Sıkça Sorulan Sorular

Acaba yatta ses sistemi var mı, yat kiralama ücretine garson dahil mi, en fazla kaç kişilik bir organizasyon olabilir gibi merak ettiğiniz tüm sorulara cevapları buradadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Organizasyon için ödemeniz gereken toplam ücretin %50'sini kaparo olarak göndermelisiniz. Ücretin kalan %50'si ise organizasyon günü yatta nakit olarak alınacaktır. Kredi Kartı ile ödeme imkanı yoktur!
En kısa süre içinde! Yaz aylarındaki yat kiralama talep yoğunluğunu da dikkate alarak özellikle hafta sonu akşamları planlayacağınız bir organizasyon için haftalar öncesinden rezervasyon yaptırmanız gerekebilir.
12 saatlik yat kiralama, en fazla 4 kişilik misafir grubuna sabah kahvaltısı ve akşam yemeği ikramı için en uygun yatta konaklama fiyatı 20.000 TL'dir.
Konaklama süresince yatta personel (kaptan ve gemici) hariç yabancı hiç kimse bulunmayacağından huzur ve güven içinde vakit geçireceksiniz.
Konaklama gecesinde yatta akşam yemeği sabahında da kahvaltı menüsünü ücretsiz olarak ikram ediyoruz. Ayrıca konaklama süresince yatta alkolsüz içecekler limitsiz olarak ücretsiz şekilde servis edilmektedir.
Konaklamak için yata en erken 20:00'da giriş yapılıp ertesi gün en geç 12:00 gibi yattan ayrılmış olunması gerekiyor. 3-4 saatlik bir boğaz turu yapıldıktan sonra konaklanacak yerde demir atılır.
Evet, konaklama hizmetimizden faydalanabilmeniz için evli çift olmanız gerekiyor. Resmi evlilik dışındaki birliktelikler için yatlarımızda konaklama hizmeti vermiyoruz.
4 saatlik yat kiralama ve 5 kişilik alkolsüz yemek menüsü için en uygun yatta iş yemeği fiyatı 9.750 TL'den başlamaktadır. Menüye yerli alkollü içecekler limitsiz olarak dahil edilirse kişi başı ekstra 350 TL daha ödenmesi gerekir. Fasıl ekibi istenirse 2.000 TL, oryantal gösteri çağırılırsa 1.500 TL daha ödenmelidir.
Misafirlerin talebine göre yatta iş yemeği ve toplantı süresince boğaz turu yapılabileceği gibi kısa bir gezintiden sonra dalga almayan sakin bir yerde demir atılıp yemek yendikten sonra toplantıya geçilebilir..
Yatta iş yemeği menüsünde başlangıç olarak 6 çeşit soğuk meze, ana yemek (balık ya da karışık ızgara), salata, karışık mevsim meyveleri ve limitsiz içecekler yer almaktadır.
Yatta yemek pişirme imkanı olmadığından iş yemeği organizasyonlarında öğlen ve akşam yemeği menülerini Beylerbeyi'nde bulunan Ziya Şark Sofrası restorandan hazır halde alıp sıcak olarak servis ediyoruz.
Elbette.. Yatta verimli bir iş yemeği ve toplantı organizasyonu planlayabilmeniz için gereken sessiz ortam tarafımızca titizlikle sağlanmaktadır.
4 saatlik yat kiralama, 3 kişilik profesyonel fasıl ekibi, 6 kişilik alkollü yemek menüsü ve oryantal gösteri için en uygun yatta fasıl fiyatı 15.700 TL'den başlar. Çiçek aranjman talebi olursa 350 TL, masanın mum ve gül yapraklarıyla süslenmesi 250 TL, yatın iç ve dış kısımları balonla süslenirse ekstra 1.000 TL daha ücret ödenmesi gerekir.
Evet.. İstedikleri fasıl ekibinin yatta kendilerine eşlik etmesini isteyen misafirlerimiz için de hiçbir engel çıkarmıyoruz.. Bunun için firmamıza ekstra bir ücret ödenmesi de gerekmez.
Fasıl ekibini yatta doğum günü, evlilik yıldönümü, mezuniyet, iş yemeği, düğün, nişan, bekarlığa veda, akşam yemeği ve benzeri tüm organizasyonlara dahil edip eğlence dozunu arttırabilirsiniz..
