Sıkça Sorulan Sorular

Acaba yatta ses sistemi var mı, yat kiralama ücretine garson dahil mi, en fazla kaç kişilik bir organizasyon olabilir gibi merak ettiğiniz tüm sorulara cevapları buradadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Seçtiğiniz yatı istediğiniz gün ve saatler arasında kendi adınıza rezerve etmek için yapmanız gereken şey: ekibimizle görüştükten sonra organizasyon için ödemeniz gereken toplam ücretin yarısını kaparo olarak göndermektir. Ücretin kalan diğer yarısı ise organizasyon günü yatta nakit olarak alınacaktır. Ödemeyi EFT / Havale yaparak banka yoluyla gönderebilir ya da ofisimize gelerek elden verebilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme yapma imkanı yoktur!
En kısa süre içinde! Yaz aylarındaki yat kiralama talep yoğunluğunu da dikkate alarak özellikle hafta sonu akşamları planlayacağınız bir organizasyon için haftalar hatta aylar öncesinden rezervasyon yaptırmanız gerekebilir.
Yemek organizasyonu için ödenmesi gereken ücret kişi sayısı, kiralanan yat, kiralama süresi, menü ve ek hizmet tercihleri dikkate alınarak hesaplandığından standart fiyatlar söz konusu değildir. Tamamen kendi tercihlerinize göre bir yatta iş yemeği paketi hazırlayarak fiyat teklifi almak isteseniz hemen alt kısımdaki ya da kiralık yatlar bölümündeki yatların detay sayfasına giderek oradaki fiyat hesaplama tablosunu basit bir şekilde kullanabilirsiniz.
Misafirlerin talebine göre tüm organizasyon süresince boğazda yat turu yapılabileceği gibi kısa bir gezintiden sonra dalga almayan sakin bir yerde demir atılıp yemek yendikten sonra toplantıya geçilebilir..
Yatta yemek pişirme imkanı olmadığı için öğlen ve akşam yemeği menülerini Beylerbeyi sahilinde bulunan Ziya Şark Sofrası restorandan hazır halde alıp hemen sıcak olarak servis ediyoruz.
Elbette.. Verimli bir iş yemeği ve toplantı organizasyonu yapabilmeniz için gereken sessiz ortam tarafımızca sağlanmaktadır.
Bu sorunun cevabı kiralamak istenilen yat, kiralama süresi, kişi sayısı, menü ve ekstra hizmet tercihlerine göre değişiklikler göstereceğinden: bu sayfanın alt kısmındaki ve kiralık yatlar bölümünde listelenen yatların detay sayfasına giriş yapıp oradaki fiyat hesaplama tablosunu kullanarak kendi yatta fasıl paketinizi hazırlamanız daha doğru olacaktır. Paketi hazırlarken ekstra hizmetler kısmından fasıl ekibini işaretlemeyi unutmayın!
Evet.. Arzu eden misafirlerimiz kendi fasıl ekiplerini yanlarında getirebilirler. Bunun için firmamıza ekstra bir ücret ödenmesi gerekmez.
Fasıl ekibini yatta doğum günü, evlilik yıldönümü, mezuniyet, iş yemeği, düğün, nişan, bekarlığa veda, akşam yemeği ve benzeri tüm organizasyonlara dahil edebilirsiniz..
Evet, organizasyon süresince fasıl ekibi çaldığı yavaş ve hareketli şarkılarla size eşlik edecekler. Arada bir soluklanmak için dinlendiklerinde yatın ses sistemi devreye girecektir..
4 kişiden oluşan profesyonel fasıl ekibinde kanun, klarnet, bağlama ve darbuka sanatçıları yer almaktadır. Misafirlerimizden talep gelirse ekipte ekleme ya da çıkarma yapabiliriz.
Kiralanan yat, kiralama süresi, kişi sayısı, menü ve ekstra hizmet tercihlerine göre yatta düğün fiyatları değişiklik gösterdiğinden burada kesin rakamlar yazmak doğru olmayacaktır. Kendi talepleriniz doğrultusunda hızlıca yatta düğün paketi oluşturarak şirketimizden anında fiyat teklifi almak isterseniz hemen alttaki ve sitemizin kiralık yatlar sayfasındaki yatların detay kısmında bulunan fiyat hesaplama aracını kolaylıkla kullanabilirsiniz.
