Yatta Evlilik Yıldönümü

Yatta Evlilik Yıldönümü

Yatta Evlilik Yıldönümü

Her evliliğin bir hikayesi, her evliliğin mutlaka en az bir farklılığı vardır. Bu farklılığı eşinize sürpriz yapıp boğazda lüks bir yatta kutlayarak başkalarından özel kılabilirsiniz.

Yatta evlilik yıldönümü kutlama fikriniz Boğaz Çocuğu ile her zaman hatıralarınız arasında olacak. O ANLAR….

Eşinizin tebessümlerinin mutluluğa dönüştüğü o “an”larda, siz; eşinizle dans ederken hava fişek atışları, lazer gösterisi ve boğazın eşsiz güzelliği karşısında keyifli anlarınızı isterseniz kameraya çekip ölümsüzleştiriyoruz.

Öncü olmanın, ilk olmanın, hep önde olmanın ayrı bir heyecanı vardır. Ve biz; siz değerli misafirlerimiz için her yatta evlilik yıldönümü yemeğini ayrı bir hikayeye, apayrı bir konsepte çevirerek bu keyfi tatmanızı sağlıyoruz…

İşte biz bunun için varız. Boğaz Çocuğu bir konsept, Boğaz Çocuğu bir anlayış biçimi

Denemek keşfetmek kadar değerlidir

Daha önce böyle bir deneyim yaşamadıysanız, sizleri de bu keşfe davet ediyoruz. Profesyonel yat kaptanı, deneyimli ve özverili çalışan yat personeli ve organizasyon için hazırlanmış olan tüm aktiviteler günler öncesinden belirlenmiş ve mutluluğunuzu perçinlemek için hazırlanmış olacaktır. Yenilikçi, vizyon sahibi bir marka olan Boğaz Çocuğu; yat kiralama hizmeti ile evlilik yıldönümlerinizi etkinlik ve aktivitelerle unutulmaz bir anıya çeviriyor.

İster planlanmış olsun, ister sürpriz bir evlilik yıldönümü kutlaması olsun biz işimizi şansa bırakmıyoruz. Siz eşinize yapmak istediğiniz sürpriz evlilik yıldönümünün hazırlığını bize bırakmakla ne kadar doğru bir karar verdiğinizi günün veya gecenin sonunda anlayacaksınız.

Uzun yıllar içinde edindiği deneyim sayesinde güvenilir ve kalite ile özdeşleşmiş olan Boğaz Çocuğu; yatta evlilik yıldönümü organizasyonları için vazgeçilmez bir adres haline gelmiştir.

Mutluluğunuz için randevu talep etmeyin, gelin tanışalım..

Sıkça Sorular Sorular

Evlilik yıldönümünüzü yatta kahvaltı, öğlen ya da akşam yemeği esnasında kutlayabilir, arzu ederseniz süsleme, lazer gösterisi, bay ve bayan kemancıyı da ek ücret ödeyerek organizasyona dahil edebilirsiniz.
Evlilik yıldönümü pastanızı kendiniz dışarıda yaptırıp yatta ikram edebileceğiniz gibi şirketimize istediğiniz özelliklerdeki bir pastayı sipariş de verebilirsiniz. Nasıl arzu ederseniz..
6 çeşit soğuk meze ile başlangıç yaparak 2 çeşit ara sıcak ile devam ediyoruz ve ana yemek olarak Balık ya da Karışık ızgara, mevsim salatası, karışık mevsim meyveleri ve içecekleri yatta limitsiz ikram ediyoruz.
Eşinize söylemek istediklerinizi hiçbir kelime limiti olmadan kayan yazı şeklinde dilediğiniz kadar uzunlukta lazerle boğaz köprüsünün altına yazıyoruz.
2 saatlik yat kiralama, 2 kişilik alkolsüz yemek menüsü, masa süsleme, pasta, kemancı ve lazer gösterisi için en uygun yatta evlilik yıldönümü fiyatı 3900 TL'den başlar. Profesyonel kişilerden oluşan fasıl ekibi de yemeğe dahil edilirse ekstra olarak 1500 TL daha ödenmesi gerekecektir. Evlilik yıldönümü organizasyonları için sunduğumuz tüm hizmetler için ne kadar ücret talep ettiğimiz fiyatlar sayfasında yazılıdır. Sitemizden fiyat teklifi alarak kendi yatta evlilik yıldönümü paketinizi hazırlamak isterseniz yatların detay sayfasındaki fiyat hesaplama tablosunu kullanabilirsiniz.
En kısa süre içinde! Yaz aylarındaki yat kiralama talep yoğunluğunu da dikkate alarak özellikle hafta sonu akşamları planlayacağınız bir organizasyon için haftalar öncesinden rezervasyon yaptırmanız gerekebilir.
Seçtiğiniz yatı istediğiniz gün ve saatler arasında kendi adınıza rezerve etmek için yapmanız gereken şey, ekibimizle görüştükten sonra organizasyon için ödemeniz gereken toplam ücretin %50'sini kaparo olarak göndermektir. Ücretin kalan %50'si ise organizasyon günü yatta nakit olarak alınacaktır. Ödemeyi EFT / Havale yaparak banka yoluyla gönderebilir ya da ofisimize gelerek elden verebilirsiniz. Kredi Kartı ile ödeme alınamamaktadır!

Fotoğraflar

Videolar

Fiyatlar

BOĞAZ ÇOCUĞU YAT

BOĞAZ ÇOCUĞU YAT
Yemekli 10 Kişi
Kokteyl 10 Kişi

KARAYEL YAT

KARAYEL YAT
Yemekli 15 Kişi
Kokteyl 20 Kişi

Misafir Yorumları

Kemal Bilada (TEKFEM Demirçelik)

Evlilik yıldönümünde yat kiraladık, yapılan hizmet ve görsellik çok güzeldi. Tanıdığım tüm arkadaşlarıma büyük bir keyif ile anlattım ve tavsiye ettim. Boğaz Çocuğu'na teşekkürler. 


Hasan Şenocak (Ykare İnşaat)

İlk evlilik yıldönümüm idi. Hiç tanımadığım, bilmediğim, referans bile almadığım bir firma ile anlaşmıştım. Kafamda hep soru işaretleri vardı. Taki samimi ve güler yüzlü Boğaz Çocuğu'nun hoş geldiniz sözünü duyana kadar. Yatın içerisindeki arkadaşlar işinin ciddiyetini ve mahremiyetinin gerçekten farkında olan insanlar. Kısacası güzel karşılama, güzel ikram, güzel sözler, güzel insanlar ve güzel İstanbul seyri.


Ahmet Uğur (DJ Plus Fashion)

Hayatımda ilk defa yat kiraladım bu şirketten evlilik yıl dönümü için ve çok memnun kaldım.  Sıcak kanlı bir ekipleri var, verdikleri hizmet çok kaliteli. Tekstil işiyle uğraşıyorum, yurt dışından gelen özel misafirlerimi de Boğaz Çocuğu ile yat turuna çıkardım onlar da çok mutlu oldular. Gerçekten harika bir ekibe sahipler, teşekkür ederim. Sorunsuz hizmet ve lüks yat kiralamak isteyenler kesinlikle Boğaz Çocuğu'nu tercih etmeli..


Menü