Yatta Düğün

Yatta Düğün

Yatta Düğün

Nikahınızın şahitliğini gökyüzünün ve denizin maviliği yapıyorsa bilin ki; yat ile düğün organizasyonundasınız.

Hayallerinizi süsleyen bir düğün
Gelin ve Damat olarak; olmak isteyebileceğiniz harikulade, nadide ve muhteşem manzarasını yıllarca izlediğiniz İstanbul Boğazının tam ortasında o maviliğin tam kalbinde yatta düğün kulağa nede hoş geliyor.

Yat kiralama sektörünün öncüleri arasında yer alan Boğaz Çocuğu yatta düğün konseptini hazırlarken en az sizin kadar bizleri de heyecanlandırmaktadır.

Yeni hayata yatta düğün ile merhaba
Önceden belirlediğiniz konsept üzerinden, misafirlerinizin gelmeye başlarken siz yeni bir hayata “Merhaba” derken; Boğaz Çocuğu en iyi hizmeti sunmaya devam edecektir. Nikah şahitliğinizi de İstanbul Boğazı ve boğazın masmavi serin suları yapacaktır.

İster nikah günü imzalar atıldıktan sonra, isterseniz nikah memurunu çağırarak yatta Nikah kıyabilirsiniz.
Her yıl yüzlerce gelin ve damadı ağırlıyoruz. Yatta düğün organizasyonu sadece yeni bir trend değil aynı zamanda sürekliliği olan bir tercih sebebi.

İtina ile hazırlanmış Düğün pastasından Lazer gösterisine, misafirlerinizi karşılayan host ve hosteslerden, ses sistemine, özenle hazırlanmış masa düzeninden yat içi ve dışı tüm süslemelere varana kadar unutulmaz, hafızalara kazınacak muhteşem bir düğün için siz sadece “EVET diyeceksniz.

Titiz, güler yüzlü ve profesyonel personelleri ile yıllardır hizmet vermeye devam eden Boğaz Çocuğu Yatta Düğün Organizasyonlarında da sektörünün lideri konumundadır.

Çünkü siz buna değersiniz
Çünkü biz bunu yapabilecek güce sahibiz.

Sıkça Sorular Sorular

Yatta düğün eğlencesinden önce Gelin - Damat çekimleri için şirketimizden yat kiralama ve profesyonel fotoğrafçı hizmeti alabileceğiniz gibi sadece yatı kiralayıp kendi fotoğrafçınızı yanınızda getirebilirsiniz.
Yatta düğün organizasyonlarında yemekli ve kokteyl düzende en fazla 10 kişiyi sorunsuz olarak ağırlayabilirsiniz. Davetiye sayısını bu rakamları baz alarak belirlemelisiniz!
Evet.. Yatta nikah kıymak isteyenler nikah memuru çağırarak bu arzularını gerçekleştirebilirler. Nikah memurunu gelin ve damadın organize etmesi gerekmektedir çünkü şirketimiz bu konuya dahil olmamaktadır.
Nasıl bir düğün pastası istediğinizi şirketimize iletip talep edebileceğiniz gibi dışarıda kendi istediğiniz bir pastanede hazırlatıp yatta personele servis yaptırabilirsiniz.
Usta aşçılarımızın düğün davetlerine özel olarak hazırladığı zengin kokteyl ve yemek menüleri yatta organizasyona dahil edebilir, dışarıdan kendiniz getirebilir ya da istediğiniz catering firmasıyla çalışabilirsiniz.
Yatta iç ve dış kısımların balon ve tüllerle ya da daha farklı konseptlerde süslenmesini şirketimizden isteyebilir ya da kendiniz dilediğiniz gibi düğün süslemesi yapabilirsiniz..
4 saatlik yat kiralama, 10 kişilik alkolsüz kokteyl menü, düğün pastası, balon süsleme, oryantal show ve fasıl ekibi için en uygun yatta düğün fiyatı 8700 TL'den başlıyor. Eğlenceye yerli alkollü içecekleri limitsiz olarak dahil etmek isterseniz ekstra kişi başı 150 TL daha ödemeniz gerekir. Düğün organizasyonlarına özel olarak sunduğumuz hizmetlerin ücretlerini fiyatlar sayfasında görebileceğiniz gibi alt kısımdaki kiralık yatların detay sayfasındaki fiyat hesaplama tablosunu kullanarak kendi yatta düğün paketinizi de hızlıca hazırlayabilirsiniz.
En kısa süre içinde! Yaz aylarındaki yat kiralama talep yoğunluğunu da dikkate alarak özellikle hafta sonu akşamları planlayacağınız bir organizasyon için haftalar öncesinden rezervasyon yaptırmanız gerekebilir.
Seçtiğiniz yatı istediğiniz gün ve saatler arasında kendi adınıza rezerve etmek için yapmanız gereken şey, ekibimizle görüştükten sonra organizasyon için ödemeniz gereken toplam ücretin %50'sini kaparo olarak göndermektir. Ücretin kalan %50'si ise organizasyon günü yatta nakit olarak alınacaktır. Ödemeyi EFT / Havale yaparak banka yoluyla gönderebilir ya da ofisimize gelerek elden verebilirsiniz. Kredi Kartı ile ödeme alınamamaktadır!

Fotoğraflar

Videolar

Fiyatlar

BOĞAZ ÇOCUĞU YAT

BOĞAZ ÇOCUĞU YAT
Yemekli 10 Kişi
Kokteyl 10 Kişi

Menü