Düğün

Düğün

Yatta Düğün

Nikahınızın şahitliğini gökyüzünün ve denizin maviliği yapıyorsa bilin ki; yat ile düğün organizasyonundasınız.

Hayallerinizi süsleyen bir düğün
Gelin ve Damat olarak; olmak isteyebileceğiniz harikulade, nadide ve muhteşem manzarasını yıllarca izlediğiniz İstanbul Boğazının tam ortasında o maviliğin tam kalbinde yatta düğün kulağa nede hoş geliyor.

Yat kiralama sektörünün öncüleri arasında yer alan Boğaz Çocuğu yatta düğün konseptini hazırlarken en az sizin kadar bizleri de heyecanlandırmaktadır.

Yeni hayata yatta düğün ile merhaba
Önceden belirlediğiniz konsept üzerinden, misafirlerinizin gelmeye başlarken siz yeni bir hayata “Merhaba” derken; Boğaz Çocuğu en iyi hizmeti sunmaya devam edecektir. Nikah şahitliğinizi de İstanbul Boğazı ve boğazın masmavi serin suları yapacaktır.

İster nikah günü imzalar atıldıktan sonra, isterseniz nikah memurunu çağırarak yatta Nikah kıyabilirsiniz.
Her yıl yüzlerce gelin ve damadı ağırlıyoruz. Yatta düğün organizasyonu sadece yeni bir trend değil aynı zamanda sürekliliği olan bir tercih sebebi.

İtina ile hazırlanmış Düğün pastasından Lazer gösterisine, misafirlerinizi karşılayan host ve hosteslerden, ses sistemine, özenle hazırlanmış masa düzeninden yat içi ve dışı tüm süslemelere varana kadar unutulmaz, hafızalara kazınacak muhteşem bir düğün için siz sadece “EVET diyeceksniz.

Titiz, güler yüzlü ve profesyonel personelleri ile yıllardır hizmet vermeye devam eden Boğaz Çocuğu Yatta Düğün Organizasyonlarında da sektörünün lideri konumundadır.

Çünkü siz buna değersiniz
Çünkü biz bunu yapabilecek güce sahibiz.

Sıkça Sorular Sorular

Yatta Gelin - Damat ve Düğün eğlencelerinin fotoğraf/video çekimleri için şirketimizden yat kiralama ve fotoğrafçı hizmeti alabileceğiniz gibi sadece yat kiralayıp kendi fotoğrafçını da yanınızda getirebilirsiniz.
Farklı kapasite ve özelliklerdeki kiralık teknelerimizde yemekli olarak 25 kişi, kokteyl şeklinde de en fazla 30 kişiyi sorunsuz olarak ağırlayabilirsiniz. Davetiye sayısını bu rakamları baz alarak belirlemelisiniz!
Evet.. Yatta nikah kıymak isteyenler nikah memuru çağırarak bu arzularını gerçekleştirebilirler. Nikah memurunu gelin ve damat organize edecektir.
Nasıl bir pasta istediğinizi şirketimize iletip talep edebileceğiniz gibi dışarıda kendi istediğiniz bir pastaneye sipariş verip yaptırabilirsiniz de..
Usta aşçılarımızın düğünlere özel olarak hazırladığı zengin içerikli kokteyl ve yemek menüleri organizasyona dahil edebilir, dışarıdan kendiniz getirebilir ya da istediğiniz catering firmasıyla çalışabilirsiniz.
Yatın iç ve dış kısımlarının balon ve tüllerle ya da daha farklı konseptlerde süslenmesini şirketimizden isteyebilir ya da kendiniz dilediğiniz gibi halledebilirsiniz..
Kiralanan yat, kiralama süresi, kişi sayısı, menü ve ekstra hizmet tercihlerine göre yatta düğün fiyatları değişiklik gösterdiğinden burada kesin rakamlar yazmak doğru olmayacaktır. Kendi talepleriniz doğrultusunda hızlıca yatta düğün paketi oluşturarak şirketimizden anında fiyat teklifi almak isterseniz hemen alttaki ve sitemizin kiralık yatlar sayfasındaki yatların detay kısmında bulunan fiyat hesaplama aracını kolaylıkla kullanabilirsiniz.
En kısa süre içinde! Yaz aylarındaki yat kiralama talep yoğunluğunu da dikkate alarak özellikle hafta sonu akşamları planlayacağınız bir organizasyon için haftalar hatta aylar öncesinden rezervasyon yaptırmanız gerekebilir.
Seçtiğiniz yatı istediğiniz gün ve saatler arasında kendi adınıza rezerve etmek için yapmanız gereken şey: ekibimizle görüştükten sonra organizasyon için ödemeniz gereken toplam ücretin yarısını kaparo olarak göndermektir. Ücretin kalan diğer yarısı ise organizasyon günü yatta nakit olarak alınacaktır. Ödemeyi EFT / Havale yaparak banka yoluyla gönderebilir ya da ofisimize gelerek elden verebilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme yapma imkanı yoktur!

Fotoğraflar

Videolar

Fiyatlar

BOĞAZ ÇOCUĞU

BOĞAZ ÇOCUĞU
Yemekli 10 Kişi
Kokteyl 15 Kişi
Yemekli 17 Kişi
Kokteyl 20 Kişi
Yemekli 16 Kişi
Kokteyl 25 Kişi

Menü