Sıkça Sorulan Sorular

Acaba yatta ses sistemi var mı, yat kiralama ücretine garson dahil mi, en fazla kaç kişilik bir organizasyon olabilir gibi merak ettiğiniz tüm sorulara cevapları buradadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Seçtiğiniz yatı istediğiniz gün ve saatler arasında kendi adınıza rezerve etmek için yapmanız gereken şey, ekibimizle görüştükten sonra organizasyon için ödemeniz gereken toplam ücretin %50'sini kaparo olarak göndermektir. Ücretin kalan %50'si ise organizasyon günü yatta nakit olarak alınacaktır. Ödemeyi EFT / Havale yaparak banka yoluyla gönderebilir ya da ofisimize gelerek elden verebilirsiniz. Kredi Kartı ile ödeme alınamamaktadır!
En kısa süre içinde! Yaz aylarındaki yat kiralama talep yoğunluğunu da dikkate alarak özellikle hafta sonu akşamları planlayacağınız bir organizasyon için haftalar öncesinden rezervasyon yaptırmanız gerekebilir.
12 saatlik yat kiralama, en fazla 4 kişilik gruba sabah kahvaltısı ve akşam yemeği ikramı için yatta konaklama fiyatı 10.000 TL'dir. Canlı müzik, lazer gösterisi vb. tüm ekstra hizmetlerin ücretleri fiyatlar sayfasındadır.
Yatta konaklama süresi boyunca personel (kaptan ve gemici) hariç hiç kimse bulunmayacaktır. Lüks yatta huzur ve güven içinde vakit geçirebilirsiniz.
Konaklama gecesinde yatta akşam yemeği sabahında da kahvaltı menüsünü ücretsiz olarak ikram ediyoruz. Konaklama süresince yatta alkolsüz içecekler ücretsiz olarak servis edilmektedir.
Konaklama yapmak için yata en erken 20:00'da giriş yapılıp ertesi gün en geç 12:00 gibi yattan ayrılmış olunması gerekiyor. 3-4 saatlik bir boğaz turu yapıldıktan sonra konaklanacak yerde demir atılır.
Evet, yatta konaklama hizmetimizden faydalanabilmeniz için evli çift olmanız gerekiyor. Resmi evlilik dışındaki birliktelikler için konaklamalı yat kiralama hizmeti vermiyoruz.
4 saatlik yat kiralama ve 5 kişilik alkolsüz yemek menüsü için en uygun yatta iş yemeği fiyatı 5000 TL'den başlamaktadır. Menüye yerli alkollü içecekler limitsiz olarak dahil edilirse kişi başı ekstra 150 TL, yabancı alkoller dahil edilirse 300 TL daha ödenmesi gerekir. Fasıl ekibi istenirse ekstra 1500 TL'dir. Kendinize özel daha geniş kapsamlı yatta iş yemeği paketi hazırlamak isterseniz fiyatlar sayfasına giriş yapabileceğiniz gibi alt kısımdaki yatların detay sayfasındaki fiyat hesaplama tablosunu kendi isteklerinize göre işaretlediğiniz an kendi yatta iş yemeği paketinizi hazırlamış olursunuz.
Misafirlerin talebine göre yatta iş yemeği ve toplantı süresince boğaz turu yapılabileceği gibi kısa bir gezintiden sonra dalga almayan sakin bir yerde demir atılıp yemek yendikten sonra toplantıya geçilebilir..
Yatta iş yemeği menüsünde başlangıç olarak 6 çeşit soğuk meze, ana yemek (balık ya da karışık ızgara), salata, karışık mevsim meyveleri ve limitsiz içecekler yer almaktadır.
Yatta yemek pişirme imkanı olmadığından iş yemeği organizasyonlarında öğlen ve akşam yemeği menülerini Beylerbeyi'nde bulunan Ziya Şark Sofrası restorandan hazır halde alıp sıcak olarak servis ediyoruz.