Yatın iç ve dış kısımlarının balon ve tüllerle ya da daha farklı konseptlerde süslenmesini şirketimizden isteyebilir ya da kendiniz dilediğiniz gibi halledebilirsiniz..
Usta aşçılarımızın düğünlere özel olarak hazırladığı zengin içerikli kokteyl ve yemek menüleri organizasyona dahil edebilir, dışarıdan kendiniz getirebilir ya da istediğiniz catering firmasıyla çalışabilirsiniz.
Nasıl bir pasta istediğinizi şirketimize iletip talep edebileceğiniz gibi dışarıda kendi istediğiniz bir pastaneye sipariş verip yaptırabilirsiniz de..
Evet.. Yatta nikah kıymak isteyenler nikah memuru çağırarak bu arzularını gerçekleştirebilirler. Nikah memurunu gelin ve damat organize edecektir.
Farklı kapasite ve özelliklerdeki kiralık teknelerimizde yemekli olarak 25 kişi, kokteyl şeklinde de en fazla 30 kişiyi sorunsuz olarak ağırlayabilirsiniz. Davetiye sayısını bu rakamları baz alarak belirlemelisiniz!
Yatta Gelin - Damat ve Düğün eğlencelerinin fotoğraf/video çekimleri için şirketimizden yat kiralama ve fotoğrafçı hizmeti alabileceğiniz gibi sadece yat kiralayıp kendi fotoğrafçını da yanınızda getirebilirsiniz.
Nişan organizasyonu için ödenecek toplam ücret kişi sayısı, tur süresi, menü, ekstra hizmetler ve kiralık yat seçimine göre değişiklikler göstereceğinden standart fiyatlar söz konusu değildir. Nişan törenleri için kiraya verdiğimiz yatların her birine ne kadar ödeme yapmanız gerektiğini öğrenerek yatta nişan paketi hazırlamak için alt kısımda ve kiralık yatlar sayfasında listelenen yatların fiyat hesaplama tablolarını kullanabilirsiniz.
Organizasyon süresince profesyonel kişilerin fotoğraf çekmesi ve video kaydı alması için şirketimizden destek alabilir ya da kendi arzu ettiğiniz kişileri yata getirerek onlarla çalışabilirsiniz.
Masa ile yatın iç ve dış mekan süsleme hizmetlerini ek ücret ödeyerek şirketimizden alabileceğiniz gibi kendiniz yapabilir ya da organize edebilirsiniz.
Yattaki yiyecek ve içecek organizasyonu için kendi istediğiniz bir catering firmasıyla çalışabilme özgürlüğüne sahipsiniz.
Elbette, nişan pastasını dilediğiniz şekilde dışarıda yaptırıp yata getirebileceğiniz gibi şirketimize de istediğiniz özelliklerde bir pasta siparişi verebilme imkanınız da bulunmaktadır.
Kiralık yatlarda yemekli düzende 25, kokteyl düzende de en fazla 30 kişiye kadar ağırlayabilme imkanı olduğundan nişan töreninize davet edeceğiniz misafir sayısını bu rakamlara göre belirlemelisiniz
Organizasyon için ödenecek toplam fiyat hesaplanırken kiralanan yat, kiralama süresi, menü ve ekstra hizmetler toplanarak çıkan rakama bakıldığı için her kiralık yat için farklı ücretler ortaya çıkacaktır. Bu nedenle kendinize özel mezuniyet paketi hazırlamak isterseniz alt kısımdaki yat fotoğraflarının üzerindeki hızlı hesapla butonuna basarak ya da yat bul sayfasındaki kiralık yatların detay sayfasındaki fiyat hesaplama tablosunu kullanabilirsiniz.
Öğrencilerin yaşları tutuyor olsa da yatta mezuniyet organizasyonlarında alkollü içecek servisi yapmadığımız gibi dışarıdan yata kendi alkollerini getirmelerine de müsade etmiyoruz!
Pastayı kendiniz dışarıda yaptırıp getirebileceğiniz gibi istediğiniz özelliklerdeki bir mezuniyet pastasını şirketimize sipariş verip de yaptırabilirsiniz.
