsiyon tavuk, 1 biftek, 1 antrikot), Tatlı, Meyve ve Limitsiz içecekler..
Yatta orucunuzu açıp iftar yapmak için kendi hazırladığınız yemeği yanınızda getirebilirsiniz ancak bu durumda hem servis hem de tur sonu temizlik yapması için garson (200 TL) hizmeti alınmalıdır.
Uzun süreli kiralama yapıldığında iftardan sonra teravih namazını kılmak isteyenleri boğazda sahile yakın camilere yakın yerlerde indirebiliriz. Arzu edilirse namazdan sonra iftar programına yatta devam edilebilir.
2 saatlik yat kiralama ve 2 kişilik zengin iftar menüsü için en uygun yatta iftar fiyatı 5.000 TL'den başlar. İftar programına 4 kişiden oluşan profesyonel fasıl ekibi de dahil edilmek istenirse ilave olarak 2.000 TL daha ödenmesi gerekecektir.
En kısa süre içinde! Yaz aylarındaki yat kiralama talep yoğunluğunu da dikkate alarak özellikle hafta sonu akşamları planlayacağınız bir organizasyon için haftalar öncesinden rezervasyon yaptırmanız gerekebilir.
Organizasyon için ödemeniz gereken toplam ücretin %50'sini kaparo olarak göndermelisiniz. Ücretin kalan %50'si ise organizasyon günü yatta nakit olarak alınacaktır. Kredi Kartı ile ödeme imkanı yoktur!

Fotoğraflar

Fiyatlar

Boğaz Çocuğu Yat

Boğaz Çocuğu Yat
Yemekli 12 Kişi
Kokteyl 12 Kişi

Meltem Yat

Meltem Yat
Yemekli 15 Kişi
Kokteyl 20 Kişi

Lodos Yat

Lodos Yat
Yemekli 12 Kişi
Kokteyl 16 Kişi

Yıldız Yat

Yıldız Yat
Yemekli 20 Kişi
Kokteyl 30 Kişi

Misafir Yorumları

Şevki Erdem (Profesör Doktor)

Dünyanın incisi boğazda, güzel bir Ramazan akşamında iftarda; Boğaz Çocuğu ve ekibinin harika misafirperverliğinde  boğaz turu eşliğinde yaptığımız iftar  benim için unutulmaz bir akşamdı. Yemekler ve servis harikaydı. Size ve ekibinize sonsuz teşekkürler. En kısa zamanda tekrar görüşmek üzere, sevgiler...


Menü