Elbette.. Yatta verimli bir iş yemeği ve toplantı organizasyonu planlayabilmeniz için gereken sessiz ortam tarafımızca titizlikle sağlanmaktadır.
4 saatlik yat kiralama, 6 kişilik alkollü yemek menüsü ve oryantal show için en uygun yatta fasıl fiyatı 7600 TL'den başlar. Çiçek aranjman talebi olursa 300 TL, masanın mum ve gül yapraklarıyla süslenmesi 200 TL, yatın iç ve dış kısımları balonla süslenirse ekstra 500 TL daha ücret ödenmesi gerekir. Kendinize özel daha farklı hizmetleri içeren yatta fasıl paketi hazırlamak isterseniz fiyatlar sayfasına giriş yapabileceğiniz gibi alt kısımdaki yatların detay sayfalarındaki fiyat hesaplama tablosunu işaretleyerek de kendinize özel yatta fasıl paketi hazırlayabilirsiniz. Gördüğünüz gibi fiyatları öğrenmek çok kolay!
Evet.. İstedikleri fasıl ekibinin yatta kendilerine eşlik etmesini isteyen misafirlerimiz için de hiçbir engel çıkarmıyoruz.. Bunun için firmamıza ekstra bir ücret ödenmesi de gerekmez.
Fasıl ekibini yatta doğum günü, evlilik yıldönümü, mezuniyet, iş yemeği, düğün, nişan, bekarlığa veda, akşam yemeği ve benzeri tüm organizasyonlara dahil edip eğlence dozunu arttırabilirsiniz..
Evet, yatta fasıl organizasyonu süresince müzisyenler çaldığı yavaş ve hareketli şarkılarla size eşlik edecekler. Arada bir soluklanmak için dinlendiklerinde yatın ses sistemi devreye girecektir..
4 kişiden oluşan profesyonel fasıl ekibinde kanun, klarnet, bağlama ve darbuka sanatçıları yer almaktadır. Misafirlerimizden talep gelirse yatta fasıl ekibine ekleme ya da çıkarma yapabiliriz.
4 saatlik yat kiralama, 10 kişilik alkolsüz kokteyl menü, düğün pastası, balon süsleme, oryantal show ve fasıl ekibi için en uygun yatta düğün fiyatı 8700 TL'den başlıyor. Eğlenceye yerli alkollü içecekleri limitsiz olarak dahil etmek isterseniz ekstra kişi başı 150 TL daha ödemeniz gerekir. Düğün organizasyonlarına özel olarak sunduğumuz hizmetlerin ücretlerini fiyatlar sayfasında görebileceğiniz gibi alt kısımdaki kiralık yatların detay sayfasındaki fiyat hesaplama tablosunu kullanarak kendi yatta düğün paketinizi de hızlıca hazırlayabilirsiniz.
Yatta iç ve dış kısımların balon ve tüllerle ya da daha farklı konseptlerde süslenmesini şirketimizden isteyebilir ya da kendiniz dilediğiniz gibi düğün süslemesi yapabilirsiniz..
Usta aşçılarımızın düğün davetlerine özel olarak hazırladığı zengin kokteyl ve yemek menüleri yatta organizasyona dahil edebilir, dışarıdan kendiniz getirebilir ya da istediğiniz catering firmasıyla çalışabilirsiniz.
Nasıl bir düğün pastası istediğinizi şirketimize iletip talep edebileceğiniz gibi dışarıda kendi istediğiniz bir pastanede hazırlatıp yatta personele servis yaptırabilirsiniz.
Evet.. Yatta nikah kıymak isteyenler nikah memuru çağırarak bu arzularını gerçekleştirebilirler. Nikah memurunu gelin ve damadın organize etmesi gerekmektedir çünkü şirketimiz bu konuya dahil olmamaktadır.
