Yüzme Turu

Yüzme Turu

Yatta Yüzme Turu

Kızgın asfalttan, serin sulara yolculukla günübirlik yüzme turu organizasyonları tam aradığınız o güzel günü size vadediyor..

Serinlemenin tam yeri tam zamanı
Sıcak bir hava, kavurucu bir güneş ve Marmara denizinin serin suları… Sizler için yatta organize ettiğimiz yüzme turu sayesinde; açık denizde kulaç atmanın, serinlemenin ve keyifli anların tadına varacaksınız…

Tertemiz, pırıl pırıl İstanbul Boğazı ya da Adalar koylarının etrafında yüzmenin ne demek olduğunu kelimelerle ifade etmekte güçlük yaşıyoruz. Hangi cümle ya da hangi kelime İstanbul Boğazı'nda yüzmenin Adalar koylarında keyifle kulaç atmanın tadını anlatabilir ki. Belki Mutluluğun resmini yapamayabiliriz ancak mutluluğu boğazda demirlemiş olan yatlarımızla ayağınıza getirebiliriz.

Yolculuk başlıyor
Kiraladığınız yatta yüzme turu için çıktığınız bu yolculukta; önce martılar size selam verir. Ardından hareket başlar, boğazın eşsiz güzelliği karşısında rüzgar yüzünüzü okşar; sanki güneşin kavurucu sıcağını hafifletmek ister gibi.

Kiralık yatlarımızdaki tüm uzman personellerimiz; hizmetinize hazır beklerler ve talep ettiğiniz yere varıldığında artık günün tadı çıkarmak size kalıyor…

Yatta yemekli-yemeksiz, alkollü-alkolsüz organize ettiğimiz yüzme turu organizasyonları ile siz ve sevdiklerinize unutulmaz anları yaşatmak için çalışıyoruz.

Boğazda ve Adalar koylarında günübirlik olarak düzenlediğimiz yüzme turu, bireysel ve gruplar harici dışarıdan kimse alınmamaktadır. Bu da sizleri rahat, huzurlu ve güven içinde yüzmenizi sağlayacaktır.

Siz yüzerken bizde sizin için yeni yepyeni yüzme turlarını organize etmeye başladık bile.

Çünkü biz Boğaz Çocuğuyuz..

Adalar ve Boğazda günübirlik yüzme turu için lüks yatta sizi bekliyoruz..

Sıkça Sorular Sorular

Yüzme turu sabah 10:00 ya da talep olursa 09:00'da başlayıp akşam üzeri 18:00'a kadar toplamda 8 ya da 9 saat sürer. Akşam turları 19:00'dan itibaren başladığı için en geç 18:00'da yat terk edilmelidir.
Boğazda yüzmek isteyenleri Karadeniz kıyılarındaki Poyrazköy tarafındaki Keçilik, Fil Burnu ve Büyük Liman koylarına, Adalar'da denize girmek isteyenleri de Büyük Ada, Çam Koyu ya da Kaşık Adası'na götürüyoruz.
Genelde en sakin ve denizi temiz olan yerleri tercih edip tüm zamanı orada geçiriyoruz ancak misafirler isterse birden fazla koyda da demir atabiliriz.
Talep gelirse yat kirasının üstüne ek ödeme alınarak kahvaltı ikramı yapabiliriz ancak öğlen yemeğini kendiniz getirebilir ya da yüzmek için gidilen yerde inerek restoranda yiyebilirsiniz.
Hayır, Adalar ya da Boğazda yüzme turu hafta içi de yapılsa hafta sonu da yapılsa seçtiğiniz yatın günlük kiralama ücretlerinde hiçbir değişiklik olmamaktadır.
8 saatlik yat kiralama ve en fazla 10 kişilik arkadaş grubu için en uygun fiyatlar Boğaz 14.000 TL ve Adalar 15.000 TL'den başlamaktadır. Kahvaltı menüsü için ekstra kişi başı 250 TL, kokteyl menü 200 TL ve yemek menüsü için 350 TL daha ödenmesi gerekir. Yüzme turlarında alkollü içecekler menülere dahil edilmeyip kadeh başı satışları yapılmaktadır.
En kısa süre içinde! Yaz aylarındaki yat kiralama talep yoğunluğunu da dikkate alarak özellikle hafta sonu akşamları planlayacağınız bir organizasyon için haftalar öncesinden rezervasyon yaptırmanız gerekebilir.
Organizasyon için ödemeniz gereken toplam ücretin %50'sini kaparo olarak göndermelisiniz. Ücretin kalan %50'si ise organizasyon günü yatta nakit olarak alınacaktır. Kredi Kartı ile ödeme imkanı yoktur!

Fotoğraflar

Videolar

Fiyatlar

Boğaz Çocuğu Yat

Boğaz Çocuğu Yat
Yemekli 12 Kişi
Kokteyl 12 Kişi

Meltem Yat

Meltem Yat
Yemekli 15 Kişi
Kokteyl 20 Kişi

Lodos Yat

Lodos Yat
Yemekli 12 Kişi
Kokteyl 16 Kişi

Yıldız Yat

Yıldız Yat
Yemekli 20 Kişi
Kokteyl 30 Kişi

Misafir Yorumları

Yeşim Öykü Anıl (Öykü Yapı A.Ş.)

Güzel günümüzü daha da güzel hale getiren harika bir organizasyondu. Yüzme turumuzu organize eden ve çalışan tüm arkadaşlar güler yüzlü ve çok ilgililerdi. Bir sonraki turu dört gözle bekliyoruz. Boğaz çocuğuna her şey için tekrardan teşekkürler.


Eray Maçin (PLN Ambalaj)

Bizler İstanbul’da yaşayan ama İstanbul'u yaşamakta zorlananlar için 3 tarafı denizlerle çevrili ülkemizin mükemmel bir ayrıntısında buluşmak bence, denizde olmak, Adalar'ın çevresinde yat ile dolaşmak . İşte böyle bir ayrıntıda buluştuk sizlerle ve mükemmel bir ağırlama  ile karşılaştık . Biz sadece 8 saat tatil yaptık; günün , haftanın hatta hatta ayın yorgunluğunu attık sayenizde üzerimizden . Güneye inmek oralarda yat ve tatil yapmak alıştığımız bir olgu idi . Ama gördüm ve hissettim ki bana yarım saat mesafede mükemmel bir çözüm daha varmış ; tüm mürettebata ve ilgili tüm kişilere gösterdikleri misafirperverlikten ve bizlere harika bir gün yaşattıklarından teşekkür ederiz . 


Can Kayacı (SBS Shipbrokers)

Yatı kiralama aşamasından en sona kadar her şey çok güzel ve sorunsuz geçti. Kiralamak için telefonda iletişim kolay oldu. Yat seçeneklerin fazla olması ayrı bir avantaj.  Bizi Tarabya otelin iskelesinden zamanında gecikmesiz aldılar. Kaptan ve yanındakiler güler yüzlü ve yardımcı idiler. Tekrar yat kiralamaktan şüphemiz yok Boğaz Çocuğu'ndan..


Menü