Evet, yatta fasıl organizasyonu süresince müzisyenler çaldığı yavaş ve hareketli şarkılarla size eşlik edecekler. Arada bir soluklanmak için dinlendiklerinde yatın ses sistemi devreye girecektir..
4 kişiden oluşan profesyonel fasıl ekibinde kanun, klarnet, bağlama ve darbuka sanatçıları yer almaktadır. Misafirlerimizden talep gelirse yatta fasıl ekibine ekleme ya da çıkarma yapabiliriz.
4 saatlik yat kiralama, 10 kişilik alkolsüz kokteyl menü, düğün pastası, balon süsleme, oryantal gösteri ve fasıl ekibi için en uygun yatta düğün fiyatı 14.800 TL'den başlıyor. Eğlenceye yerli alkollü içecekleri limitsiz olarak dahil etmek isterseniz ekstra kişi başı 350 TL daha ödemeniz gerekir.
Yatta iç ve dış kısımların balon ve tüllerle ya da daha farklı konseptlerde süslenmesini şirketimizden isteyebilir ya da kendiniz dilediğiniz gibi düğün süslemesi yapabilirsiniz..
Usta aşçılarımızın düğün davetlerine özel olarak hazırladığı zengin kokteyl ve yemek menüleri yatta organizasyona dahil edebilir, dışarıdan kendiniz getirebilir ya da istediğiniz catering firmasıyla çalışabilirsiniz.
Nasıl bir düğün pastası istediğinizi şirketimize iletip talep edebileceğiniz gibi dışarıda kendi istediğiniz bir pastanede hazırlatıp yatta personele servis yaptırabilirsiniz.
Evet.. Yatta nikah kıymak isteyenler nikah memuru çağırarak bu arzularını gerçekleştirebilirler. Nikah memurunu gelin ve damadın organize etmesi gerekmektedir çünkü şirketimiz bu konuya dahil olmamaktadır.
Yatta düğün organizasyonlarında yemekli ve kokteyl düzende en fazla 36 kişiyi sorunsuz olarak ağırlayabilirsiniz. Davetiye sayısını bu rakamları baz alarak belirlemelisiniz!
Yatta düğün eğlencesinden önce Gelin - Damat çekimleri için şirketimizden yat kiralama ve profesyonel fotoğrafçı hizmeti alabileceğiniz gibi sadece yatı kiralayıp kendi fotoğrafçınızı yanınızda getirebilirsiniz.
4 saatlik yat kiralama, 10 kişilik alkolsüz yemek menüsü, nişan pastası, balon süsleme ve profesyonel fasıl ekibi için en uygun yatta nişan fiyatı 14.800 TL'den başlamaktadır. Menüye yerli alkollü içecekler limitsiz olarak eklenirse kişi başı 350 TL ilave ücretler ödenmesi gerekir.
Yatta nişan organizasyonu süresince profesyonel kişilerin fotoğraf çekmesi ve video kaydı alması için şirketimizden destek alabilir ya da kendi arzu ettiğiniz kişileri yata getirerek onlarla çalışabilirsiniz.
Yatta masa ile iç ve dış mekanların nişan merasimine uygun olarak süslenmesi hizmetini ek ücret ödeyerek şirketimizden alabileceğiniz gibi yata zarar vermeden kendiniz yapabilir ya da organize edebilirsiniz.
Yemek hizmetini şirketimizden alabileceğiniz gibi yatta yiyecek ve içecek organizasyonu için kendi istediğiniz bir catering firmasıyla çalışabilme özgürlüğüne de sahipsiniz.
Nişan pastasını dilediğiniz şekilde dışarıda yaptırıp yatta ikram edebileceğiniz gibi şirketimize de istediğiniz özelliklerde nişan pastası siparişi verebilme imkanınız da bulunmaktadır.
