Evlenme Teklifi

Evlenme Teklifi

Yatta Evlenme Teklifi

Sevdiği adamdan evlenme teklifi alan hiçbir kadın “hayır” diyemez! Hele ki bu teklif boğaz köprüsüne yattan lazer gösterisi ile hiç beklemediği bir anda yapılırsa bu unutulmaz bir sürpriz olur..

Evlenme teklifi cesaret isteyen ve bir o kadar da keyifli anlardan oluşan bir olaydır. Boğaz Çocuğu; sizi cesaretlendirecek, keyfinizi ikiye katlayacak sunumları ve aktiviteleriyle işinizi daha da kolaylaştıracaktır.

Günün veya gecenin hangi vakti olursa olsun... Siz evlenme teklifi ederken geri kalan tüm organizasyon için Boğaz Çocuğu hizmetlerinde kusur etmeyecek ve sizin o “an”larınızı ölümsüz kılacak uygulama ve aktivitelerle heyecanınızı bir coşku seline çevirebilmek için var gücü ile çalışacaktır...

Gelin evlenme teklifini lüks yatta bir peri masalına çevirelim

Profesyonel ekibimiz siz ve sevdiğiniz için önceden planlanmış, üzerinde defalarca düşünülmüş yatta evlenme teklifi organizasyonu ve kesintisiz hizmet anlayışı ile her zaman yanınızda olacaktır.

Evlenme teklifi öncesi; uzman personellerimiz masa düzeninden, yat içi süslemesine, mumlardan, şamdanlara, isteğiniz üzerine çalınacak müzik parçalarından, konfetilere, lazerle evlenme teklifi ile havai fişek gösterisine varana kadar her detayı ayrıntılı bir biçimde organize ederek keyifli anlarınıza ortak olacaktır.

Yıllarca akıllardan çıkmayacak, hafızalarda yer edecek bir organizasyon ile uygun yatta evlenme teklifi fiyatları şimdi Boğaz Çocuğu'nda.

Siz evlenme teklifi edin gerisini bize bırakın

Merak Edilenler

Yüksek kaliteli ses sistemi filomuzdaki tüm kiralık yatlar için vazgeçilmezidir, ihtiyacınızı karşılayabilecek kalitede ses sistemi tüm ekonomik ve lüks yatlarda mevcuttur. Ses sisteminden ücretsiz olarak yararlanabilir. Cd, usb, ipad ya da laptop ile sevdiğiniz müzikleri dinleyebilirsiniz. Ses sistemine bluetooth ile bağlanma imkanı da olduğundan arzu eden kişiler cep telefonlarından da müzik dinletisi yapabilirler.
Evet.. Yatta kalıcı bir iz bırakmamak şartıyla yatı siz ya da arkadaşlarınız dilediğiniz gibi süsleyebilirsiniz..
Hayır.. Zengin ve kaliteli içeriğe sahip menü ikramlarını Beylerbeyi'nde bulunan Ziya Şark Sofrası restoranından hazır olarak alıyor ve hemen servis ediyoruz.
Evet, kiralık yatlar menü hizmeti alınmadan kiralanarak dışarıdan yiyeceklerle birlikte içecekler de getirebilirsiniz. Ancak bu durumda kiralık yatın mutfak malzemelerini (tabak, bardak, çatal, bıçak, kaşık vb.) kullanmak isterseniz hem servis yapması hem de organizasyon sona erdiğinde yatı, mutfağı ve malzemeleri temizlemesi için firmamızın önerdiği sayıda garson hizmeti almanız gerekecektir. Kaç adet garson alınması gerektiği tura katılan kişi sayısıyla doğru orantılıdır. 10 kişiye kadar olan gruplar için 1 garson yeterli olacaktır ve kendisine ödenmesi gereken ücret 150 TL'dir. Kullan at malzemeler getirip yatın mutfak malzemelerini kullanmaz iseniz garson alma mecburiyeti ortadan kalkacak, müşteri talebi olduğu takdirde yine ücreti ödenerek tura dahil edilecektir.
Boğaz köprüsünün altına yazılmasını istediğiniz cümlelerin yazılması , video ve fotoğraf çekimi ortalama 10 dakika kadar sürmektedir.
Hayır, kelime limiti yok. İstediğiniz kadar uzunluktaki cümleyi kayan yazı şeklinde boğaz köprüsünün altına yansıtabiliyoruz.
Hayır.. Kaptan ve yakıt ücretleri ödediğiniz fiyatların içine dahil edildiğinden bunlar için ek bir ücret ödemeniz gerekmiyor.
Mümkün olan en kısa süre içinde! Yaz aylarındaki yat kiralama talep yoğunluğunu da dikkate alarak özellikle hafta sonu yapmayı planladığınız organizasyonlar için haftalar hatta aylar öncesinden rezervasyon yaptırmanız gerekebilir.
Seçtiğiniz kiralık yatı istediğiniz gün ve saatler arasında kendi adınıza rezerve etmek için yapmanız gereken bizlerle görüştükten sonra organizasyon için ödemeniz gereken toplam ücretin yarısını firmamıza kaparo olarak göndermenizdir. Kalan diğer yarı ücret ise organizasyon günü yatta nakit olarak alınacaktır. Ödemeyi EFT / Havale yaparak banka yoluyla ya da ofisimize gelerek elden yapabilirsiniz.
Ödemelerimiz yalnızca nakit kabul edebiliyoruz.

