Yatta Bekârlığa Veda

Yatta Bekârlığa Veda

Yatta Bekarlığa Veda Partisi

Her veda o kadar da hüzünlü değildir. Hele bu veda yatta yapılırsa işte bu vedanın tadına doyum olmaz.

Hem ekonomik hem de kalbinizi sıcacık ısıtacak bir tercih
En sevdiğiniz şarkıları bağıra bağıra söyleyerek bekârlığa veda etmek isteyen damat ve gelin adaylarına özel yatta bekarlığa veda konsepti unutulmaz ve farklı bir seçenek olarak sunulmaktadır.

Boğazın görsel bir şova dönüşmüş gece manzarası eşliğinde, canlı müzik veya sevdiğiniz müzik parçaları eşliğinde kız kıza veya erkek erkeğe eğlencenin doruklarında yaşayabilirsiniz.

Bir çok mekandan farklı olarak yatta bekârlığa veda partileri hem ekonomik olması hem de gözünüze, gönlünüze hitap etmesi sebebiyle tüm misafirlerinizi memnun edecektir.

Kostümler sizden eğlence bizden
Geleneksel kalıpların dışına çıkmak isteyen gelin ve damat adayları için Arzu edilirse; farklı konseptlerle Bekârlığa veda gecenizi daha sıra dışı hale getirebilirsiniz.

Belirleyeceğiniz kostümlü-kostümsüz, temalı-temasız, içkili-içkisiz, dans şovları ile bezeli, masa dizaynlarından yat içi ve dışı tüm süslemelere varana kadar her şey bu özel geceyi diğer gecelerden farklı kılmak için tasarlandı. Siz bu unutmaz gece eğlencesinin tadını çıkarın, eğlendirmeyi bize bırakın.

Siz gecenin tadını çıkarın
Bir sanat eseri gibi karşınızda duran İstanbul Boğazı ve o sanat eserinin bir parçası olarak yatta bekârlığa veda eden siz. Kim bu güzel ortamda parti yapmaz ki?

Eğlencenize devam ederken profesyonel garsonlarımız sizlere hizmet etmeye devam edecektir. Video ve fotoğraf çekimleri sayesinde unutulmaz hatıralarınız olacak, lazer ve volkan gösterileri sayesinde arkadaşlarınızla farklı bir deneyim yaşayacaksınız.

Sıkça Sorular Sorular

Yatta dansçı organizasyonunu isterseniz kendiniz yapabileceğiniz gibi şirketimizden de talep edebilirsiniz ancak firma olarak bekarlığa veda partisi için sadece bayan oryantal dansçı konusunda destek verebiliyoruz.
Süsleme hizmetini şirketimizden alabileceğiniz gibi yatta kalıcı bir iz bırakıp zarar vermemek koşuluyla bekarlığa veda partisi için dilediğiniz gibi süsleme yapabilme imkanına sahipsiniz.
Yiyecek ve içeceklerinizi beraberinizde getirmenizde hiçbir engel yoktur. Ancak kiralanan yatın mutfak malzemeleri kullanılacaksa firmamızdan garson hizmeti de alınması gerekir ve 1 garson için ödenecek rakam 150 TL'dir.
Talep gelmesi halinde bekarlığa veda organizasyonu süresince yatta yiyecek ve içeceklerin servisini tecrübeli bayan garsonlarımız en iyi şekilde yapabilirler.
4 saatlik yat kiralama için 10 kişilik bir arkadaş grubunun ödeyeceği en uygun yatta bekarlığa veda fiyatı 4000 TL'dir. Şirketimizden menü talebi olursa kokteyl 100 TL, kahvaltı 150 TL ve yemek menüsü için kişi başı ekstra 200 TL daha ödenmelidir. Limitsiz yerli alkol için fiyat farkı kişi başı 150 TL'dir. Bekarlığa veda partisi organizasyonları için filomuzdaki yatlara ne kadar ödeme yapmanız gerektiğini öğrenmek için fiyatlar sayfasına bakabilir ya da kiralık yatların detay sayfasındaki fiyat hesaplama tablosunu işaretleyerek kendi yatta bekarlığa veda partisi paketinizi oluşturabilirsiniz.
En kısa süre içinde! Yaz aylarındaki yat kiralama talep yoğunluğunu da dikkate alarak özellikle hafta sonu akşamları planlayacağınız bir organizasyon için haftalar öncesinden rezervasyon yaptırmanız gerekebilir.
Seçtiğiniz yatı istediğiniz gün ve saatler arasında kendi adınıza rezerve etmek için yapmanız gereken şey, ekibimizle görüştükten sonra organizasyon için ödemeniz gereken toplam ücretin %50'sini kaparo olarak göndermektir. Ücretin kalan %50'si ise organizasyon günü yatta nakit olarak alınacaktır. Ödemeyi EFT / Havale yaparak banka yoluyla gönderebilir ya da ofisimize gelerek elden verebilirsiniz. Kredi Kartı ile ödeme alınamamaktadır!

Fotoğraflar

Videolar

Fiyatlar

BOĞAZ ÇOCUĞU YAT

BOĞAZ ÇOCUĞU YAT
Yemekli 10 Kişi
Kokteyl 10 Kişi

KARAYEL YAT

KARAYEL YAT
Yemekli 15 Kişi
Kokteyl 20 Kişi

Misafir Yorumları

Ayhan Erkan (Erkan Avukatlık Bürosu)

Bekarlığa Veda partimiz için Adalar'da yüzme organizasyonu planlamak istediğimizde Bekir Bey ile irtibata geçtik ve sonsuz ilgi ve alaka ile karşılaştık. Kendisi her şeyi tam istediğimiz gibi organize etti. Kaptanımız ve garsonumuz da son derece beyefendiydi. Servis kusursuzdu. Ben ve arkadaşlarımız çok keyif aldık. Yine yat organizasyonu talep etsek tercihimiz aynı adres olur. Teşekkürler! Ece & Ayhan Erkan


Hilal Özcan (Öğrenci)

Kahvaltı süperdi. Hizmeti çok kaliteliydi. Garsonlar her isteğimizi güler yüzle yerine getirdiler. Bir bekarlığa veda partisi için gerçekten muhteşem bir seçim. Şiddetle tavsiye ediyoruz!


Menü