Yatta nişan merasimlerinde yemekli ve kokteyl düzende en fazla 36 kişiye kadar ağırlayabilme imkanı olduğundan nişan töreninize davet edeceğiniz misafir sayısını bu rakama göre belirlemelisiniz
4 saatlik yat kiralama ve 10 kişilik alkolsüz kokteyl menü için en uygun yatta mezuniyet fiyatı 10.000 TL'den başlamaktadır. Alkolsüz yemek menü istenirse ekstra kişi başı 350 TL, balon süsleme 1.000 TL, 4 kişilik fasıl ekibi 2.000 TL, oryantal gösteri için de 1.500 TL daha ödenmesi gerekecektir.
Öğrenci arkadaşlarımızın yaşları tutuyor olsa da yatta mezuniyet organizasyonlarında alkollü içecek servisi yapmadığımız gibi dışarıdan yata kendi alkollerini getirmelerine de müsade etmiyoruz!
Pastayı kendiniz dışarıda yaptırıp getirebileceğiniz gibi istediğiniz özelliklerdeki bir mezuniyet pastasını şirketimize sipariş verip yatta ikram edebilirsiniz.
Öğrencilere her türlü kolaylığı sağladığımız için mezuniyet balosu ve parti turlarında yatta kendi yiyecek ve içeceklerini kullanmalarına izin veriyoruz. Ancak bu durumda şirketimizden garson hizmeti alınmalıdır.
2 saatlik yat kiralama ve 2 kişilik zengin iftar menüsü için en uygun yatta iftar fiyatı 5.000 TL'den başlar. İftar programına 4 kişiden oluşan profesyonel fasıl ekibi de dahil edilmek istenirse ilave olarak 2.000 TL daha ödenmesi gerekecektir.
Uzun süreli kiralama yapıldığında iftardan sonra teravih namazını kılmak isteyenleri boğazda sahile yakın camilere yakın yerlerde indirebiliriz. Arzu edilirse namazdan sonra iftar programına yatta devam edilebilir.
Yatta orucunuzu açıp iftar yapmak için kendi hazırladığınız yemeği yanınızda getirebilirsiniz ancak bu durumda hem servis hem de tur sonu temizlik yapması için garson (200 TL) hizmeti alınmalıdır.
Yatta sizleri bekleyen zengin içerikli iftar menüsü detayları şu şekildedir: Çorba, İftar tabağı (2 çeşit peynir, 2 çeşit zeytin, hurma, piknik bal, reçel, tereyağı), Mevsim salata, Çiğ köfte, 3 çeşit meze (güne özel), İçli köfte, Fındık lahmacun, Sigara böreği, Ana yemek (yarım porsiyon adana, yarım porsiyon tavuk, 1 biftek, 1 antrikot), Tatlı, Meyve ve Limitsiz içecekler..
İftar programı için başlangıç saati sizin tercihinize bağlıdır ancak oruçlu halde yatta uzun süre beklemek istemezseniz ezan okunmasına 30 dakika kala organizasyonu başlatmamız yeterlidir.
8 saatlik yat kiralama ve en fazla 10 kişilik arkadaş grubu için en uygun fiyatlar Boğaz 14.000 TL ve Adalar 15.000 TL'den başlamaktadır. Kahvaltı menüsü için ekstra kişi başı 250 TL, kokteyl menü 200 TL ve yemek menüsü için 350 TL daha ödenmesi gerekir. Yüzme turlarında alkollü içecekler menülere dahil edilmeyip kadeh başı satışları yapılmaktadır.
Hayır, Adalar ya da Boğazda yüzme turu hafta içi de yapılsa hafta sonu da yapılsa seçtiğiniz yatın günlük kiralama ücretlerinde hiçbir değişiklik olmamaktadır.
Talep gelirse yat kirasının üstüne ek ödeme alınarak kahvaltı ikramı yapabiliriz ancak öğlen yemeğini kendiniz getirebilir ya da yüzmek için gidilen yerde inerek restoranda yiyebilirsiniz.
Genelde en sakin ve denizi temiz olan yerleri tercih edip tüm zamanı orada geçiriyoruz ancak misafirler isterse birden fazla koyda da demir atabiliriz.
4 saatlik yat kiralama için 10 kişilik bir arkadaş grubunun ödeyeceği en uygun yatta bekarlığa veda fiyatı 8.000 TL'dir. Şirketimizden menü talebi olursa kokteyl 200 TL, kahvaltı 250 TL ve yemek menüsü için kişi başı ekstra 350 TL daha ödenmelidir. Limitsiz yerli alkollü içecekler menülere dahil edilmek istenirse kişi başı ekstra 350 TL daha ödenmesi gerekecektir. Balon süsleme ekstra 1.000 TL, fasıl ekibi 2.000 TL ve oryantal 1.500 TL.
