Organizasyonlar

İster lüks ister ekonomik bir yat kiralayın; yat kiralama sektöründe deneyimli ekibimiz ve ekipmanlarımızla; küçük bütçelerle büyülü bir atmosfer yaratarak siz ve sevdiklerinizle birlikte İstanbul Boğazının tadını çıkarmanızı sağlıyoruz.

İstanbul’un trafik keşmekeşi içinde sıkışıp kalmadan ferah, güvenli ve huzur dolu bir yat ile boğaz turu hepinize iyi gelecek.

Sevdiği adamdan evlenme teklifi alan hiçbir kadın “hayır” diyemez! Hele ki bu teklif boğaz köprüsüne yattan lazer gösterisi ile hiç beklemediği bir anda yapılırsa bu unutulmaz bir sürpriz olur..

Dünyanın en güzel yerinde, Boğazın tam ortasında, rüzgar saçlarınızı savururken; doğum günü pastasının mumlarını üflemek kulağa nede hoş geliyor!

Her evliliğin bir hikayesi, her evliliğin mutlaka en az bir farklılığı vardır. Bu farklılığı eşinize sürpriz yapıp boğazda lüks bir yatta kutlayarak başkalarından özel kılabilirsiniz.

Her veda o kadar da hüzünlü değildir. Hele bu veda yatta yapılırsa işte bu vedanın tadına doyum olmaz.

Seven kalpleri birbirine daha da yakınlaştıran nişan organizasyonları için en doğru adres.

Nikahınızın şahitliğini gökyüzünün ve denizin maviliği yapıyorsa bilin ki; yat ile düğün organizasyonundasınız.

İstanbul Boğazının Akşam serinliğinde yatta fasıl keyfi bir başka güzel

Aklınızın sınırlarını zorluyor, hayallerinizi ulaşılır hale getiriyor; şirketinizin tüm iş yemeği organizasyonlarınızı yatta düzenliyoruz.

Geleceğe güzel bir hatıra biriktirmek için yat kiralamak artık çok kolay... Yatta mezuniyet partisine bekliyoruz.

Kızgın asfalttan, serin sulara yolculukla günübirlik yüzme turu organizasyonları tam aradığınız o güzel günü size vadediyor

Masmavi bir gökyüzü ve masmavi bir denizin tam ortasında üstelik yatta kahvaltı keyfinin tadına doyum olmaz.

Eşinizle veya sevdiklerinizle boğazın eşsiz manzarası karşısında yatta keyifli bir akşam yemeği elbette ki; her zaman anacağınız hatıralarınızın arasında yerini alacaktır.

Lüks olsun diye değil, gösteriş olsun diye değil, farklılık olsun diye sevdiklerinizle beraber yatta İftar keyfine davetlisiniz.

Kampanyalar