Evlilik Yıldönümü

Evlilik Yıldönümü

Yatta Evlilik Yıldönümü

Her evliliğin bir hikayesi, her evliliğin mutlaka en az bir farklılığı vardır. Bu farklılığı eşinize sürpriz yapıp boğazda lüks bir yatta kutlayarak başkalarından özel kılabilirsiniz.

Yatta evlilik yıldönümü kutlama fikriniz Boğaz Çocuğu ile her zaman hatıralarınız arasında olacak. O ANLAR….

Eşinizin tebessümlerinin mutluluğa dönüştüğü o “an”larda, siz; eşinizle dans ederken hava fişek atışları, lazer gösterisi ve boğazın eşsiz güzelliği karşısında keyifli anlarınızı isterseniz kameraya çekip ölümsüzleştiriyoruz.

Öncü olmanın, ilk olmanın, hep önde olmanın ayrı bir heyecanı vardır. Ve biz; siz değerli misafirlerimiz için her yat gezisini ayrı bir hikayeye, apayrı bir konsepte çevirerek bu keyfi tatmanızı sağlıyoruz…

İşte biz bunun için varız. Boğaz Çocuğu bir konsept, Boğaz Çocuğu bir anlayış biçimi

Denemek keşfetmek kadar değerlidir

Daha önce böyle bir deneyim yaşamadıysanız, sizleri de bu keşfe davet ediyoruz. Profesyonel yat kaptanı, deneyimli ve özverili çalışan yat personeli ve organizasyon için hazırlanmış olan tüm aktiviteler günler öncesinden belirlenmiş ve mutluluğunuzu perçinlemek için hazırlanmış olacaktır. Yenilikçi, vizyon sahibi bir marka olan Boğaz Çocuğu; yat kiralama hizmeti ile evlilik yıldönümlerinizi etkinlik ve aktivitelerle unutulmaz bir anıya çeviriyor.

İster planlanmış olsun, ister sürpriz bir evlilik yıldönümü kutlaması olsun biz işimizi şansa bırakmıyoruz. Siz eşinize yapmak istediğiniz sürpriz evlilik yıldönümünün hazırlığını bize bırakmakla ne kadar doğru bir karar verdiğinizi günün veya gecenin sonunda anlayacaksınız.

Uzun yıllar içinde edindiği deneyim sayesinde güvenilir ve kalite ile özdeşleşmiş olan Boğaz Çocuğu; yatta evlilik yıldönümü organizasyonları için vazgeçilmez bir adres haline gelmiştir.

Mutluluğunuz için randevu talep etmeyin, gelin tanışalım..