Boğazda yüzmek isteyenleri Karadeniz kıyılarındaki Poyrazköy tarafındaki Keçilik, Fil Burnu ve Büyük Liman koylarına, Adalar'da denize girmek isteyenleri de Büyük Ada, Çam Koyu ya da Kaşık Adası'na götürüyoruz.
Talep gelmesi halinde bekarlığa veda organizasyonu süresince yatta yiyecek ve içeceklerin servisini tecrübeli bayan garsonlarımız en iyi şekilde yapabilirler.
Yüzme turu sabah 10:00 ya da talep olursa 09:00'da başlayıp akşam üzeri 18:00'a kadar toplamda 8 ya da 9 saat sürer. Akşam turları 19:00'dan itibaren başladığı için en geç 18:00'da yat terk edilmelidir.
Yiyecek ve içeceklerinizi beraberinizde getirmenizde hiçbir engel yoktur. Ancak kiralanan yatın mutfak malzemeleri kullanılacaksa firmamızdan garson hizmeti de alınması gerekir ve 1 garson için ödenecek rakam 150 TL'dir.
Süsleme hizmetini şirketimizden alabileceğiniz gibi yatta kalıcı bir iz bırakıp zarar vermemek koşuluyla bekarlığa veda partisi için dilediğiniz gibi süsleme yapabilme imkanına sahipsiniz.
Yatta dansçı organizasyonunu isterseniz kendiniz yapabileceğiniz gibi şirketimizden de talep edebilirsiniz ancak firma olarak bekarlığa veda partisi için sadece bayan oryantal dansçı konusunda destek verebiliyoruz.
2 saatlik yat kiralama, 2 kişilik alkolsüz yemek menüsü, masa süsleme, yıldönümü pastası, kemancı ve lazer gösterisi için en uygun yatta evlilik yıldönümü fiyatı 7.000 TL'den başlar. Profesyonel kişilerden oluşan fasıl ekibi de yemeğe dahil edilirse ekstra olarak 2.000 TL daha ödenmesi gerekecektir.
Evlilik yıldönümünüzde eşinize söylemek istediklerinizi hiçbir kelime limiti olmadan kayan yazı şeklinde dilediğiniz kadar uzunlukta yattan lazerle boğaz köprüsünün altına yazıyoruz.
6 çeşit soğuk meze ile başlangıç yaparak 2 çeşit ara sıcak ile devam ediyoruz ve ana yemek olarak Balık ya da Karışık ızgara, mevsim salatası, karışık mevsim meyveleri ve içecekleri yatta limitsiz ikram ediyoruz.
Evlilik yıldönümü pastanızı kendiniz dışarıda yaptırıp yatta ikram edebileceğiniz gibi şirketimize istediğiniz özelliklerdeki bir pastayı sipariş de verebilirsiniz. Nasıl arzu ederseniz..
Evlilik yıldönümünüzü yatta kahvaltı ya da akşam yemeği esnasında kutlayabilir, arzu ederseniz süsleme, lazer gösterisi ve kemancıyı da ekstra ücret ödeyerek organizasyona dahil edebilirsiniz.
2 saatlik yat kiralama ve 2 kişilik zengin kahvaltı menüsü için en uygun yatta kahvaltı fiyatı 4.500 TL ile başlamaktadır. Masanın romantik şekilde mum ve kuru gül yapraklarıyla süslenmesini isterseniz ek olarak 250 TL, pasta 300 TL, balon süsleme 1.000 TL, kemancı çağırırsanız 1.000 TL daha ödeme yapmalısınız.
Kahvaltı süresince düşük seyir hızında boğaz turu yapılırken hem manzaranın keyfini çıkaracaksınız hem de yatta boğazın temiz ve iştah açıcı havasını ciğerlerinize dolu dolu çekeceksiniz..
