Yatta Boğaz Turu

Yatta Boğaz Turu

Yatta Boğaz Turu

İstanbul’un trafik keşmekeşi içinde sıkışıp kalmadan ferah, güvenli ve huzur dolu bir yatta boğaz turu hepinize iyi gelecek.

İstanbullular ve İstanbul’a başka şehirlerden, başka ülkelerden gezmeye gelen misafirlerimiz için özel olarak hazırlanmış yatta boğaz turu organizasyonları; her misafirimize özel konseptler içermektedir.

İsteyene uzun boğaz turu isteyene de kısa boğaz turu
Hem Avrupa hem Anadolu yakasından hareket edecek olan yatlarımız için kısa ve uzun olmak üzere iki farklı versiyonla misafirlerini konuk edecek olan Boğaz Çocuğu Boğaz Turu; sizlerin güvenliği ve huzur içinde seyahat edebilmeleri için düşük hızda ve tüm kıyı boyunca seyredeceklerdir.

Boğaz turu sırasında arzu edilirse; yatta doğum günü, evlilik yıl dönümü, evlenme teklifi, doğum günü, nişan, mezuniyet, düğün, fasıl, iftar, iş yemeği, bekarlığa veda kutlamaları ve organizasyonları yapabilir, lazerle gösteri, yemekli-yemeksiz, içkili-içkisiz davetler düzenlenebilir hatta canlı müzik talep edebilirsiniz. İsterseniz de sevdiğiniz müzik parçalarını seçebilir, profesyonel video ve/veya fotoğraf çekimi talebinde bulunabilirsiniz.

Yat kaptanın seyir defteri
Sizler yatta boğaz turu yaparken kaptanımızın seyir defterine şöyle yazacak; “Bugün Misafirlerimiz mutlu ve huzur dolu bir boğaz turunu tamamladı., İstanbul’un daha önce görülen fakat bilinmeyen yerleri keşfedildi. Tarihi dokusuyla yüzyıllardır dimdik duran İstanbul misafirlerimizi sevgiyle kucakladı. Tarihi yalılar, 15 Temmuz Şehitler köprüsünü, Fatih Sultan Mehmet köprüsünü, Yavuz Sultan Selim köprüsünü yakından gördüler. Boğaz tutkunları için hazırladığımız birbirinden leziz ve lezzetli yemek menüsünden dilediklerini seçtiler. En yakın zamanda tekrar görüşmek üzere mutlu, keyifli ve huzur içinde üzere yatımızdan ayrıldılar.”

Sevdiklerinizle yatta boğaz turu keyfi
Aileniz, dostlarınız, arkadaşlarınız kısacası sevdiklerinizle beraber keyifli, huzur dolu, güvenli bir yatta boğaz turu yapmaya ne dersiniz.

Siz boğaz turu yaparken biz hayallerinizi süslüyoruz

Sıkça Sorular Sorular

Hayır, yatta boğaz turu organizasyonlarının tamamını gruplara özel olarak düzenlediğimiz için turlara dışarıdan bireysel katılım söz konusu değildir.
Misafirlerden talep geldiği takdirde yat kiralama ücretinin üzerine ekstra ödeme yapıldığında boğaz turu esnasında zengin ve kaliteli içerikli kahvaltı, kokteyl ve yemek menüsü servisi de yapabilmekteyiz.
Yatta boğaz turu için minimum kiralama süresi 2 saattir, 2 saatten daha kısa süreli boğaz turu yapmak isteyenler yine 2 saatlik yat kiralama ücretini ödeyeceklerdir. Tam bir tur için en az 4 saate ihtiyaç vardır.
Elbette, misafirlerden talep gelirse İngilizce, Almanca, Rusça, İtalyanca, Fransızca ve Arapça çeviriler yapan profesyonel rehberleri ekstra ücrete tabi olarak yatta boğaz turu organizasyonlarına dahil edebiliyoruz.
4 saatlik yat kiralama bedeli olarak 10 kişilik grubun ödemesi gereken en uygun boğaz turu fiyatı 4000 TL'dir. Menü talebi olursa kişi başı kokteyl menü 100 TL, kahvaltı menü 150 TL ve yemek menü 200 TL'dir. Limitsiz yerli alkollü içecekler için kişi başı ekstra 150 TL daha ödenir. Yatta boğaz turu organizasyonları esnasında verdiğimiz tüm hizmetler için talep ettiğimiz net ücretleri fiyatlar sayfasında liste halinde paylaşmakta sakınca görmedik çünkü tüm müşterilerimize aynı fiyat tekliflerini veriyoruz. Liste fiyatlarına bakarak kendinize özel organizasyon planlayabileceğiniz gibi çok daha hızlı şekilde yatta boğaz turu paketi hazırlayarak sistem üzerinden fiyat teklifi almak isterseniz kiralık yatların detay sayfasına giriş yapıp tablodan istediğiniz hizmetleri işaretleyebilirsiniz.
En kısa süre içinde! Yaz aylarındaki yat kiralama talep yoğunluğunu da dikkate alarak özellikle hafta sonu akşamları planlayacağınız bir organizasyon için haftalar öncesinden rezervasyon yaptırmanız gerekebilir.
Seçtiğiniz yatı istediğiniz gün ve saatler arasında kendi adınıza rezerve etmek için yapmanız gereken şey, ekibimizle görüştükten sonra organizasyon için ödemeniz gereken toplam ücretin %50'sini kaparo olarak göndermektir. Ücretin kalan %50'si ise organizasyon günü yatta nakit olarak alınacaktır. Ödemeyi EFT / Havale yaparak banka yoluyla gönderebilir ya da ofisimize gelerek elden verebilirsiniz. Kredi Kartı ile ödeme alınamamaktadır!