Merak Edilenler

Yüksek kaliteli ses sistemi filomuzdaki tüm kiralık yatlar için vazgeçilmezidir, ihtiyacınızı karşılayabilecek kalitede ses sistemi tüm ekonomik ve lüks yatlarda mevcuttur. Ses sisteminden ücretsiz olarak yararlanabilir. Cd, usb, ipad ya da laptop ile sevdiğiniz müzikleri dinleyebilirsiniz. Ses sistemine bluetooth ile bağlanma imkanı da olduğundan arzu eden kişiler cep telefonlarından da müzik dinletisi yapabilirler.
Evet.. Yatta kalıcı bir iz bırakmamak şartıyla yatı siz ya da arkadaşlarınız dilediğiniz gibi süsleyebilirsiniz..
Hayır.. Zengin ve kaliteli içeriğe sahip menü ikramlarını Beylerbeyi'nde bulunan Ziya Şark Sofrası restoranından hazır olarak alıyor ve hemen servis ediyoruz.
Evet, kiralık yatlar menü hizmeti alınmadan kiralanarak dışarıdan yiyeceklerle birlikte içecekler de getirebilirsiniz. Ancak bu durumda kiralık yatın mutfak malzemelerini (tabak, bardak, çatal, bıçak, kaşık vb.) kullanmak isterseniz hem servis yapması hem de organizasyon sona erdiğinde yatı, mutfağı ve malzemeleri temizlemesi için firmamızın önerdiği sayıda garson hizmeti almanız gerekecektir. Kaç adet garson alınması gerektiği tura katılan kişi sayısıyla doğru orantılıdır. 10 kişiye kadar olan gruplar için 1 garson yeterli olacaktır ve kendisine ödenmesi gereken ücret 150 TL'dir. Kullan at malzemeler getirip yatın mutfak malzemelerini kullanmaz iseniz garson alma mecburiyeti ortadan kalkacak, müşteri talebi olduğu takdirde yine ücreti ödenerek tura dahil edilecektir.
İstediğiniz özelliklerdeki pastanın siparişini firmamıza verebileceğiniz gibi kendiniz de getirebilirsiniz.
Boğaz köprüsünün altına yazılmasını istediğiniz cümlelerin yazılması , video ve fotoğraf çekimi ortalama 10 dakika kadar sürmektedir.
Hayır, kelime limiti yok. İstediğiniz kadar uzunluktaki cümleyi kayan yazı şeklinde boğaz köprüsünün altına yansıtabiliyoruz.
Hayır.. Kaptan ve yakıt ücretleri ödediğiniz fiyatların içine dahil edildiğinden bunlar için ek bir ücret ödemeniz gerekmiyor.
Mümkün olan en kısa süre içinde! Yaz aylarındaki yat kiralama talep yoğunluğunu da dikkate alarak özellikle hafta sonu yapmayı planladığınız organizasyonlar için haftalar hatta aylar öncesinden rezervasyon yaptırmanız gerekebilir.
Seçtiğiniz kiralık yatı istediğiniz gün ve saatler arasında kendi adınıza rezerve etmek için yapmanız gereken bizlerle görüştükten sonra organizasyon için ödemeniz gereken toplam ücretin yarısını firmamıza kaparo olarak göndermenizdir. Kalan diğer yarı ücret ise organizasyon günü yatta nakit olarak alınacaktır. Ödemeyi EFT / Havale yaparak banka yoluyla ya da ofisimize gelerek elden yapabilirsiniz.
Ödemelerimiz yalnızca nakit kabul edebiliyoruz.

Fotoğraf Galerisi

Video Galerisi

Fiyat Hesapla

YAT 2

Yemekli 12 Kişi
Kokteyl 16 Kişi

Boğaz Çocuğu

Boğaz Çocuğu

Boğaz Çocuğu

Yemekli 6 Kişi
Kokteyl 12 Kişi

YAT 1

Yemekli 15 Kişi
Kokteyl 20 Kişi

YAT 3

Yemekli 16 Kişi
Kokteyl 25 Kişi

Misafir Yorumları

Kemal Bilada (TEKFEM Demirçelik)

Evlilik yıldönümünde yat kiraladık, yapılan hizmet ve görsellik çok güzeldi. Tanıdığım tüm arkadaşlarıma büyük bir keyif ile anlattım ve tavsiye ettim. Boğaz Çocuğu'na teşekkürler. 


Hasan Şenocak (Ykare İnşaat)

İlk evlilik yıldönümüm idi. Hiç tanımadığım, bilmediğim, referans bile almadığım bir firma ile anlaşmıştım. Kafamda hep soru işaretleri vardı. Taki samimi ve güler yüzlü Boğaz Çocuğu'nun hoş geldiniz sözünü duyana kadar. Yatın içerisindeki arkadaşlar işinin ciddiyetini ve mahremiyetinin gerçekten farkında olan insanlar. Kısacası güzel karşılama, güzel ikram, güzel sözler, güzel insanlar ve güzel İstanbul seyri.


Ahmet Uğur (DJ Plus Fashion)

Hayatımda ilk defa yat kiraladım bu şirketten evlilik yıl dönümü için ve çok memnun kaldım.  Sıcak kanlı bir ekipleri var, verdikleri hizmet çok kaliteli. Tekstil işiyle uğraşıyorum, yurt dışından gelen özel misafirlerimi de Boğaz Çocuğu ile yat turuna çıkardım onlar da çok mutlu oldular. Gerçekten harika bir ekibe sahipler, teşekkür ederim. Sorunsuz hizmet ve lüks yat kiralamak isteyenler kesinlikle Boğaz Çocuğu'nu tercih etmeli..


Menü