İsteyen misafirler kendi kahvaltı malzemelerini yanlarında getirebilirler ancak bu durumda kiralık yatta mutfak araç gereçleri kullanılacaksa şirketimizden garson hizmeti alınması gerekir. 1 adet garson 150 TL'dir.
2 saatlik yat kiralama, 2 kişilik alkolsüz yemek menüsü, masa süsleme, doğum günü pastası ve balon süsleme organizasyonu için ödenmesi gereken en uygun yatta doğum günü fiyatı 6.250 TL'dir. Boğaz köprüsüne lazerle isim ve kutlama mesajı yazdırılırsa ekstra 750 TL daha ödenmesi gerekir.
Evet, zengin ve kaliteli içeriğe sahip kahvaltı menümüz ile yatta bireysel ve kurumsal organizasyonlara en güzel şekilde ev sahipliği yapıyoruz. Kahvaltı menüsü detaylarına menüler sayfasından bakabilirsiniz.
Müşterilerden talep gelmesi halinde doğum günü kutlamasına özel olarak masayı mum ve gül yaprakları ile romantik şekilde süsleyebildiğimiz gibi parti organizasyonu için yatta iç ve dış kısımları da istediğiniz renkteki balonlarla süsleyebiliriz. Yatta kalıcı iz bırakmamak koşuluyla İsteyenler süslemeyi kendileri de yapabilirler! Bunun için şirketimize ek ücret ödenmesi de gerekmez ancak ekip arkadaşlarımızla birlikte yapılması faydalı olacaktır.
Pastayı kendiniz yaptırıp yatta servis edebileceğiniz gibi istediğiniz özellikteki bir doğum günü pastası için şirketimize de sipariş verebilirsiniz.. Nasıl arzu ederseniz!
Sizleri boğaz köprüsüne karşı fotoğraf çekme bahanesiyle yatın ön tarafına çağırıp bir kaç poz fotoğraf çektikten sonra köprüye bakarak poz vermenizi isteyeceğiz ve lazer gösterisini başlatıp daha önceden köprüde yazılmasını istediğinizi doğum günü kutlama mesajını kuvvetli lazer ışıklarıyla boğaz köprüsünün altına kelime limiti olmadan kayan yazı şeklinde yazacağız. Lazerle doğum günü kutlama mesajından sonra volkanlar patlayıp görsel şölen halini alacak. Tüm lazer gösterisinin fotoğraf ve video kayıtlarını misafirlerin talebine göre amatör ya da profesyonel şekilde yapmayı da unutmuyoruz!
Evet! Yatta eşiniz, sevgiliniz, aile fertleri ya da yakın arkadaşınızla baş başa olacağınız 2 kişilik doğum günü kutlaması planlama imkanına da sahipsiniz.
Doğum günü partisi organize etmek isteyenler için yatta yeteri kadar eğlence alanı mevcuttur. Kişi kapasitesini aşmadan arkadaşlarınızı yatta doğum günü partisine davet edebilirsiniz.
4 saatlik yat kiralama bedeli olarak 10 kişilik grubun ödemesi gereken en uygun yatta boğaz turu fiyatı 8.000 TL'dir. Menü talebi olursa kişi başı kokteyl menü 200 TL, kahvaltı menü 250 TL ve yemek menü 350 TL'dir. Limitsiz yerli alkollü içecekler için kişi başı ekstra 350 TL daha ödenir.
Elbette, misafirlerden talep gelirse İngilizce, Almanca, Rusça, İtalyanca, Fransızca ve Arapça çeviriler yapan profesyonel rehberleri ekstra ücrete tabi olarak yatta boğaz turu organizasyonlarına dahil edebiliyoruz.
Yatta boğaz turu için minimum kiralama süresi 2 saattir, 2 saatten daha kısa süreli boğaz turu yapmak isteyenler yine 2 saatlik yat kiralama ücretini ödeyeceklerdir. Tam bir tur için en az 4 saate ihtiyaç vardır.
Misafirlerden talep geldiği takdirde yat kiralama ücretinin üzerine ekstra ödeme yapıldığında boğaz turu esnasında zengin ve kaliteli içerikli kahvaltı, kokteyl ve yemek menüsü servisi de yapabilmekteyiz.
Hayır, yatta boğaz turu organizasyonlarının tamamını gruplara özel olarak düzenlediğimiz için turlara dışarıdan bireysel katılım söz konusu değildir.