Yatta düğün organizasyonlarında yemekli ve kokteyl düzende en fazla 10 kişiyi sorunsuz olarak ağırlayabilirsiniz. Davetiye sayısını bu rakamları baz alarak belirlemelisiniz!
Yatta düğün eğlencesinden önce Gelin - Damat çekimleri için şirketimizden yat kiralama ve profesyonel fotoğrafçı hizmeti alabileceğiniz gibi sadece yatı kiralayıp kendi fotoğrafçınızı yanınızda getirebilirsiniz.
4 saatlik yat kiralama, 10 kişilik alkolsüz yemek menüsü, nişan pastası, balon süsleme ve profesyonel fasıl ekibi için en uygun yatta nişan fiyatı 8200 TL'den başlamaktadır. Menüye yerli alkollü içecekler limitsiz olarak eklenirse kişi başı 150 TL ilave ücretler ödenmesi gerekir. Nişan organizasyonları için yatta sunduğumuz hizmetlerin net ücretlerini fiyatlar sayfasında liste halinde görebilir ya da alt kısımdaki kiralık yatların detay sayfasındaki fiyat hesaplama tablosundan işaretleme yaparak kendinize özel yatta nişan paketini hemen hazırlayabilirsiniz!
Yatta nişan organizasyonu süresince profesyonel kişilerin fotoğraf çekmesi ve video kaydı alması için şirketimizden destek alabilir ya da kendi arzu ettiğiniz kişileri yata getirerek onlarla çalışabilirsiniz.
Yatta masa ile iç ve dış mekanların nişan merasimine uygun olarak süslenmesi hizmetini ek ücret ödeyerek şirketimizden alabileceğiniz gibi yata zarar vermeden kendiniz yapabilir ya da organize edebilirsiniz.
Yemek hizmetini şirketimizden alabileceğiniz gibi yatta yiyecek ve içecek organizasyonu için kendi istediğiniz bir catering firmasıyla çalışabilme özgürlüğüne de sahipsiniz.
Nişan pastasını dilediğiniz şekilde dışarıda yaptırıp yatta ikram edebileceğiniz gibi şirketimize de istediğiniz özelliklerde nişan pastası siparişi verebilme imkanınız da bulunmaktadır.
Yatta nişan merasimlerinde yemekli ve kokteyl düzende en fazla 10 kişiye kadar ağırlayabilme imkanı olduğundan nişan töreninize davet edeceğiniz misafir sayısını bu rakama göre belirlemelisiniz
4 saatlik yat kiralama ve 10 kişilik alkolsüz kokteyl menü için en uygun yatta mezuniyet fiyatı 5000 TL'den başlamaktadır. Yat, istenilen renkteki balonlarla süslenirse ekstra 500 TL, partiye 4 kişilik fasıl ekibi de çağırılırsa 1500 TL daha ödenmesi gerekecektir. Mezuniyet organizasyonları için yatta sunduğumuz tüm hizmetler ve ücretlerini liste halinde fiyatlar sayfasında görebilirsiniz. Kendinize özel yatta mezuniyet paketi hazırlamak için alttaki kiralık yatların detay sayfasındaki fiyat hesaplama tablosunu kullanarak sitemiz üzerinden fiyat teklifi alabilirsiniz!
Öğrenci arkadaşlarımızın yaşları tutuyor olsa da yatta mezuniyet organizasyonlarında alkollü içecek servisi yapmadığımız gibi dışarıdan yata kendi alkollerini getirmelerine de müsade etmiyoruz!
Pastayı kendiniz dışarıda yaptırıp getirebileceğiniz gibi istediğiniz özelliklerdeki bir mezuniyet pastasını şirketimize sipariş verip yatta ikram edebilirsiniz.
Öğrencilere her türlü kolaylığı sağladığımız için mezuniyet balosu ve parti turlarında yatta kendi yiyecek ve içeceklerini kullanmalarına izin veriyoruz. Ancak bu durumda şirketimizden garson hizmeti alınmalıdır.
