Akşam Yemeği

Akşam Yemeği

Yatta Akşam Yemeği

Eşinizle veya sevdiklerinizle boğazın eşsiz manzarası karşısında yatta keyifli bir akşam yemeği elbette ki; her zaman anacağınız hatıralarınızın arasında yerini alacaktır.

Zamanın yavaşladığı yerdeniz
Zamanın hızlı ve su gibi aktığı günümüzde sizler de Yatta Akşam yemeği organizasyonlarımıza katılarak zamanı yavaşladığını görebilirsiniz. Zengin içeriği ile hazırlanmış menümüzden istediğinizi talep edebilir, istediğiniz müzikleri çaldırabilirsiniz. Profesyonel personellerimiz tarafından gece boyu en iyi hizmeti alacağınıza emin olabilirsiniz.

Güzel bir akşam, aşk kokan bir meltem ve boğazın serin suları
Bireysel akşam yemekleriniz için birbirinden özel kiralık yatlarımız sizler için hazırlandı. Siz ve sevdikleriniz için gecenizin en güzel anlarına tanıklık ediyor, isterseniz yatta akşam yemeğini tam bir şölen havasına çeviriyoruz.
 
Arzu ederseniz de daha sakin, daha huzur verici, boğazının muhteşem manzarası eşliğinde yatta akşam yemeğinizi romantik bir masala dönüştürüyoruz.

Zor beğenenler için yeni konseptler belirledik. Ve böylece Yatta Akşam yemeği talebinde bulunan tüm misafirlerimiz için yemek menüsüne yeni ve farklı tatlar ekledik. 
  
Siz talep edin
İster arkadaşlarınızla beraber nezih ve güvenilir bir ortamda, isterseniz eşiniz ve sevdiklerinizle beraber coşkulu ve heyecan verici yatta akşam yemeklerini organize edebileceğiniz yeni mekanınızın adı İstanbul Boğazının vazgeçilmez adresi; Boğaz Çocuğu Yat Kiralama olacaktır.

O halde bizimle bir akşam yemeğine ne dersiniz?
Yıllar geçse de bugün gibi hatırlayacağınız en özel akşam yemekleri Boğaz Çocuğu ile tebessümle anılacak.

Merak Edilenler

Yüksek kaliteli ses sistemi filomuzdaki tüm kiralık yatlar için vazgeçilmezidir, ihtiyacınızı karşılayabilecek kalitede ses sistemi tüm ekonomik ve lüks yatlarda mevcuttur. Ses sisteminden ücretsiz olarak yararlanabilir. Cd, usb, ipad ya da laptop ile sevdiğiniz müzikleri dinleyebilirsiniz. Ses sistemine bluetooth ile bağlanma imkanı da olduğundan arzu eden kişiler cep telefonlarından da müzik dinletisi yapabilirler.
Hayır.. Zengin ve kaliteli içeriğe sahip menü ikramlarını Beylerbeyi'nde bulunan Ziya Şark Sofrası restoranından hazır olarak alıyor ve hemen servis ediyoruz.
Evet, kiralık yatlar menü hizmeti alınmadan kiralanarak dışarıdan yiyeceklerle birlikte içecekler de getirebilirsiniz. Ancak bu durumda kiralık yatın mutfak malzemelerini (tabak, bardak, çatal, bıçak, kaşık vb.) kullanmak isterseniz hem servis yapması hem de organizasyon sona erdiğinde yatı, mutfağı ve malzemeleri temizlemesi için firmamızın önerdiği sayıda garson hizmeti almanız gerekecektir. Kaç adet garson alınması gerektiği tura katılan kişi sayısıyla doğru orantılıdır. 10 kişiye kadar olan gruplar için 1 garson yeterli olacaktır ve kendisine ödenmesi gereken ücret 150 TL'dir. Kullan at malzemeler getirip yatın mutfak malzemelerini kullanmaz iseniz garson alma mecburiyeti ortadan kalkacak, müşteri talebi olduğu takdirde yine ücreti ödenerek tura dahil edilecektir.
Hayır.. Kaptan ve yakıt ücretleri ödediğiniz fiyatların içine dahil edildiğinden bunlar için ek bir ücret ödemeniz gerekmiyor.
Mümkün olan en kısa süre içinde! Yaz aylarındaki yat kiralama talep yoğunluğunu da dikkate alarak özellikle hafta sonu yapmayı planladığınız organizasyonlar için haftalar hatta aylar öncesinden rezervasyon yaptırmanız gerekebilir.
Ödemelerimiz yalnızca nakit kabul edebiliyoruz.

Fotoğraf Galerisi

Fiyat Hesapla

YAT 2

Yemekli 12 Kişi
Kokteyl 16 Kişi

YAT 1

Yemekli 15 Kişi
Kokteyl 20 Kişi

YAT 3

Yemekli 16 Kişi
Kokteyl 25 Kişi

YAT 4

Yemekli 25 Kişi
Kokteyl 30 Kişi

Misafir Yorumları

Oğulcan Çağlayan (Çaykur Rizespor)

Öncelikle çok ilgili ve alakalı davrandılar . Her şey istediğimiz gibiydi . Yat çok güzel ve temizdi . Yemek servisi de bir o kadar kaliteliydi . Nişanlım ve ben çok güzel zaman geçirdik . En kısa zamanda tekrar tekrarlamak dileğiyle, Boğaz Çocuğu'na teşekkürler.


Menü