Kahvaltı

Kahvaltı

Yatta Kahvaltı

Masmavi bir gökyüzü ve masmavi bir denizin tam ortasında üstelik yatta kahvaltı keyfinin tadına doyum olmaz.

Günaydın; Kahvaltınızı nasıl alırdınız?
Bilenlerin vazgeçemediği, bilmeyenlerin ise hep merakla yapmak istediği, benzersiz manzarasıyla boğazın tam ortasında kahvaltı seçenekleri arasında yer alan yatta kahvaltı etkinlik favorileriniz arasındaki yerini alacaktır.

Özel ve özenle demlenmiş çayın tadı, birbirinden farklı, leziz ve ağız tadınıza uygun yöresel ve organik kahvaltı çeşitleri ile deniz üstünde, üstelik sabah rüzgarı ve boğazın eşsiz manzarasının içinde masanız hazır.

İsteğinize bağlı olarak; serpme kahvaltı veya açık büfe kahvaltı çeşitlerimizden birini tercih edebilir ve kahvaltı ile başlayan gününüzü çok daha güzel geçirebilirsiniz.

Lezzeti ve çeşitliliği ile iştah açıcı ve göz kamaştırıcı manzarası ile boğazın tam ortasında yatta kahvaltı keyfi Boğaz çocuğu konseptinin en çok tercih edilen organizasyonları arasında yer almaktadır.  

Kahvaltı masanızı sanata dönüştürüyoruz
Hizmet almanın en güzel tarafı; size sunulan olanakların; kesintisiz ve kusursuz olmasıdır. Bizi tercih etmenizdeki en önemli unsur kahvaltı masanızı sanata dönüştürüyor olmamızdır. Her masa bizim için ayrı bir tuvaldir.

Profesyonel garson hizmetlerini aldığınız Yatımızda Kahvaltı masaları eşsiz paha biçilemez tablolar gibi özenle ve size özel hazırlanmaktadır. Yöresel Peynir, Zeytin ve zeytinyağı çeşitleriyle seçilen ve kahvaltı masalarına özel müziklerimizle dilediğiniz herhangi bir sabah Yatta Kahvaltı keyfini tadabilir, Boğazın eşsiz güzelliğinin keyfine varabilirsiniz. 

Kahvaltı sonrası Boğaz manzarası eşliğinde kahve keyfi için sizleri de Boğaz Çocuğu’na bekleriz.

Peki siz; kahvaltınızı hangi yatımızda alırdınız?

Sıkça Sorular Sorular

Evet, zengin ve kaliteli içeriğe sahip kahvaltı menümüz ile yatta bireysel ve kurumsal organizasyonlara en güzel şekilde ev sahipliği yapıyoruz. Kahvaltı menüsü detaylarına menüler sayfasından bakabilirsiniz.
İsteyen misafirler kendi kahvaltı malzemelerini yanlarında getirebilirler ancak bu durumda kiralık yatta mutfak araç gereçleri kullanılacaksa şirketimizden garson hizmeti alınması gerekir. 1 adet garson 150 TL'dir.
Kahvaltı süresince düşük seyir hızında boğaz turu yapılırken hem manzaranın keyfini çıkaracaksınız hem de yatta boğazın temiz ve iştah açıcı havasını ciğerlerinize dolu dolu çekeceksiniz..
2 saatlik yat kiralama ve 2 kişilik zengin kahvaltı menüsü için en uygun yatta kahvaltı fiyatı 4.500 TL ile başlamaktadır. Masanın romantik şekilde mum ve kuru gül yapraklarıyla süslenmesini isterseniz ek olarak 250 TL, pasta 300 TL, balon süsleme 1.000 TL, kemancı çağırırsanız 1.000 TL daha ödeme yapmalısınız.
En kısa süre içinde! Yaz aylarındaki yat kiralama talep yoğunluğunu da dikkate alarak özellikle hafta sonu akşamları planlayacağınız bir organizasyon için haftalar öncesinden rezervasyon yaptırmanız gerekebilir.
Organizasyon için ödemeniz gereken toplam ücretin %50'sini kaparo olarak göndermelisiniz. Ücretin kalan %50'si ise organizasyon günü yatta nakit olarak alınacaktır. Kredi Kartı ile ödeme imkanı yoktur!

Fotoğraflar

Videolar

Fiyatlar

Boğaz Çocuğu Yat

Boğaz Çocuğu Yat
Yemekli 12 Kişi
Kokteyl 12 Kişi

Meltem Yat

Meltem Yat
Yemekli 15 Kişi
Kokteyl 20 Kişi

Lodos Yat

Lodos Yat
Yemekli 12 Kişi
Kokteyl 16 Kişi

Yıldız Yat

Yıldız Yat
Yemekli 20 Kişi
Kokteyl 30 Kişi

Kıble Yat

Kıble Yat
Yemekli 15 Kişi
Kokteyl 15 Kişi

Gündoğusu Yat

Gündoğusu Yat
Yemekli 35 Kişi
Kokteyl 35 Kişi

Misafir Yorumları

Deniz Tunçbilek (Türk Silahlı Kuvvetleri)

İnternet üzerinden yaptığımız araştırma sonucu bulduğumuz bu siteden yat kiraladık. Yaptığımız yat turundan çok memnun kaldık. Yat muhteşem, çalışanlar güler yüzlü ve ilgili. Ailecek çok rahat ederek güzel bir kahvaltı yapmamızı sağladılar. Öyle çok memnun kaldık ki ikinci bir sefer daha gelip aynı yat ve ekiple öğlen yemeği için bir yat turu daha yapmanın keyfini yaşadık. Herkese kesinlikle tavsiye ederiz. Boğaz Çocuğu ile yat keyfi bir harika..


Zehra Sunar (Çevre Mühendisi)

Kesinlikle tavsiye ediyorum. Bizimle ilgilenen Bekir beyden tutun kaptanından personeline kadar hepsi anlayışlı, güler yüzlü idi. Yemekleri gayet güzeldi, kahvaltıyı tavsiye ediyorum. Özellikle kaptanın bizi kırmayıp akıntıya rağmen Kız Kulesi'ne kadar ilerlemesi ayrıca bir jest idi. Bizim açımızdan çok güzel ağırlandık, hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bundan sonraki yapacağım bütün organizasyonları Boğaz Çocuğu ile yapacağımdan şüphem yok :)


Kadriye Demet Bilgi (Süzen Tekstil)

Hayatımda bu kadar keyif alarak bir gezi yapmadım her şey süperdi. Hizmet 10, eğlence 10, dinlenme 10, Rahatlık 10.. Kahvaltı süper hele menemen can!


Menü