Öğrenci arkadaşlarımıza her türlü kolaylığı sağladığımız için kendi yiyecek ve içeceklerini yanlarında getirmelerinde bir sakınca yoktur. Ancak bu durumda tura katılan kişi sayısına göre garson hizmeti alınması gerekecektir.
Yatta iftar fiyatları kiralayacağınız yata göre değişiklik göstermektedir ancak 2 saatlik ve 2 kişilik bir yatta iftar yemeği için en uygun 1300 TL ödersiniz. Kendi iftar paketinizi hazırlayarak daha geniş kapsamlı bir tur programı yapmak isterseniz alt kısımda sizler için özel olarak listelediğimiz kiralık yatların detay sayfasına giriş yapabilir ve iftar organizasyonu için ödemeniz gereken ücretleri hemen öğrenebilirsiniz.
Uzun süreli kiralama yapıldığında iftar yemeğinden sonra teravih namazını kılmak isteyen misafirlerimizi sahil şeridindeki camilere yakın yerlerde indirebiliriz. Arzu edenler namazdan sonra da yat gezisine devam edebilirler.
İftarda yemek için kendi hazırladığınız yiyecek ve içecekleri yanınızda getirebilirsiniz ancak bu durumda hem servise yardım etmesi hem de tur sonu temizlik yapması için garson (150 TL) hizmeti almanız gerekecektir.
Zengin içeriğe sahip yatta iftar menüsü detayları şu şekildedir: Çorba, İftar tabağı (2 çeşit peynir, 2 çeşit zeytin, hurma, piknik bal, reçel, tereyağı), Mevsim salata, Çiğ köfte, 3 çeşit meze (güne özel), İçli köfte, Fındık lahmacun, Sigara böreği, Ana yemek (yarım porsiyon adana, yarım porsiyon tavuk, 1 biftek, 1 antrikot), Tatlı, Meyve ve Limitsiz içecekler..
İftar turunun başlangıç saati sizin tercihinize bağlıdır ancak oruçlu halde yatta uzun süre beklemek istemezseniz ezan okunmasına en az 30 dakika kala organizasyonu başlatmamız gerekmektedir.
Boğazda Poyrazköy koyları için en uygun 3500 TL olan yüzme turu fiyatı Adalar koylarına gidildiğinde 4000 TL olarak değişmektedir. Filomuzdaki tüm kiralık yatların fiyatlarına bakmak için yatlar sayfasına giriş yapabilir ya da yüzme turu organizasyonları için kullanmanızı önerdiğimiz alt kısımdaki yatların detay sayfalarına giriş yaparak hızlıca kendi yüzme turu paketinizi hazırlayabilirsiniz.
Hayır, yüzme turunu hafta içi de yapsanız hafta sonu da yapsanız seçtiğiniz yatın günlük kiralama ücretlerinde hiçbir değişiklik olmamaktadır.
Talep edilirse yat kirasının üstüne ek ödemeler alınarak sabah kahvaltısı ikramı yapabiliriz ancak öğlen yemeğini kendiniz getirebilir ya da yüzmek için gidilen yerde inerek restoranda yiyebilirsiniz.
Genelde yüzme turunun yapıldığı gün en sakin ve denizi temiz olan yerleri tercih edip tüm zamanı orada geçiriyoruz ancak misafirler isterse birden fazla koyda demir de atabiliriz.
10 kişilik bir grup için 4 saatlik yatta bekarlığa veda fiyatı 2000 TL'den başlar. Bu rakam sadece yat kiralama bedelidir, menü ve diğer himzetler dahil değildir! Filomuzdaki tüm yatlar için ne kadar ödeme yapmanız gerektiğini öğrenmek için alt kısımda bekarlığa veda organizasyonları için sunduğumuz özel yatların detay sayfalarına girerek kendi bekarlığa veda paketinizi hemen oluşturup fiyatları öğrenebilirsiniz.
Boğazda yüzmek isteyenleri Karadeniz kıyılarında bulunan Poyrazköy tarafındaki Keçilik, Fil Burnu ve Büyük Liman koylarına, Adalar'da denize girmek isteyenleri de Büyük Ada, Çam Koyu ya da Kaşık Adası'na götürüyoruz.