2 saatlik yat kiralama ve 2 kişilik zengin iftar menüsü için en uygun yatta iftar fiyatı 2600 TL'den başlar. İftar programına 4 kişiden oluşan profesyonel fasıl ekibi de dahil edilmek istenirse ilave olarak 1500 TL daha ödenmesi gerekecektir. İftar yemeği organizasyonları için sunduğumuz tüm hizmetlerin net ücretlerini fiyatlar sayfasında tüm ziyaretçilerle paylaştık. Kendinize özel daha farklı hizmetleri kapsayan yatta iftar yemeği programı hazırlamak isterseniz aşağıdaki kiralık yatların detay sayfasına girip fiyat hesaplama tablosunu istediğiniz şekilde doldurarak da fiyat teklifi alabilirsiniz.
Uzun süreli kiralama yapıldığında yatta iftar yaptıktan sonra teravih namazını kılmak isteyenleri sahil şeridindeki camilere yakın yerlerde indirebiliriz. Arzu edilirse namazdan sonra tura devan edilebilir.
Yatta iftar yapmak için kendi hazırladığınız yiyecek ve içecekleri yanınızda getirebilirsiniz ancak bu durumda hem servise yardım etmesi hem de tur sonu temizlik yapması için garson (200 TL) hizmeti alınmalıdır.
Zengin içeriğe sahip yatta iftar menüsü detayları şu şekildedir: Çorba, İftar tabağı (2 çeşit peynir, 2 çeşit zeytin, hurma, piknik bal, reçel, tereyağı), Mevsim salata, Çiğ köfte, 3 çeşit meze (güne özel), İçli köfte, Fındık lahmacun, Sigara böreği, Ana yemek (yarım porsiyon adana, yarım porsiyon tavuk, 1 biftek, 1 antrikot), Tatlı, Meyve ve Limitsiz içecekler..
İftar yemeği için başlangıç saati sizin tercihinize bağlıdır ancak oruçlu halde yatta uzun süre beklemek istemezseniz ezan okunmasına en az 30 dakika kala organizasyonu başlatmamız gerekmektedir.
8 saatlik yat kiralama ve en fazla 10 kişilik arkadaş grubu için en uygun Beykoz yatta yüzme turu fiyatı 6000 TL, Poyrazköy ve Adalar yüzme turu fiyatı 7000 TL'den başlamaktadır. Bu ücret sadece yat kiralama bedelidir, menü ve diğer hizmetler ücrete dahil edilmemiştir. Yatta yüzme turu organizasyonları için şirketimizin sunduğu tüm hizmetlerin ücretleri fiyatlar sayfasında net olarak paylaşılmıştır. Fiyat hesaplama tablosunu kullanarak kendinize daha hızlı bir şekilde yatta yüzme turu paketi hazırlamak isterseniz kiralık yatların detay sayfasına giriş yapabilirsiniz.
Hayır, Adalar ya da Boğazda yüzme turu hafta içi de yapılsa hafta sonu da yapılsa seçtiğiniz yatın günlük kiralama ücretlerinde hiçbir değişiklik olmamaktadır.
Yatta yüzme turunda talep gelirse yat kirasının üstüne ek ödeme alınarak kahvaltı ikramı yapabiliriz ancak öğlen yemeğini kendiniz getirebilir ya da yüzmek için gidilen yerde inerek restoranda yiyebilirsiniz.
Genelde yatta yüzme turu yapıldığı gün en sakin ve denizi temiz olan yerleri tercih edip tüm zamanı orada geçiriyoruz ancak misafirler isterse birden fazla koyda da demir atabiliriz.