2 saatlik yat kiralama ve 2 kişilik alkolsüz yemek menüsü için en uygun yatta akşam yemeği fiyatı 4.700 TL, limitsiz yerli alkollü içeceklerin de dahil olduğu menü 5.400 TL'dir. Misafirler isterse masa süsleme 250 TL ve kemancı için ekstra 1.000 TL daha ödenmesi gerekir.
Evet, yatları akşam yemeği menüsü almadan kiralayarak dışarıdan yiyeceklerle ve içecekler getirebilirsiniz. Ancak bu durumda kiralanan yatta mutfak malzemelerini (tabak, bardak, çatal, bıçak, kaşık vb.) kullanmak isterseniz hem servis yapması hem de akşam yemeği sona erdiğinde yatı, mutfağı ve malzemeleri temizlemesi için firmamızın önerdiği sayıda garson hizmeti almanız gerekecektir. Kaç adet garson alınması gerektiği akşam yemeğine katılan kişi sayısıyla doğru orantılıdır. 10 kişiye kadar olan gruplar için 1 garson yeterli olacaktır ve kendisine ödenmesi gereken ücret 200 TL'dir. Kullan at malzemeler getirip yatta mutfak malzemelerini kullanmaz iseniz garson alma mecburiyeti ortadan kalkacak, müşteri talebi olduğu takdirde yine ücreti ödenerek yemeğe dahil edilecektir.
Zengin ve kaliteli içeriğe sahip akşam yemeği menüsünü Beylerbeyi'nde bulunan Ziya Şark Sofrası restoranından hazır olarak alıyor ve hemen dumanı üstündeyken yatta sıcak halde servis ediyoruz.
Akşam yemeği menüsü olarak yatta önünüzde 2 seçenek bulunmaktadır: Balık ya da Karışık Izgara! Detaylar: soğuk mezeler, ara sıcaklar, ana yemek, salata, karışık mevsim meyveleri ve limitsiz soft içecekler..
2 saatlik yat kiralama, 2 kişilik alkolsüz yemek menüsü, masa süslemesi, çiçek aranjman, lazer gösterisi ve kemancı için en uygun yatta evlenme teklifi fiyatı 7.050 TL'dir.
Elbette sizler için tarifi mümkün olmayan evlenme teklifi anlarını ölümsüzleştiriyor, yatta hem masada hem de lazer gösterisi esnasında hiçbir ekstra ücret talep etmeden fotoğraf ve video çekimleri yapıyoruz.
Evet, evlenme teklifi esnasında ve tüm organizasyon süresince yatta istediğiniz şarkıları dinleyebilirsiniz. Bunun için usb getirebileceğiniz gibi bluetooth ile ses sistemine bağlanabilme imkanınız da bulunuyor.
Talep geldiği takdirde arka havuzdaki masayı siyah ya da kırmızı parlak kumaşla örtüyor, mum ve gül yapraklarıyla sade ama kaliteli bir şekilde süslüyoruz. İsterseniz süslemeyi kendiniz de yapabilirsiniz..
Balık ya da karışık ızgara seçeneklerimiz mevcuttur. Menülerde 6 çeşit soğuk meze, 2 çeşit ara sıcak, ana yemek olarak balık ya da karışık ızgara, salata, mevsim meyveleri ve içecekler bulunmaktadır.
Bu konuda kısıtlama yoktur. Tüm istedikleriniz yattan boğaz köprüsüne kelime limiti olmadan kayan yazı şeklinde yazılıp evlenme teklifi gerçekleşene kadar.. Genelde lazer gösterisi 5 dakika sürer..
Profesyonel kişilerden oluşan ekibimiz evlenme teklifi anına yatta sadece sevgilinize söylemek istediğiniz romantik sözleri lazer gösterisi ile boğaz köprüsüne yazarken dahil olmaktadır. Bunun dışında sade boğaz turu ya da yemekli bir organizasyon esnasında sevgilinizin parmağına yüzük takmak istiyorsanız yatta ön tarafta ya da arka havuzda aşk şarkıları eşliğinde dans ederken kendinizi hazır hissettiğinizde evlilik teklifi edebilirsiniz.