Elbette.. Organizasyon günü bayan garsonlarımızın programı müsait olduğu takdirde tur süresince sizlere hizmet edebilirler.
Sabah 10:00 ya da misafir talebi olursa 09:00'da başlayıp akşam üzeri 18:00'a kadar toplamda 8 ya da 9 saat sürmektedir. Akşam turları 19:00'dan itibaren başladığı için en geç 18:00'da yatın terk edilmesi gerekir.
Yiyecek ve içeceklerinizi beraberinizde getirmenizde hiçbir engel yoktur. Ancak kiralanan yatın mutfak malzemeleri kullanılacaksa firmamızdan garson hizmeti de alınması gerekir ve 1 garson için ödenecek rakam 150 TL'dir.
Kiraladığınız yatta kalıcı bir iz bırakıp zarar vermemek koşuluyla dilediğiniz gibi süsleme yapabilme imkanına sahipsiniz.
Yatta evlilik yıldönümü fiyatı 2 saat, 2 kişilik alkolsüz yemek menü ve pasta için 1300 TL'den başlamaktadır. Kiraya verdiğimiz hangi yata ne kadar ödeme yapacaksınız öğrenmek hatta kendi yıldönümü paketinizi güvenilir şekilde kendiniz hazırlamak isterseniz kiralık yatlar sayfasına ya da alt kısımda sizler için seçtiğimiz yatların detay sayfalarına giriş yapabilir ve fiyat hesaplama tablosunu kullanarak anında fiyat teklifi alabilirsiniz.
Dansçı organizasyonunu da isterseniz kendiniz yapabileceğiniz gibi şirketimizden de talep edebilirsiniz ancak firma olarak sadece bekarlığa veda turlarına bayan oryantal dansçı konusunda destek verebiliyoruz.
Eşinize söylemek istediklerinizi hiçbir kelime limiti olmadan kayan yazı şeklinde dilediğiniz kadar uzunlukta yazıyoruz. Sadece Türkçe değil, istediğiniz her dilde boğaz köprüsüne lazerle isim ve aşk sözleri yazabiliyoruz!
6 çeşit soğuk meze ile başlangıç yaparak 2 çeşit ara sıcak ile devam ediyoruz ve ana yemek olarak Balık ya da Karışık ızgara, mevsim salatası, karışık mevsim meyveleri ve içecekleri limitsiz olarak ikram ediyoruz.
Pastanızı kendiniz dışarıda yaptırıp yata getirebileceğiniz gibi şirketimize istediğiniz özelliklerdeki bir pastayı sipariş de verebilirsiniz. Nasıl arzu ederseniz..
Evlilik yıldönümünüzü yatta kahvaltı, öğlen ya da akşam yemeği esnasında kutlayabilir, arzu ederseniz süsleme, lazer gösterisi, bay ve bayan kemancıyı da ek ücret ödeyerek organizasyona dahil edebilirsiniz.
2 kişilik ve 2 saat süren bir organizasyon için yatta kahvaltı fiyatı 1200 TL ile başlamaktadır. Daha fazla kişinin katılacağı ve daha uzun sürmesini planladığınız kahvaltı turları için kendi paketinizi hızlıca hazırlamak isterseniz kiralık yatlar sayfasından yat seçimi yapabileceğiniz gibi bu sayfanın altında sizler için seçtiğimiz kiralık yatların detay sayfalarındaki fiyat hesaplama tablosunu kullanabilirsiniz.
Kahvaltı süresince yat düşük seyir hızında boğaz turu yaparken hem manzaranın keyfini çıkaracaksınız hem de boğazın temiz ve iştah açıcı havasını ciğerlerinize dolu dolu çekeceksiniz..
İsteyen misafirler kendi kahvaltılıklarını yanlarında getirebilirler ancak bu durumda kiralık yatın mutfak araç gereçleri kullanılacaksa şirketimizden garson hizmeti alınması gerekir. 1 adet garson için 150 TL ödenmelidir.