4 saatlik yat kiralama için 10 kişilik bir arkadaş grubunun ödeyeceği en uygun yatta bekarlığa veda fiyatı 4000 TL'dir. Şirketimizden menü talebi olursa kokteyl 100 TL, kahvaltı 150 TL ve yemek menüsü için kişi başı ekstra 200 TL daha ödenmelidir. Limitsiz yerli alkol için fiyat farkı kişi başı 150 TL'dir. Bekarlığa veda partisi organizasyonları için filomuzdaki yatlara ne kadar ödeme yapmanız gerektiğini öğrenmek için fiyatlar sayfasına bakabilir ya da kiralık yatların detay sayfasındaki fiyat hesaplama tablosunu işaretleyerek kendi yatta bekarlığa veda partisi paketinizi oluşturabilirsiniz.
Boğazda yüzmek isteyenleri Karadeniz kıyılarındaki Poyrazköy tarafındaki Keçilik, Fil Burnu ve Büyük Liman koylarına, Adalar'da denize girmek isteyenleri de Büyük Ada, Çam Koyu ya da Kaşık Adası'na götürüyoruz.
Talep gelmesi halinde bekarlığa veda organizasyonu süresince yatta yiyecek ve içeceklerin servisini tecrübeli bayan garsonlarımız en iyi şekilde yapabilirler.
Yatta yüzme turu sabah 10:00 ya da talep olursa 09:00'da başlayıp akşam üzeri 18:00'a kadar toplamda 8 ya da 9 saat sürer. Akşam turları 19:00'dan itibaren başladığı için en geç 18:00'da yat terk edilmelidir.
Yiyecek ve içeceklerinizi beraberinizde getirmenizde hiçbir engel yoktur. Ancak kiralanan yatın mutfak malzemeleri kullanılacaksa firmamızdan garson hizmeti de alınması gerekir ve 1 garson için ödenecek rakam 150 TL'dir.
Süsleme hizmetini şirketimizden alabileceğiniz gibi yatta kalıcı bir iz bırakıp zarar vermemek koşuluyla bekarlığa veda partisi için dilediğiniz gibi süsleme yapabilme imkanına sahipsiniz.
Yatta dansçı organizasyonunu isterseniz kendiniz yapabileceğiniz gibi şirketimizden de talep edebilirsiniz ancak firma olarak bekarlığa veda partisi için sadece bayan oryantal dansçı konusunda destek verebiliyoruz.
2 saatlik yat kiralama, 2 kişilik alkolsüz yemek menüsü, masa süsleme, pasta, kemancı ve lazer gösterisi için en uygun yatta evlilik yıldönümü fiyatı 3900 TL'den başlar. Profesyonel kişilerden oluşan fasıl ekibi de yemeğe dahil edilirse ekstra olarak 1500 TL daha ödenmesi gerekecektir. Evlilik yıldönümü organizasyonları için sunduğumuz tüm hizmetler için ne kadar ücret talep ettiğimiz fiyatlar sayfasında yazılıdır. Sitemizden fiyat teklifi alarak kendi yatta evlilik yıldönümü paketinizi hazırlamak isterseniz yatların detay sayfasındaki fiyat hesaplama tablosunu kullanabilirsiniz.
Eşinize söylemek istediklerinizi hiçbir kelime limiti olmadan kayan yazı şeklinde dilediğiniz kadar uzunlukta lazerle boğaz köprüsünün altına yazıyoruz.
6 çeşit soğuk meze ile başlangıç yaparak 2 çeşit ara sıcak ile devam ediyoruz ve ana yemek olarak Balık ya da Karışık ızgara, mevsim salatası, karışık mevsim meyveleri ve içecekleri yatta limitsiz ikram ediyoruz.
Evlilik yıldönümü pastanızı kendiniz dışarıda yaptırıp yatta ikram edebileceğiniz gibi şirketimize istediğiniz özelliklerdeki bir pastayı sipariş de verebilirsiniz. Nasıl arzu ederseniz..