Fotoğraflar

Videolar

Fiyatlar

BOĞAZ ÇOCUĞU YAT

BOĞAZ ÇOCUĞU YAT
Yemekli 10 Kişi
Kokteyl 10 Kişi

KARAYEL YAT

KARAYEL YAT
Yemekli 15 Kişi
Kokteyl 20 Kişi

Misafir Yorumları

Eser Cevahir (Cevahir Holding)

Aile, iş, resmi davet ya da protokol farketmeksizin; güleryüzlü ekibi ve muhteşem filosuyla gönül rahatlığıyla tercih edilebilecek bir şirket. Kolay erişilebilirliği, hızlı çözüm üretme kabiliyetleri ve Boğaz Çocuğu'nun birbebir ilgilenmesi lüks yat hizmetini taksi kolaylığında elde etmemizi sağlıyor. Tebrikler


Servet Topaloğlu (ST & Partners)

Sürekli başarı için müşteri ihtiyaçlarına en iyi çözümleri bulmak, bunları müşteri tarafından kabul edilebilir en uygun fiyata sunmak ve tutku ile mevcut pazardaki bu meydan okumayı sürdürebilmek çok önemlidir. Bekir böyle çalışan bir girişimci arkadaşımızdır. Kendisini kutluyor, yolunun açık olmasını diliyorum.


Ali Turhan (Tura Soğutma)

İstanbul'un incisi boğazda tekne turu için doğru adres Boğaz Çocuğu. 2017 yazında arkadaşlarla yaptığımız özel tekne turunu Bekir Aslan organize etmişti. Her şeyi ile detaylı düşünülmüş keyifli bir boğaz turu oldu. O kadar memnun kaldık ki aynı turu 2018 yazında iki kez daha yaptık. Kendi yatınız gibi özel misafirlerinizi gönül rahatlığı ile ağırlayabileceğiniz süper bir tur.


Tanju Duman (Devlet Protokol Müdürü)

10 kişilik yabancı bir heyet boğaz turu talep ettiğinde nasıl olacağı konusunda kafamda çok bir şey oluşmamıştı. Bir meslektaşımın tavsiyesiyle Bekir bey ile irtibata geçtim. Heyeti memnun etme telaşıyla ben sürekli "nasıl olacak, nasıl yapacağız şunu" derken Bekir bey de her seferinde "merak etmeyin, rahat olun" deyip durdu. Tur günü geldiğinde karşılaştığım manzara beklediğimin 10 katı çıktı. Çok güzel bir yat, güler yüzlü personel, enfes ikramlar... Bunlar bir de slow müzik ve Boğaz'ın eşsiz güzelliği ile birleşince ortaya çıkan şey anlatılamaz hale geldi. Bundan sonraki heyetlerde ilk adresim olacaksın, her şey için teşekkürler Boğaz Çocuğu!


Emrah Taş (Vişne Tekstil)

Yurt dışından gelen misafirlerimize İstanbul’umuzun güzelliklerini gösteren bu organizasyon için çok teşekkürler. Eğlence olarak gerekli tüm her şeyi organize ederek kusursuz bir şekilde bizleri ağırladınız. Yemekleriniz, ikramlarınız ve personeliniz çok iyiydi. Rota ve hizmetin kesinlikle kusursuz betimlendiğini bildiririm. Tekrar bir organizasyonda bir araya gelmek dileğiyle..


Muhammed Tokgöz (Türk Hava Yolları)

Boğaz Çocuğu'ndan 3 saatlik boğaz turu için yat kiraladık arkadaşlarımla. Bebek iskelesinden alındık. Biz 6 kişiydik ve yat beklediğimizden de büyüktü 15/20 kişi için gayet yeterli olabilecek bir tekneydi. Rotamız FSM Köprüsü sonrası Kız kulesine doğru gidiş ve tekrar bebek iskelesine dönüş şeklinde oldu. Yemek sonrasında çerez, içecek ve meyve servisi de oldu. Yiyecek ve içecek servisi için 2 eleman vardı. Bekir beyle irtibat halindeydik kiralama için, sağ olsun kendisi gelip bizi aldı. Yat 3 bölümden oluşuyordu. Üst açık alanı da kullandık. Ses sistemi gayet iyiydi, Bluetooth üzerinden ses sistemine bağlanıp kendi müziklerimiz eşliğinde çok güzel bir gece geçirdik. Bekir bey ve ekibiyle ayrılmadan önce sohbet edip tekrar onları tercih edeceğimizi ve çok memnun kaldığımızı belirttik. Tekrar çok teşekkür ederiz.


Menü