2 kişilik 2 saat sürecek alkolsüz yemek menüsü ve pasta için ödenmesi gereken en uygun yatta doğum günü fiyatı 1350 TL'dir. Organizasyona lazer gösterisi de dahil edilirse ekstra 600 TL ödenmesi gerekir. Daha uzun süreli ve daha fazla ekstra hizmetin dahil edildiği bir yatta doğum günü paketi hazırlamak isterseniz sayfanın altında listelenen kiralık yatların detay sayfasındaki fiyat hesaplama tablosunu kolaylıkla kullanabilirsiniz.
Evet, zengin ve kaliteli içeriğe sahip kahvaltı menümüz ile bireysel ve kurumsal organizasyonlara en güzel şekilde ev sahipliği yapıyoruz. Kahvaltı menüsü detaylarına menüler sayfasından bakabilirsiniz.
Sizleri boğaz köprüsüne karşı fotoğraf çekme bahanesiyle yatın ön tarafına çağırıp bir kaç poz fotoğraf çektikten sonra köprüye bakarak poz vermenizi isteyeceğiz ve lazer gösterisini başlatıp daha önceden köprüde yazılmasını istediğinizi yazıları kuvvetli lazer ışıklarıyla boğaz köprüsünün altına kelime limiti olmadan kayan yazı şeklinde yazacağız. Lazerle doğum günü kutlama mesajından sonra volkanlar patlayıp görsel şölen halini alacak..
Talep gelmesi halinde masayı mum ve gül yaprakları ile romantik şekilde süsleyebildiğimiz gibi kiralık yatın iç ve dış kısımlarını da istediğiniz renkteki balonlarla süsleyebiliriz. İsteyenler süslemeyi kendileri de yapabilirler!
Yatta parti yapacaksanız ve eğlence için fazla bir alan istiyorsanız filomuzdaki kişi kapasitesi yüksek olan büyük yatları kiralamanız gerekmektedir.
Evet! eşiniz, sevgiliniz, aile fertleri ya da yakın arkadaşınızla baş başa olacağınız bir yatta doğum günü organizasyonu planlama imkanına sahipsiniz.
Pastayı kendiniz yaptırıp yanınızda getirebileceğiniz gibi istediğiniz özellikteki bir doğum günü pastasını şirketimize sipariş vererek de yaptırabilirsiniz.. Nasıl arzu ederseniz!
Boğaz turu fiyatı 2 saatlik bir organizasyon için 1000 TL ile başlamaktadır. Hangi kiralık yat için toplamda ne kadar ödeme yapmanız gerektiğini öğrenmek isterseniz kiralık yatlar sayfasına bakabilirsiniz.
Elbette, misafirlerden talep gelirse İngilizce, Almanca, Rusça, İtalyanca, Fransızca ve Arapça dillerinde çeviriler yapan profesyonel rehberleri ekstra ücrete tabi olarak boğaz turlarına dahil edebiliyoruz.
Boğaz turları için minimum yat kiralama süresi 2 saattir, 2 saatten daha kısa süreli boğaz turu yapmak isteyenler yine 2 saatlik kiralama ücretini ödemekle yükümlüdürler.
Misafirlerden talep geldiği takdirde yat kiralama ücretinin üzerine ekstra ödeme yapıldığında zengin ve kaliteli içerikli kahvaltı, kokteyl ve yemek menüsü servisi de yapabilmekteyiz.
Hayır, boğaz turu organizasyonlarının tamamını gruplara özel olarak organize ettiğimiz için turlara dışarıdan bireysel katılım söz konusu değildir.
2 kişilik, 2 saat süren, alkolsüz yemek menüsü için en uygun yatta akşam yemeği fiyatı 1300 TL, limitsiz yerli alkollü içeceklerin de dahil olduğu menü 1500 TL'dir. Kiraya verdiğimiz hangi yata toplamda ne kadar ödeme yapmanız gerektiğini öğrenmek hatta kendi akşam yemeği paketinizi oluşturmak isterseniz sayfanın sağ üst köşesindeki yat bul ya da hemen altta bulunan fiyat hesapla bölümündeki kiralık yatların detay sayfalarına giriş yapabilirsiniz.