Evlilik yıldönümünüzü yatta kahvaltı, öğlen ya da akşam yemeği esnasında kutlayabilir, arzu ederseniz süsleme, lazer gösterisi, bay ve bayan kemancıyı da ek ücret ödeyerek organizasyona dahil edebilirsiniz.
2 saatlik yat kiralama ve 2 kişilik zengin kahvaltı menüsü için en uygun yatta kahvaltı fiyatı 2300 TL ile başlamaktadır. Masanın romantik şekilde mum ve kuru gül yapraklarıyla süslenmesini isterseniz ek olarak 200 TL, kemancı çağırırsanız 600 TL daha ödeme yapmalısınız. Kahvaltı turu organizasyonları için verdiğimiz hizmetler karşılığında talep ettiğimiz net ücretleri fiyatlar sayfasında sizlerle paylaştık. Daha hızlı bir şekilde kendinize özel yatta kahvaltı paketi hazırlamak isterseniz alt kısımdaki kiralık yatların detay sayfasına giriş yaparak oradaki fiyat hesaplama tablosundan mouse ile işaretlemeniz yeterli olacaktır.
Kahvaltı süresince düşük seyir hızında boğaz turu yapılırken hem manzaranın keyfini çıkaracaksınız hem de yatta boğazın temiz ve iştah açıcı havasını ciğerlerinize dolu dolu çekeceksiniz..
İsteyen misafirler kendi kahvaltı malzemelerini yanlarında getirebilirler ancak bu durumda kiralık yatta mutfak araç gereçleri kullanılacaksa şirketimizden garson hizmeti alınması gerekir. 1 adet garson 150 TL'dir.
2 saatlik yat kiralama, 2 kişilik alkolsüz yemek menüsü, masa süsleme, doğum günü pastası ve balon süsleme organizasyonu için ödenmesi gereken en uygun yatta doğum günü fiyatı 3300 TL'dir. Boğaz köprüsüne lazerle isim ve kutlama mesajı yazdırılırsa ekstra 500 TL daha ödenmesi gerekir. Daha uzun süreli ya da daha farklı hizmetlerin dahil edildiği bir yatta doğum günü paketi hazırlamak isterseniz fiyatlar sayfasından hizmet ücretlerini liste halinde görebileceğiniz gibi sayfanın altında listelenen kiralık yatların detay sayfasındaki fiyat hesaplama tablosunu kullanarak da yatta doğum günü paketi hazırlayabilirsiniz.
Evet, zengin ve kaliteli içeriğe sahip kahvaltı menümüz ile yatta bireysel ve kurumsal organizasyonlara en güzel şekilde ev sahipliği yapıyoruz. Kahvaltı menüsü detaylarına menüler sayfasından bakabilirsiniz.
Müşterilerden talep gelmesi halinde doğum günü kutlamasına özel olarak masayı mum ve gül yaprakları ile romantik şekilde süsleyebildiğimiz gibi parti organizasyonu için yatta iç ve dış kısımları da istediğiniz renkteki balonlarla süsleyebiliriz. Yatta kalıcı iz bırakmamak koşuluyla İsteyenler süslemeyi kendileri de yapabilirler! Bunun için şirketimize ek ücret ödenmesi de gerekmez ancak ekip arkadaşlarımızla birlikte yapılması faydalı olacaktır.
Pastayı kendiniz yaptırıp yatta servis edebileceğiniz gibi istediğiniz özellikteki bir doğum günü pastası için şirketimize de sipariş verebilirsiniz.. Nasıl arzu ederseniz!
Sizleri boğaz köprüsüne karşı fotoğraf çekme bahanesiyle yatın ön tarafına çağırıp bir kaç poz fotoğraf çektikten sonra köprüye bakarak poz vermenizi isteyeceğiz ve lazer gösterisini başlatıp daha önceden köprüde yazılmasını istediğinizi doğum günü kutlama mesajını kuvvetli lazer ışıklarıyla boğaz köprüsünün altına kelime limiti olmadan kayan yazı şeklinde yazacağız. Lazerle doğum günü kutlama mesajından sonra volkanlar patlayıp görsel şölen halini alacak. Tüm lazer gösterisinin fotoğraf ve video kayıtlarını misafirlerin talebine göre amatör ya da profesyonel şekilde yapmayı da unutmuyoruz!
