Akşam Yemeği

Akşam Yemeği

Yatta Akşam Yemeği

Eşinizle veya sevdiklerinizle boğazın eşsiz manzarası karşısında yatta keyifli bir akşam yemeği elbette ki; her zaman anacağınız hatıralarınızın arasında yerini alacaktır.

Zamanın yavaşladığı yerdesiniz
Zamanın hızlı ve su gibi aktığı günümüzde sizler de Yatta Akşam yemeği organizasyonlarımıza katılarak zamanı yavaşladığını görebilirsiniz. Zengin içeriği ile hazırlanmış menümüzden istediğinizi talep edebilir, istediğiniz müzikleri çaldırabilirsiniz. Profesyonel personellerimiz tarafından gece boyu en iyi hizmeti alacağınıza emin olabilirsiniz.

Güzel bir akşam, aşk kokan bir meltem ve boğazın serin suları
Bireysel akşam yemekleriniz için birbirinden özel kiralık yatlarımız sizler için hazırlandı. Siz ve sevdikleriniz için gecenizin en güzel anlarına tanıklık ediyor, isterseniz yatta akşam yemeğini tam bir şölen havasına çeviriyoruz.

Arzu ederseniz de daha sakin, daha huzur verici, boğazının muhteşem manzarası eşliğinde yatta akşam yemeğinizi romantik bir masala dönüştürüyoruz.

Zor beğenenler için yeni konseptler belirledik. Ve böylece Yatta Akşam yemeği talebinde bulunan tüm misafirlerimiz için yemek menüsüne yeni ve farklı tatlar ekledik.

Siz talep edin
İster arkadaşlarınızla beraber nezih ve güvenilir bir ortamda, isterseniz eşiniz ve sevdiklerinizle beraber coşkulu ve heyecan verici yatta akşam yemeklerini organize edebileceğiniz yeni mekanınızın adı İstanbul Boğazının vazgeçilmez adresi; Boğaz Çocuğu Yat Kiralama olacaktır.

O halde bizimle bir akşam yemeğine ne dersiniz?
Yıllar geçse de bugün gibi hatırlayacağınız en özel akşam yemekleri Boğaz Çocuğu ile tebessümle anılacak.

Sıkça Sorular Sorular

Akşam yemeği menüsü olarak yatta önünüzde 2 seçenek bulunmaktadır: Balık ya da Karışık Izgara! Detaylar: soğuk mezeler, ara sıcaklar, ana yemek, salata, karışık mevsim meyveleri ve limitsiz soft içecekler..
Zengin ve kaliteli içeriğe sahip akşam yemeği menüsünü Beylerbeyi'nde bulunan Ziya Şark Sofrası restoranından hazır olarak alıyor ve hemen dumanı üstündeyken yatta sıcak halde servis ediyoruz.
Evet, yatları akşam yemeği menüsü almadan kiralayarak dışarıdan yiyeceklerle birlikte içecekler de getirebilirsiniz. Ancak bu durumda kiralanan yatın mutfak malzemelerini (tabak, bardak, çatal, bıçak, kaşık vb.) kullanmak isterseniz hem servis yapması hem de yatta akşam yemeği sona erdiğinde yatı, mutfağı ve malzemeleri temizlemesi için firmamızın önerdiği sayıda garson hizmeti almanız gerekecektir. Kaç adet garson alınması gerektiği yatta akşam yemeğine katılan kişi sayısıyla doğru orantılıdır. 10 kişiye kadar olan gruplar için 1 garson yeterli olacaktır ve kendisine ödenmesi gereken ücret 150 TL'dir. Kullan at malzemeler getirip yatın mutfak malzemelerini kullanmaz iseniz garson alma mecburiyeti ortadan kalkacak, müşteri talebi olduğu takdirde yine ücreti ödenerek yemeğe dahil edilecektir.
2 saatlik yat kiralama ve 2 kişilik alkolsüz yemek menüsü için en uygun yatta akşam yemeği fiyatı 1500 TL, limitsiz yerli alkollü içeceklerin de dahil olduğu menü 1800 TL'dir. Misafirler isterse masa süsleme 200 TL, bay kemancı 400 TL ve bayan kemancı için de ekstra 600 TL ödenmesi gerekir. Akşam yemeği organizasyonları için şirketimizin profesyonel olarak sunduğu tüm hizmetlerin ücretleri fiyatlar sayfasında net olarak belirtilmiştir. Sİstem üzerinden kendinize özel yatta akşam yemeği paketinizi hazırlamak isterseniz kiralık yatların detay sayfasındaki fiyat hesaplama aracını kolaylıkla kullanabilirsiniz.
En kısa süre içinde! Yaz aylarındaki yat kiralama talep yoğunluğunu da dikkate alarak özellikle hafta sonu akşamları planlayacağınız bir organizasyon için haftalar öncesinden rezervasyon yaptırmanız gerekebilir.
Seçtiğiniz yatı istediğiniz gün ve saatler arasında kendi adınıza rezerve etmek için yapmanız gereken şey, ekibimizle görüştükten sonra organizasyon için ödemeniz gereken toplam ücretin %50'sini kaparo olarak göndermektir. Ücretin kalan %50'si ise organizasyon günü yatta nakit olarak alınacaktır. Ödemeyi EFT / Havale yaparak banka yoluyla gönderebilir ya da ofisimize gelerek elden verebilirsiniz. Kredi Kartı ile ödeme alınamamaktadır!

Fotoğraflar

Videolar

Fiyatlar

BOĞAZ ÇOCUĞU YAT

BOĞAZ ÇOCUĞU YAT
Yemekli 10 Kişi
Kokteyl 10 Kişi

KARAYEL YAT

KARAYEL YAT
Yemekli 15 Kişi
Kokteyl 20 Kişi

Misafir Yorumları

Yaşar Turan (Tudi Elektrotechnik GmbH)

İlginiz ve alakanız için sizlere tekrar yazılı olarak teşekkür etmek isterim. Organize etmiş olduğunuz yat gezisinden fazlasıyla memnun kaldık. Her şey çok güzeldi ve sunmuş olduğunuz kaliteli hizmetten ötürü sizleri takdir ediyorum.  Saygılarımla.


Oğulcan Çağlayan (Çaykur Rizespor)

Öncelikle çok ilgili ve alakalı davrandılar . Her şey istediğimiz gibiydi . Yat çok güzel ve temizdi . Yemek servisi de bir o kadar kaliteliydi . Nişanlım ve ben çok güzel zaman geçirdik . En kısa zamanda tekrar tekrarlamak dileğiyle, Boğaz Çocuğu'na teşekkürler.


Çağlar Ünal (KKTC Girne Vergi Dairesi)

Boğaz Çocuğu yatı hayallerimin ötesinde bir gece yaşattı, her şey çok güzeldi ve ince detaylarla hazırlanmıştı. Her şey için çok teşekkür ederiz, aşkımıza tanıklık ettiniz..


Menü