Evet, kiralık yatları akşam yemeği menüsü almadan kiralayarak dışarıdan yiyeceklerle birlikte içecekler de getirebilirsiniz. Ancak bu durumda kiralık yatın mutfak malzemelerini (tabak, bardak, çatal, bıçak, kaşık vb.) kullanmak isterseniz hem servis yapması hem de organizasyon sona erdiğinde yatı, mutfağı ve malzemeleri temizlemesi için firmamızın önerdiği sayıda garson hizmeti almanız gerekecektir. Kaç adet garson alınması gerektiği tura katılan kişi sayısıyla doğru orantılıdır. 10 kişiye kadar olan gruplar için 1 garson yeterli olacaktır ve kendisine ödenmesi gereken ücret 150 TL'dir. Kullan at malzemeler getirip yatın mutfak malzemelerini kullanmaz iseniz garson alma mecburiyeti ortadan kalkacak, müşteri talebi olduğu takdirde yine ücreti ödenerek tura dahil edilecektir.
Hayır.. Zengin ve kaliteli içeriğe sahip akşam yemeği menüsünü Beylerbeyi'nde bulunan Ziya Şark Sofrası restoranından hazır olarak alıyor ve hemen dumanı üstündeyken sıcak halde servis ediyoruz.
Akşam yemeğinde menü olarak önünüzde 2 seçenek bulunmaktadır: Balık ya da Karışık Izgara! Detayları yazacak olursak soğuk mezeler, ara sıcaklar, ana yemek, salata, karışık mevsim meyveleri ve limitsiz soft içecekler..
2 kişilik, 2 saatlik, alkolsüz yemek menüsü, masa süslemesi ve lazer gösterisi için yatta evlenme teklifi fiyatı 2000 TL ile başlar! Lüks bir yat ve çokça ekstra hizmet tercih ettiğinizde daha fazla ödeme yapmanız gerekirken ekonomik bir yatta daha az ekstra hizmet talep ederseniz düşük ücretler karşılığında evlilik teklifi organizasyonu planlayabilirsiniz. Alt tarafta video galerisinin altında evlenme teklifleri için seçtiğimiz kiralık yatların detay sayfalarına giriş yaparak ya da hızlı hesaplama yöntemini kullanarak 2 kişilik ve daha kalabalık yatta evlenme teklifi organizasyonu için kendi paketinizi hızlıca hazırlayabilir ve anında fiyat teklifi alabilirsiniz!
Elbette sizler için tarifi mümkün bu duygusal anları ölümsüzleştiriyor, hem masada hem de lazer gösterisi esnasında hiçbir ekstra ücret talep etmeden fotoğraf ve video çekimleri yapıyoruz.
Bu konuda bir kısıtlama yoktur. Tüm istedikleriniz boğaz köprüsüne kelime limiti olmadan kayan yazı şeklinde yazılıp evlilik teklifi gerçekleşene kadar ne kadar süre geçerse.. Ki genelde lazer gösterisi 10 dakika kadar sürmektedir..
Balık ya da karışık ızgara seçeneklerimiz mevcuttur. Menülerde 6 çeşit soğuk meze, 2 çeşit ara sıcak, ana yemek olarak balık ya da karışık ızgara, salata, mevsim meyveleri ve içecekler bulunmaktadır.
Talep geldiği takdirde arka havuzdaki masayı siyah ya da kırmızı parlak kumaşla örtüyor, mum ve gül yapraklarıyla sade ama kaliteli bir şekilde süslüyoruz. İsterseniz süslemeyi kendiniz de dilediğiniz gibi yapabilirsiniz..
Evet, hem evlenme teklifi esnasında hem de tüm organizasyon süresince istediğiniz şarkıları dinleyebilirsiniz. Bunun için yanınızda usb getirebileceğiniz gibi bluetooth ile ses sistemine bağlanabilme imkanınız da bulunmaktadır.
Profesyonel kişilerden oluşan ekibimiz yatta evlenme teklifi anına sadece sevgilinize söylemek istediğiniz romantik sözleri lazer gösterisi ile boğaz köprüsüne yazarken dahil olmaktadır. Bunun dışında sade boğaz turu ya da yemekli bir organizasyon esnasında sevgilinizin parmağına yüzük takmak istiyorsanız lüks yatın ön tarafında ya da arka havuzda aşk şarkıları eşliğinde dans ederken kendinizi hazır hissettiğinizde evlilik teklifinizi yapabilirsiniz.