Evet! Yatta eşiniz, sevgiliniz, aile fertleri ya da yakın arkadaşınızla baş başa olacağınız 2 kişilik doğum günü organizasyonu planlama imkanına da sahipsiniz.
Doğum günü partisi organize etmek isteyenler için yatta yeteri kadar eğlence alanı mevcuttur. Kişi kapasitesini aşmadan arkadaşlarınızı yatta doğum günü partisine davet edebilirsiniz.
4 saatlik yat kiralama bedeli olarak 10 kişilik grubun ödemesi gereken en uygun boğaz turu fiyatı 4000 TL'dir. Menü talebi olursa kişi başı kokteyl menü 100 TL, kahvaltı menü 150 TL ve yemek menü 200 TL'dir. Limitsiz yerli alkollü içecekler için kişi başı ekstra 150 TL daha ödenir. Yatta boğaz turu organizasyonları esnasında verdiğimiz tüm hizmetler için talep ettiğimiz net ücretleri fiyatlar sayfasında liste halinde paylaşmakta sakınca görmedik çünkü tüm müşterilerimize aynı fiyat tekliflerini veriyoruz. Liste fiyatlarına bakarak kendinize özel organizasyon planlayabileceğiniz gibi çok daha hızlı şekilde yatta boğaz turu paketi hazırlayarak sistem üzerinden fiyat teklifi almak isterseniz kiralık yatların detay sayfasına giriş yapıp tablodan istediğiniz hizmetleri işaretleyebilirsiniz.
Elbette, misafirlerden talep gelirse İngilizce, Almanca, Rusça, İtalyanca, Fransızca ve Arapça çeviriler yapan profesyonel rehberleri ekstra ücrete tabi olarak yatta boğaz turu organizasyonlarına dahil edebiliyoruz.
Yatta boğaz turu için minimum kiralama süresi 2 saattir, 2 saatten daha kısa süreli boğaz turu yapmak isteyenler yine 2 saatlik yat kiralama ücretini ödeyeceklerdir. Tam bir tur için en az 4 saate ihtiyaç vardır.
Misafirlerden talep geldiği takdirde yat kiralama ücretinin üzerine ekstra ödeme yapıldığında boğaz turu esnasında zengin ve kaliteli içerikli kahvaltı, kokteyl ve yemek menüsü servisi de yapabilmekteyiz.
Hayır, yatta boğaz turu organizasyonlarının tamamını gruplara özel olarak düzenlediğimiz için turlara dışarıdan bireysel katılım söz konusu değildir.
2 saatlik yat kiralama ve 2 kişilik alkolsüz yemek menüsü için en uygun yatta akşam yemeği fiyatı 2400 TL, limitsiz yerli alkollü içeceklerin de dahil olduğu menü 2700 TL'dir. Misafirler isterse masa süsleme 200 TL ve kemancı için ekstra 600 TL daha ödenmesi gerekir. Akşam yemeği organizasyonları için şirketimizin profesyonel olarak sunduğu tüm hizmetlerin ücretleri fiyatlar sayfasında net olarak belirtilmiştir. Sistem üzerinden kendinize özel yatta akşam yemeği paketinizi hazırlamak isterseniz kiralık yatların detay sayfasındaki fiyat hesaplama aracını kolaylıkla kullanabilirsiniz.
