Sıkça Sorulan Sorular

Acaba yatta ses sistemi var mı, yat kiralama ücretine garson dahil mi, maksimum kaç kişilik bir organizasyon olabilir gibi merak ettiğiniz tüm sorulara cevapları burada bulabileceksiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Ödemelerimiz yalnızca nakit kabul edebiliyoruz.
Seçtiğiniz kiralık yatı istediğiniz gün ve saatler arasında kendi adınıza rezerve etmek için yapmanız gereken bizlerle görüştükten sonra organizasyon için ödemeniz gereken toplam ücretin yarısını firmamıza kaparo olarak göndermenizdir. Kalan diğer yarı ücret ise organizasyon günü yatta nakit olarak alınacaktır. Ödemeyi EFT / Havale yaparak banka yoluyla ya da ofisimize gelerek elden yapabilirsiniz.
Mümkün olan en kısa süre içinde! Yaz aylarındaki yat kiralama talep yoğunluğunu da dikkate alarak özellikle hafta sonu yapmayı planladığınız organizasyonlar için haftalar hatta aylar öncesinden rezervasyon yaptırmanız gerekebilir.
Hayır.. Kaptan ve yakıt ücretleri ödediğiniz fiyatların içine dahil edildiğinden bunlar için ek bir ücret ödemeniz gerekmiyor.
Hayır, kelime limiti yok. İstediğiniz kadar uzunluktaki cümleyi kayan yazı şeklinde boğaz köprüsünün altına yansıtabiliyoruz.
Evet.. Yatta nikah kıymak isteyenler nikah memuru çağırarak bu arzularını gerçekleştirebilirler. Nikah memurunu gelin ve damat organize edecektir.
Boğaz köprüsünün altına yazılmasını istediğiniz cümlelerin yazılması , video ve fotoğraf çekimi ortalama 10 dakika kadar sürmektedir.
Elbette.. Organizasyon günü bayan garsonlarımızın programı müsait olduğu takdirde tur süresince sizlere hizmet edebilirler.
Elbette.. Verimli bir iş yemeği ve toplantı organizasyonu yapabilmeniz için gereken sessiz ortam tarafımızca sağlanmaktadır.
İstediğiniz özelliklerdeki pastanın siparişini firmamıza verebileceğiniz gibi kendiniz de getirebilirsiniz.
Evet, kiralık yatlar menü hizmeti alınmadan kiralanarak dışarıdan yiyeceklerle birlikte içecekler de getirebilirsiniz. Ancak bu durumda kiralık yatın mutfak malzemelerini (tabak, bardak, çatal, bıçak, kaşık vb.) kullanmak isterseniz hem servis yapması hem de organizasyon sona erdiğinde yatı, mutfağı ve malzemeleri temizlemesi için firmamızın önerdiği sayıda garson hizmeti almanız gerekecektir. Kaç adet garson alınması gerektiği tura katılan kişi sayısıyla doğru orantılıdır. 10 kişiye kadar olan gruplar için 1 garson yeterli olacaktır ve kendisine ödenmesi gereken ücret 150 TL'dir. Kullan at malzemeler getirip yatın mutfak malzemelerini kullanmaz iseniz garson alma mecburiyeti ortadan kalkacak, müşteri talebi olduğu takdirde yine ücreti ödenerek tura dahil edilecektir.
Hayır.. Zengin ve kaliteli içeriğe sahip menü ikramlarını Beylerbeyi'nde bulunan Ziya Şark Sofrası restoranından hazır olarak alıyor ve hemen servis ediyoruz.
Evet.. Arzu eden misafirleri kendi canlı müzik ekiplerini (fasıl, keman, gitar vb.) yanlarında getirebilirler. Bunun için firmamıza ekstra bir ücret ödenmesi gerekmez.
Evet.. Yatta kalıcı bir iz bırakmamak şartıyla yatı siz ya da arkadaşlarınız dilediğiniz gibi süsleyebilirsiniz..
Yüksek kaliteli ses sistemi filomuzdaki tüm kiralık yatlar için vazgeçilmezidir, ihtiyacınızı karşılayabilecek kalitede ses sistemi tüm ekonomik ve lüks yatlarda mevcuttur. Ses sisteminden ücretsiz olarak yararlanabilir. Cd, usb, ipad ya da laptop ile sevdiğiniz müzikleri dinleyebilirsiniz. Ses sistemine bluetooth ile bağlanma imkanı da olduğundan arzu eden kişiler cep telefonlarından da müzik dinletisi yapabilirler.
Kiralık yatın yanaşma imkanı olan her yeri başlangıç ve bitiş noktası olarak kullanabiliriz. Ancak yatın bağlandığı yere uzak mesafedeki yerlerden yata binmek ya da iniş yapılmak istendiğinde ya yolda geçen zaman organizasyon süresinden sayılır ya da ekstra ücretler ödenmesi gerekir. İskele ve marina gibi ücretli yerlerin kullanılması istendiğinde buralarda ödenmesi gereken ücret de sizlere aittir.
Boğazda yüzmek isteyenleri Karadeniz kıyılarında bulunan Poyrazköy tarafındaki Keçilik, Fil Burnu ve Büyük Liman koylarına, Adalar'da denize girmek isteyenleri de Büyük Ada, Çam Koyu ya da Kaşık Adası'na götürüyoruz.
Seçtiğiniz yat istediğiniz gün ve saatler arasında müsait durumda ise yani bir başkası kendi organizasyonu için rezerve etmediyse, hiç bir saat aralığı limit olmadan kiralama yapabilirsiniz.
Yat kiralama için belirlenen en az kiralama süresi 2 saattir. 2 saatten daha kısa süreli kiralama yapmak isteyenlerin de 2 saatlik kiralama ücretini ödemeleri gerekir.