Boğaz Turu

Boğaz Turu

Boğaz Turu

İstanbul’un trafik keşmekeşi içinde sıkışıp kalmadan ferah, güvenli ve huzur dolu bir yat ile boğaz turu hepinize iyi gelecek.

İstanbullular ve İstanbul’a başka şehirlerden, başka ülkelerden gezmeye gelen misafirlerimiz için özel olarak hazırlanmış olan boğaz turları; her misafirimize özel konseptler içermektedir.

İsteyene uzun boğaz turu isteyene de kısa boğaz turu
Hem Avrupa hem Anadolu yakasından hareket edecek olan yatlarımız için kısa ve uzun olmak üzere iki farklı versiyonla misafirlerini konuk edecek olan Boğaz Çocuğu Boğaz Turu; sizlerin güvenliği ve huzur içinde seyahat edebilmeleri için düşük hızda ve tüm kıyı boyunca seyredeceklerdir.

Boğaz turu sırasında arzu edilirse; yatta doğum günü, evlilik yıl dönümü, evlenme teklifi, doğum günü, nişan, mezuniyet, düğün, fasıl, iftar, iş yemeği, bekarlığa veda kutlamaları ve organizasyonları yapabilir, lazerle gösteri, yemekli-yemeksiz, içkili-içkisiz davetler düzenlenebilir hatta canlı müzik talep edebilirsiniz. İsterseniz de sevdiğiniz müzik parçalarını seçebilir, profesyonel video ve/veya fotoğraf çekimi talebinde bulunabilirsiniz.

Yat kaptanın seyir defteri
Sizler boğaz turu yaparken kaptanımızın seyir defterine şöyle yazacak; “Bugün Misafirlerimiz mutlu ve huzur dolu bir boğaz turunu tamamladı., İstanbul’un daha önce görülen fakat bilinmeyen yerleri keşfedildi. Tarihi dokusuyla yüzyıllardır dimdik duran İstanbul misafirlerimizi sevgiyle kucakladı. Tarihi yalılar, 15 Temmuz Şehitler köprüsünü, Fatih Sultan Mehmet köprüsünü, Yavuz Sultan Selim köprüsünü yakından gördüler. Boğaz tutkunları için hazırladığımız birbirinden leziz ve lezzetli yemek menüsünden dilediklerini seçtiler. En yakın zamanda tekrar görüşmek üzere mutlu, keyifli ve huzur içinde üzere yatımızdan ayrıldılar.”

Sevdikleriniz ile boğaz turu keyfi
Aileniz, dostlarınız, arkadaşlarınız kısacası sevdiklerinizle beraber keyifli, huzur dolu, güvenli bir boğaz turuna çıkmaya ne dersiniz.

Siz boğaz turu yaparken biz hayallerinizi süslüyoruz

Merak Edilenler

Yüksek kaliteli ses sistemi filomuzdaki tüm kiralık yatlar için vazgeçilmezidir, ihtiyacınızı karşılayabilecek kalitede ses sistemi tüm ekonomik ve lüks yatlarda mevcuttur. Ses sisteminden ücretsiz olarak yararlanabilir. Cd, usb, ipad ya da laptop ile sevdiğiniz müzikleri dinleyebilirsiniz. Ses sistemine bluetooth ile bağlanma imkanı da olduğundan arzu eden kişiler cep telefonlarından da müzik dinletisi yapabilirler.
Hayır.. Zengin ve kaliteli içeriğe sahip menü ikramlarını Beylerbeyi'nde bulunan Ziya Şark Sofrası restoranından hazır olarak alıyor ve hemen servis ediyoruz.
Evet, kiralık yatlar menü hizmeti alınmadan kiralanarak dışarıdan yiyeceklerle birlikte içecekler de getirebilirsiniz. Ancak bu durumda kiralık yatın mutfak malzemelerini (tabak, bardak, çatal, bıçak, kaşık vb.) kullanmak isterseniz hem servis yapması hem de organizasyon sona erdiğinde yatı, mutfağı ve malzemeleri temizlemesi için firmamızın önerdiği sayıda garson hizmeti almanız gerekecektir. Kaç adet garson alınması gerektiği tura katılan kişi sayısıyla doğru orantılıdır. 10 kişiye kadar olan gruplar için 1 garson yeterli olacaktır ve kendisine ödenmesi gereken ücret 150 TL'dir. Kullan at malzemeler getirip yatın mutfak malzemelerini kullanmaz iseniz garson alma mecburiyeti ortadan kalkacak, müşteri talebi olduğu takdirde yine ücreti ödenerek tura dahil edilecektir.
Hayır.. Kaptan ve yakıt ücretleri ödediğiniz fiyatların içine dahil edildiğinden bunlar için ek bir ücret ödemeniz gerekmiyor.
Mümkün olan en kısa süre içinde! Yaz aylarındaki yat kiralama talep yoğunluğunu da dikkate alarak özellikle hafta sonu yapmayı planladığınız organizasyonlar için haftalar hatta aylar öncesinden rezervasyon yaptırmanız gerekebilir.
Ödemelerimiz yalnızca nakit kabul edebiliyoruz.