Fotoğraf Galerisi

Video Galerisi

Fiyat Hesapla

YAT 2

Yemekli 12 Kişi
Kokteyl 16 Kişi

Boğaz Çocuğu

Boğaz Çocuğu

Boğaz Çocuğu

Yemekli 6 Kişi
Kokteyl 12 Kişi

YAT 1

Yemekli 15 Kişi
Kokteyl 20 Kişi

YAT 3

Yemekli 16 Kişi
Kokteyl 25 Kişi

Misafir Yorumları

Özlem Kurt (Unique Mimarlık)

Hayatımda gördüğüm en hızlı ve en sorunsuz organizasyon oldu. Almanya'dan gelen kardeşim için evlilik teklifi  organizasyonu istedik.  2 gün içinde tekneye gittiğimizde her şey hali hazırda bizi bekliyordu. Köprü altına lazer ile yazılan evlilik sözcükleri, teknedeki servis veee bizleri şımartan havai fişek gösterisi... Her şey süperdi!  Heee unutmadan, Boğaz Çoçuğu'na çok ama çok teşekkür ederiz.Ali Altay Ulutaş (Boykimsan)

Organizasyonun başından sonuna kadar her şey tam istediğimiz gibi gerçekleşti, yatta bulunan personel de tur boyunca bize her konuda yardımcı olarak çok güzel bir gün yaşattılar. Buradan yat kiralayacak arkadaşlara tavsiyem gözünüz arkada kalmadan bu siteden yat kiralayabilirsiniz.


Ethem Eroğlu (Haker Metal)

Aldığımız tüm hizmetlerden, ilgi ve alakadan kesinlikle memnun kaldım. Her şey istediğimiz gibiydi, kesinlikle tekrar görüşeceğiz. Boğaz Çocuğu'na teşekkürler..


Veli Alkan (İstanbul Grand Airport)

Çok güzel bir yatta muhteşem lazer gösterisiyle evlilik teklifimde bana yardımcı olan Boğaz Çocuğu'na ve bütün personele çok teşekkür ederim .


Yasin Ercil (Makine Mühendisi)

Her aşamasına özen gösterilmiş bir organizasyondu, personelin güler yüzü ve ilgisi başarılıydı. Romantik bir evlilik teklifinde sizi tercih ettiğim için memnunum.


Fatih Aydın (Çekmeköy Belediyesi)

Öncelikle belirtmek istediğim şey ilgi ve alaka çok iyi. Görsel yapımcı, fotoğraf çekimi, yemek sunumu, yat süslemesinden personeline ve benzeri şeylerin hepsi gerçekten çok iyiydi.. Boğaz Çocuğu'ndan tereddüt etmeden güvenle hizmet alabilirsiniz. Tüm çevreme de söylüyorum. Teşekkürler!Menü