Nişan

Nişan

Yatta Nişan

Seven kalpleri birbirine daha da yakınlaştıran nişan organizasyonları için en doğru adres.

Birbirlerine söz vermiş çiftlere özel
Aşkla bakan gözler, birbirleri için ruh ikizlerini bulmuş yürekler, birbirlerine söz vermiş çiftlere özel yatta nişan organizasyonları Boğaz Çocuğu Konseptinin özel yat kiralama organizasyonlarından sadece biri.

Evlilik yolunda atılan ilk adımlarınızı birde denizin üstünde atmayı deneyin. Dilerseniz Aile arasında, dilerseniz dostlarınız ve sevdiklerinizle beraber yapılacak nişan töreni için bu zamanın ruhunu yakalamak adına yatta nişan organizasyonlarımız için önceden rezervasyon yapmanız gerek. 

Yüzükleriniz ve yatınız hazır
Aileler anlaşmış, gün alınmış, nişan yüzükleri paketlenmiş… Size de her şey tanıdık ve olağan gelmiyor mu? O halde yapılması gereken tek şey olağanüstü bir organizasyon için, muhteşem bir gece için Boğaz Çocuğunu arayıp aktiviteler ve etkinlikler hakkında bilgi almaktır.

Dilerseniz yemekli-yemeksiz, içkili-içkisiz, yat içi ve yat dışı süslemelerle, misafirleri karşılayacak host veya hosteslerle, canlı müzik eşliğinde veya sevdiğiniz müzikleri ses sistemini kullanarak misafirlerinize dinleterek, dilerseniz lazer gösterisi, volkan gösterisi ve boğazın serin esen rüzgarına karşı harikulade bir geceyi talep edebilirsiniz.

Yatta Nişan organizasyonumuzu gerçekleştirirken; iki kıtayı birbirine bağlayan İstanbul Boğazında hem görsel bir ziyafet çekeceksiniz hem de misafirlerinize unutulmaz anları hediye edeceksiniz.

4 Mevsim, 12 ay, 365 gün sizin için yatlarımız hazır. Siz SÖZ alın yeter, yat kiralama hizmeti bizim işimiz.

Sıkça Sorular Sorular

Yatta nişan merasimlerinde yemekli ve kokteyl düzende en fazla 36 kişiye kadar ağırlayabilme imkanı olduğundan nişan töreninize davet edeceğiniz misafir sayısını bu rakama göre belirlemelisiniz
Nişan pastasını dilediğiniz şekilde dışarıda yaptırıp yatta ikram edebileceğiniz gibi şirketimize de istediğiniz özelliklerde nişan pastası siparişi verebilme imkanınız da bulunmaktadır.
Yemek hizmetini şirketimizden alabileceğiniz gibi yatta yiyecek ve içecek organizasyonu için kendi istediğiniz bir catering firmasıyla çalışabilme özgürlüğüne de sahipsiniz.
Yatta masa ile iç ve dış mekanların nişan merasimine uygun olarak süslenmesi hizmetini ek ücret ödeyerek şirketimizden alabileceğiniz gibi yata zarar vermeden kendiniz yapabilir ya da organize edebilirsiniz.
Yatta nişan organizasyonu süresince profesyonel kişilerin fotoğraf çekmesi ve video kaydı alması için şirketimizden destek alabilir ya da kendi arzu ettiğiniz kişileri yata getirerek onlarla çalışabilirsiniz.
4 saatlik yat kiralama, 10 kişilik alkolsüz yemek menüsü, nişan pastası, balon süsleme ve profesyonel fasıl ekibi için en uygun yatta nişan fiyatı 14.800 TL'den başlamaktadır. Menüye yerli alkollü içecekler limitsiz olarak eklenirse kişi başı 350 TL ilave ücretler ödenmesi gerekir.
En kısa süre içinde! Yaz aylarındaki yat kiralama talep yoğunluğunu da dikkate alarak özellikle hafta sonu akşamları planlayacağınız bir organizasyon için haftalar öncesinden rezervasyon yaptırmanız gerekebilir.
Organizasyon için ödemeniz gereken toplam ücretin %50'sini kaparo olarak göndermelisiniz. Ücretin kalan %50'si ise organizasyon günü yatta nakit olarak alınacaktır. Kredi Kartı ile ödeme imkanı yoktur!

Fiyatlar

Boğaz Çocuğu Yat

Boğaz Çocuğu Yat
Yemekli 12 Kişi
Kokteyl 12 Kişi

Lodos Yat

Lodos Yat
Yemekli 12 Kişi
Kokteyl 16 Kişi

Karayel Yat

Karayel Yat
Yemekli 15 Kişi
Kokteyl 18 Kişi

Poyraz Yat

Poyraz Yat
Yemekli 25 Kişi
Kokteyl 30 Kişi

Yıldız Yat

Yıldız Yat
Yemekli 20 Kişi
Kokteyl 30 Kişi

Kıble Yat

Kıble Yat
Yemekli 15 Kişi
Kokteyl 15 Kişi

Gündoğusu Yat

Gündoğusu Yat
Yemekli 35 Kişi
Kokteyl 35 Kişi

Menü