Evet, yatları akşam yemeği menüsü almadan kiralayarak dışarıdan yiyeceklerle birlikte içecekler de getirebilirsiniz. Ancak bu durumda kiralanan yatın mutfak malzemelerini (tabak, bardak, çatal, bıçak, kaşık vb.) kullanmak isterseniz hem servis yapması hem de yatta akşam yemeği sona erdiğinde yatı, mutfağı ve malzemeleri temizlemesi için firmamızın önerdiği sayıda garson hizmeti almanız gerekecektir. Kaç adet garson alınması gerektiği yatta akşam yemeğine katılan kişi sayısıyla doğru orantılıdır. 10 kişiye kadar olan gruplar için 1 garson yeterli olacaktır ve kendisine ödenmesi gereken ücret 150 TL'dir. Kullan at malzemeler getirip yatın mutfak malzemelerini kullanmaz iseniz garson alma mecburiyeti ortadan kalkacak, müşteri talebi olduğu takdirde yine ücreti ödenerek yemeğe dahil edilecektir.
Zengin ve kaliteli içeriğe sahip akşam yemeği menüsünü Beylerbeyi'nde bulunan Ziya Şark Sofrası restoranından hazır olarak alıyor ve hemen dumanı üstündeyken yatta sıcak halde servis ediyoruz.
Akşam yemeği menüsü olarak yatta önünüzde 2 seçenek bulunmaktadır: Balık ya da Karışık Izgara! Detaylar: soğuk mezeler, ara sıcaklar, ana yemek, salata, karışık mevsim meyveleri ve limitsiz soft içecekler..
2 saatlik yat kiralama, 2 kişilik alkolsüz yemek menüsü, masa süslemesi, lazer gösterisi ve kemancı için en uygun yatta evlenme teklifi fiyatı 3700 TL'dir. Evlenme teklifi organizasyonları esnasında verdiğimiz tüm hizmetlerin ücretlerini görmek isterseniz fiyatlar sayfasına bakabilirsiniz. Yat sayfalarındaki fiyat hesaplama tablosundan istediğiniz hizmetleri işaretleyerek de kendi yatta evlenme teklifi paketinizi hemen hazırlayabilirsiniz!
Elbette sizler için tarifi mümkün olmayan yatta evlenme teklifi anlarını ölümsüzleştiriyor, hem masada hem de lazer gösterisi esnasında hiçbir ekstra ücret talep etmeden fotoğraf ve video çekimleri yapıyoruz.
Evet, yatta evlenme teklifi esnasında ve tüm organizasyon süresince istediğiniz şarkıları dinleyebilirsiniz. Bunun için usb getirebileceğiniz gibi bluetooth ile ses sistemine bağlanabilme imkanınız da bulunuyor.
Talep geldiği takdirde arka havuzdaki masayı siyah ya da kırmızı parlak kumaşla örtüyor, mum ve gül yapraklarıyla sade ama kaliteli bir şekilde süslüyoruz. İsterseniz süslemeyi kendiniz de yapabilirsiniz..
Balık ya da karışık ızgara seçeneklerimiz mevcuttur. Menülerde 6 çeşit soğuk meze, 2 çeşit ara sıcak, ana yemek olarak balık ya da karışık ızgara, salata, mevsim meyveleri ve içecekler bulunmaktadır.
Bu konuda kısıtlama yoktur. Tüm istedikleriniz boğaz köprüsüne kelime limiti olmadan kayan yazı şeklinde yazılıp yatta evlenme teklifi gerçekleşene kadar.. Genelde lazer gösterisi 5 dakika sürer..
Profesyonel kişilerden oluşan ekibimiz yatta evlenme teklifi anına sadece sevgilinize söylemek istediğiniz romantik sözleri lazer gösterisi ile boğaz köprüsüne yazarken dahil olmaktadır. Bunun dışında sade boğaz turu ya da yemekli bir organizasyon esnasında sevgilinizin parmağına yüzük takmak istiyorsanız lüks yatın ön tarafında ya da arka havuzda aşk şarkıları eşliğinde dans ederken kendinizi hazır hissettiğinizde evlilik teklifi edebilirsiniz.