Konaklama

Konaklama

Yatta Konaklama

Üstünüzde parlament mavisi saten bir gece, altınızda ay ışığıyla parıldayan huzur dolu bir deniz… Uyandığınızda kendinizi rüyada zannedebilirsiniz ama rüya değil, gerçek.

Boğaz Çocuğu Yat Kiralama, şimdi bir hayalinizi daha gerçeğe dönüştürüyor. Dünyanın incisi Boğaziçi’nde ya da Prens Adaları’nın açıklarında yatta, büyüleyici güzelliklerle dolu bir konaklama sunuyor. Evli çiftlere özel bu hizmet ile ister eşinizle baş başa, ister çocuklarınız ya da aile dostlarınızla bir arada 2 master kamaraya sahip yatlarımızda konaklayabilir, deniz üstünde unutulmaz bir gece geçirebilirsiniz.

İstanbul’un efsanelerini bir de gece denizden görün…

12 saatlik gece konaklamalı yat kiralama hizmetimizin ilk iki saati Boğaz turuyla başlıyor. Hera ile Leandros’un aşkına tanıklık etmiş Kız Kulesi’ni, asırladır Boğaz girişini gözetleyen ve dünyanın ilk uçuşuna ev sahipliği yapan Galata Kulesi’ni, iki kıtayı birbirine bağlayan Boğaz köprülerini, ışıkları deniz üzerinde bir yanıp bir sönen saray ve yalıları gece görmenin ayrıcalığını yaşıyorsunuz. Ardından Beykoz ya da Prens Adaları’nın açıklarına demir atıyor ve geceyi orada geçiriyorsunuz. Sabah, tazelik ve enerji veren deniz havasıyla güne uyanıyor, nefis bir kahvaltı ile kendinizi ödüllendiriyorsunuz.

Konforlu bir gece için gereken her şey elinizin altında

Yatlarımızda konforunuz için aradığınız her şey mevcut. Wc, banyo, buzdolabı, su yapıcı, jeneratör, mutfak ve ekipmanları, ısıtma ve soğutma sistemleri ile ses sistemleri kullanımınıza hazır. Konaklamanıza çay-kahve ikramı dahil. Kısacası muhteşem bir gece için her şey tamam. Akşam yemeği, özel müzik gibi ek hizmetleri için bize önceden haber vermeniz yeterli. Siz yeter ki isteyin, biz size ve sevdiklerinize hep hatırlanacak güzel bir gece yaşatmaya söz veriyoruz.

Sıkça Sorular Sorular

Evet, konaklama hizmetimizden faydalanabilmeniz için evli çift olmanız gerekiyor. Resmi evlilik dışındaki birliktelikler için yatlarımızda konaklama hizmeti vermiyoruz.
Konaklamak için yata en erken 20:00'da giriş yapılıp ertesi gün en geç 12:00 gibi yattan ayrılmış olunması gerekiyor. 3-4 saatlik bir boğaz turu yapıldıktan sonra konaklanacak yerde demir atılır.
Konaklama gecesinde yatta akşam yemeği sabahında da kahvaltı menüsünü ücretsiz olarak ikram ediyoruz. Ayrıca konaklama süresince yatta alkolsüz içecekler limitsiz olarak ücretsiz şekilde servis edilmektedir.
Konaklama süresince yatta personel (kaptan ve gemici) hariç yabancı hiç kimse bulunmayacağından huzur ve güven içinde vakit geçireceksiniz.
12 saatlik yat kiralama, en fazla 4 kişilik misafir grubuna sabah kahvaltısı ve akşam yemeği ikramı için en uygun yatta konaklama fiyatı 20.000 TL'dir.
En kısa süre içinde! Yaz aylarındaki yat kiralama talep yoğunluğunu da dikkate alarak özellikle hafta sonu akşamları planlayacağınız bir organizasyon için haftalar öncesinden rezervasyon yaptırmanız gerekebilir.
Organizasyon için ödemeniz gereken toplam ücretin %50'sini kaparo olarak göndermelisiniz. Ücretin kalan %50'si ise organizasyon günü yatta nakit olarak alınacaktır. Kredi Kartı ile ödeme imkanı yoktur!

Fotoğraflar

Fiyatlar

Boğaz Çocuğu Yat

Boğaz Çocuğu Yat
Yemekli 12 Kişi
Kokteyl 12 Kişi

Yıldız Yat

Yıldız Yat
Yemekli 20 Kişi
Kokteyl 30 Kişi

Gündoğusu Yat

Gündoğusu Yat
Yemekli 35 Kişi
Kokteyl 35 Kişi

Menü