Fotoğraf Galerisi

Video Galerisi

Fiyat Hesapla

YAT 2

Yemekli 12 Kişi
Kokteyl 16 Kişi

YAT 1

Yemekli 15 Kişi
Kokteyl 20 Kişi

YAT 3

Yemekli 16 Kişi
Kokteyl 25 Kişi

YAT 4

Yemekli 25 Kişi
Kokteyl 30 Kişi

Misafir Yorumları

Eser Cevahir (Cevahir Holding)

Aile, iş, resmi davet ya da protokol farketmeksizin; güleryüzlü ekibi ve muhteşem filosuyla gönül rahatlığıyla tercih edilebilecek bir şirket. Kolay erişilebilirliği, hızlı çözüm üretme kabiliyetleri ve Boğaz Çocuğu'nun birbebir ilgilenmesi lüks yat hizmetini taksi kolaylığında elde etmemizi sağlıyor. Tebrikler


Servet Topaloğlu (ST & Partners)

Sürekli başarı için müşteri ihtiyaçlarına en iyi çözümleri bulmak, bunları müşteri tarafından kabul edilebilir en uygun fiyata sunmak ve tutku ile mevcut pazardaki bu meydan okumayı sürdürebilmek çok önemlidir. Bekir böyle çalışan bir girişimci arkadaşımızdır. Kendisini kutluyor, yolunun açık olmasını diliyorum.


Ali Turhan (Tura Soğutma)

İstanbul'un incisi boğazda tekne turu için doğru adres Boğaz Çocuğu. 2017 yazında arkadaşlarla yaptığımız özel tekne turunu Bekir Aslan organize etmişti. Her şeyi ile detaylı düşünülmüş keyifli bir boğaz turu oldu. O kadar memnun kaldık ki aynı turu 2018 yazında iki kez daha yaptık. Kendi yatınız gibi özel misafirlerinizi gönül rahatlığı ile ağırlayabileceğiniz süper bir tur.


Tanju Duman (Devlet Protokol Müdürü)

10 kişilik yabancı bir heyet boğaz turu talep ettiğinde nasıl olacağı konusunda kafamda çok bir şey oluşmamıştı. Bir meslektaşımın tavsiyesiyle Bekir bey ile irtibata geçtim. Heyeti memnun etme telaşıyla ben sürekli "nasıl olacak, nasıl yapacağız şunu" derken Bekir bey de her seferinde "merak etmeyin, rahat olun" deyip durdu. Tur günü geldiğinde karşılaştığım manzara beklediğimin 10 katı çıktı. Çok güzel bir yat, güler yüzlü personel, enfes ikramlar... Bunlar bir de slow müzik ve Boğaz'ın eşsiz güzelliği ile birleşince ortaya çıkan şey anlatılamaz hale geldi. Bundan sonraki heyetlerde ilk adresim olacaksın, her şey için teşekkürler Boğaz Çocuğu!


Emrah Taş (Vişne Tekstil)

Yurt dışından gelen misafirlerimize İstanbul’umuzun güzelliklerini gösteren bu organizasyon için çok teşekkürler. Eğlence olarak gerekli tüm her şeyi organize ederek kusursuz bir şekilde bizleri ağırladınız. Yemekleriniz, ikramlarınız ve personeliniz çok iyiydi. Rota ve hizmetin kesinlikle kusursuz betimlendiğini bildiririm. Tekrar bir organizasyonda bir araya gelmek dileğiyle..


Muhammed Tokgöz (Türk Hava Yolları)

Boğaz Çocuğu'ndan 3 saatlik boğaz turu için yat kiraladık arkadaşlarımla. Bebek iskelesinden alındık. Biz 6 kişiydik ve yat beklediğimizden de büyüktü 15/20 kişi için gayet yeterli olabilecek bir tekneydi. Rotamız FSM Köprüsü sonrası Kız kulesine doğru gidiş ve tekrar bebek iskelesine dönüş şeklinde oldu. Yemek sonrasında çerez, içecek ve meyve servisi de oldu. Yiyecek ve içecek servisi için 2 eleman vardı. Bekir beyle irtibat halindeydik kiralama için, sağ olsun kendisi gelip bizi aldı. Yat 3 bölümden oluşuyordu. Üst açık alanı da kullandık. Ses sistemi gayet iyiydi, Bluetooth üzerinden ses sistemine bağlanıp kendi müziklerimiz eşliğinde çok güzel bir gece geçirdik. Bekir bey ve ekibiyle ayrılmadan önce sohbet edip tekrar onları tercih edeceğimizi ve çok memnun kaldığımızı belirttik. Tekrar çok teşekkür ederiz.


Menü